Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindig megalázást kapok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig megalázást kapok a pasiktól a puncim kinézete miatt, hogyan ismerkedjek, hogy elkerüljem ezt?

Figyelt kérdés
Sokak szerint szép lány vagyok, ha elmegyek bulizni szoktam kapni bókokat. A szerelmi életem mégis kész 0. Számtalanszor kerültem olyan helyzetbe, hogy a pasi vetkőzés után visszautasított, vagy abban maradtunk, hogy csak orálisan kényeztessem, esetleg a melleim közé teszi. Ami nekem extra megalázó, emiatt már szinte semmi önbizalmam ismerkedni. Félek attól is, hogy a haverjaiknak is elpletykálják, hogy milyen vagyok alul, mindenki rajtam nevet emiatt. Változó korosztályból tapasztaltam ezt, összességében 28-38 közöttiekkel ismerkedtem. Plasztikai műtét talán segítene a problémámom,de attól is rettegek, mivel gyerekkoromban volt egy altatásos műtétem, ahol volt egy kis komplikáció.
2022. márc. 27. 15:27
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
86%

Egyrészt: az intimplasztikát helyi érzéstelenítéssel csinálják.

Másrészt: nem gondolkodol komoly kapcsolatban? Ott mégiscsak több az elfogadás.

Harmadrészt: gondolom a probléma "salátapunci" jellegű, szóval erre reagálnék, mert nekem is ilyen van és sok komplexusom volt vele kapcsolatban: egészen addig míg meg nem tudtam, hogy egyes pasik imádják ezt. Konkrétan olyan mintha rendes fétis épülne rá.

2022. márc. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
55%

1. Rossz kategoria.

2. Napi kamu?

2022. márc. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
51%
sokan szeretik a húsost.. Kis nyomi páwa fiú boka nadrágos csuriktól mit vársz?
2022. márc. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:

Komoly kapcsolatot szeretnék, de a legtöbb pasinál az a belépő,hogy szexeljünk, majd ha jó volt, akkor utána lehet több is belőle.

Nem csak az, elég komplex a problémám. Sötétbarna színű az egész puncim (a bőröm hófehér), hatalmas csikló, mint egy minipénisz, hatalmas hullámos, kiálló kisajkak, tág hüvely. Nem hinném, hogy ezt egy az egyben érzéstelenítéssel meg lehet csináltatni.

2022. márc. 27. 15:35
 5/45 anonim ***** válasza:
86%

"de a legtöbb pasinál az a belépő,hogy szexeljünk"


Ha nem trollkodsz. Igen, én is találkoztam ilyen férfiakkal, kb. második levélben már küldjek meztelen fotót, de róla csak télidzsekis távoli van amint egy oszlop mögött áll. Az ilyenek felejtősek. Viszont vannak normálisak is, értékeld már magad többre. :/

2022. márc. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
Eszemben sincs ilyet tenni. Legtöbbször személyesen, bulikban ismerkedem, a Tinderről megismert pasikkal még rosszabb tapasztalatom van. Senkinek nem küldök meztelen képet, aki ilyet kér, azzal elég gyorsan megszakítom az ismerkedést.
2022. márc. 27. 15:39
 7/45 anonim ***** válasza:
7%
Ez történik, ha egy nő csak Chad -et fogadja el, de ő maga viszont nem szép. Szokásos megoldás ilyenkor az asztrológia, meg a macskatartás családalapítás helyett.
2022. márc. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
94%
#7 menj az incel dumáddal máshova.
2022. márc. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
30%
Ismerkedj normálisan. Buliban ismerkedsz tehát te is csak szexet keresel. Aki ott ismerkedik az csak szexet keres. Ezt felejtsd el hogy ott te normális kapcsolatot fogsz találni ennek az esélye nagyon minimális. Az ismerkedést meg nem az ágyban kell kezdeni.
2022. márc. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
1%
Egy képet igazán mutathatnál kíváncsi lennék mi a gond
2022. márc. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!