Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindig megalázást kapok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig megalázást kapok a pasiktól a puncim kinézete miatt, hogyan ismerkedjek, hogy elkerüljem ezt?

Figyelt kérdés
Sokak szerint szép lány vagyok, ha elmegyek bulizni szoktam kapni bókokat. A szerelmi életem mégis kész 0. Számtalanszor kerültem olyan helyzetbe, hogy a pasi vetkőzés után visszautasított, vagy abban maradtunk, hogy csak orálisan kényeztessem, esetleg a melleim közé teszi. Ami nekem extra megalázó, emiatt már szinte semmi önbizalmam ismerkedni. Félek attól is, hogy a haverjaiknak is elpletykálják, hogy milyen vagyok alul, mindenki rajtam nevet emiatt. Változó korosztályból tapasztaltam ezt, összességében 28-38 közöttiekkel ismerkedtem. Plasztikai műtét talán segítene a problémámom,de attól is rettegek, mivel gyerekkoromban volt egy altatásos műtétem, ahol volt egy kis komplikáció.
2022. márc. 27. 15:27
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
60%

Off

" hatalmas csikló, mint egy minipénisz"

Hát ezt nem kell szégyellni mert valóban az. Mint minden nőnél a csikló egy csökevényes pénisz. Szóval nem meglepő hogy hasonlít rá.

De ez már biológiai és az emberi egyedfejlődés kategória.

2022. márc. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
100%

#41 persze, nyilván van anatómiai hasonlóság. De az megint más kategória, ha egy nő csiklója 4+ cm. Mivel a kérdező úgy válaszolt, ahogy, gondolom valami ilyesmiről van szó, nem pusztán picit jobban kilóg, mint az átlagnak, hanem sokkal.

Nyilván lehetséges olyan párt találni, aki elfogadja, mert semmi sem lehetetlen. De ha ennyire kellemetlenül érinti, ilyen szégyenérzetet kelt benne, akkor lehet valóban jobb lenne, ha megműttetné. Kérdező: keress plasztikai fórumokon olyanokat, akik hasonlón mentek át, hátha tudnak több tanácsot, tapasztalatot, megnyugtatást adni.

2022. márc. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:

42.

Teljesen igazad van , csak megjegyeztem.

2022. márc. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ajánlom a csiklóműtétet. Szerintem mindent tönkretehet, az összes jövőbeli örömöt, ha egy picit félremegy a szike.
2022. márc. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a szeméremajkak plasztikázása kevesebb veszélyt jelent, de a csiklónál, ha bármi van, teljesen el is veszhet az érzékelése.
2022. márc. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!