Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindig megalázást kapok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig megalázást kapok a pasiktól a puncim kinézete miatt, hogyan ismerkedjek, hogy elkerüljem ezt?

Figyelt kérdés
Sokak szerint szép lány vagyok, ha elmegyek bulizni szoktam kapni bókokat. A szerelmi életem mégis kész 0. Számtalanszor kerültem olyan helyzetbe, hogy a pasi vetkőzés után visszautasított, vagy abban maradtunk, hogy csak orálisan kényeztessem, esetleg a melleim közé teszi. Ami nekem extra megalázó, emiatt már szinte semmi önbizalmam ismerkedni. Félek attól is, hogy a haverjaiknak is elpletykálják, hogy milyen vagyok alul, mindenki rajtam nevet emiatt. Változó korosztályból tapasztaltam ezt, összességében 28-38 közöttiekkel ismerkedtem. Plasztikai műtét talán segítene a problémámom,de attól is rettegek, mivel gyerekkoromban volt egy altatásos műtétem, ahol volt egy kis komplikáció.
2022. márc. 27. 15:27
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
86%

Senki nem írta hogy kor szerinti kisfiúkkal voltál, hanem hogy agyilag kisfiúkkal.


És ne azon törd a fejed, hogy még a többi is így fogja látni, hanem azon hogy azt az egyet találd meg, aki így fogad el és lát tökéletesnek ahogy vagy!

2022. márc. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
38%
Terdig ero szemeremajkaid, vagy herezacskod van?
2022. márc. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
100%
Akik itt kikészülnek a plasztikai műtét kapcsán (bizonyára erős független nők stb) azt értsék meg, hogy a kérdező valószínűleg gyűlöli ezt magán. Egyrészt, lehet, hogy alapból sem tetszik neki, másrészt folyamatosan bántották miatta. Mégis mi a probléma azzal, ha valaki levágat pár centi szövetet magáról? Sokkal jobban fogja magát érezni, felszabadul, ez egy javítható hiba. Ez nem az ördögtől való, nyilván nem lesz egyből szilikon cici meg kacsaszáj. Tudom, hogy divat most mindent elfogani, de ha valami nem szép, nem tudja elfogadni, nyitott lehetőség ezen változtatni. Én se lennék együtt olyan férfival, akinek a nemi szerve undort vált ki belőlem (ettől függetlenül megbántani sem akarnám) de az, hogy valakinek valami nem tetszik, az nem annak a jele, hogy kisgyerek agyilag. Biztos, hogy találhatna valakit a kérdező, akinek így tetszik, persze. De már annyi komplexus lehet benne, hogy egy nyalásnál is nehéz magát elengedni. Akkor mégis mi lenne a szörnyű egy ilyen beavatkozásban?
2022. márc. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
90%

"Ez történik, ha egy nő csak Chad -et fogadja el, de ő maga viszont nem szép."


Egy hozzád hasonló, hányadék kis tróger tette tönkre az önbizalmam egy pár évre 18 évesen. Elhittem, hogy jobb ember attól, hogy ronda, és elhittem, hogy jobban megbecsül, mert soha életében nem volt nője.

Érdekes, ő volt az egyetlen, aki kritizálta a külsőmet és a puncimat is (nekem simán csak kilóg a kisajkam, de ennyi). Amikor elhagytam, akkor a sok egyéb bántalmazás között jött ez a szövegelés is, hogy felszínes ribi vagyok, és majd jól ráfaragok, amiért megyek a jól kinéző pasikra, mert én legjobb indulattal is közepes vagyok, meg majd lelépnek, ha meglátják a puncimat, vagy ha van olyan igénytelen, hogy nem, akkor majd szórakozik velem kicsit, mielőtt eldobna mint egy rongyot.

Érdekes, legalább 10 kategóriákkal jobb pasik szép nőnek tartanak, és soha nem volt gondjuk a puncim kinézetével és még csak nem is 1-2 menetes ribi vagyok, hanem egy normális, helyes férfi párja.


Ezektől a "chad"-ező, minden témába a saját beteg sz.arjait belevizionáló, mások önbizalmát rúgdosó, rosszindulatú inceleknek szívből kívánom, hogy a szeretet semmilyen formáját ne kapják meg senkitől, és egyedül éljék le az életüket, és napok óta rohadjanak már, mire egyáltalán észreveszi valaki, hogy már nem élnek. Nem vagytok rendesek, nem érdemeltek senkit és semmit. Tulajdonképpen nagyobb bántalmazók vagytok, mint a legdurvábban nárcisztikus chad.

2022. márc. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
0%

"Komoly kapcsolatot szeretnék, de a legtöbb pasinál az a belépő,hogy szexeljünk, majd ha jó volt, akkor utána lehet több is belőle."


Aha ... Te meg rögtön szét nyitod a lábad nekik ... no comment :D

2022. márc. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 $$$$$ ***** válasza:
59%

Hát érdekes. Voltam már pár nővel de egyiknek se volt csúnya. Nem is tudom elképzelni, hogy hogy lehet egy punci csúnya. Szerintem minden punci szép. Valószínüleg csak annyi az egesz, hogy eddig még csak h*lyékkel voltál.

21/F

2022. márc. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
32%
esetleg google-ből tudsz a tiedre hasonlító képeket linkelni?
2022. márc. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
23%
Te hol ismerkedsz? Illetve hányadik találkozó után jön az ágy? Általában kell egy bizonyos ismeretség, illetve, érzelem nem csak bumm bele a közepébe. :/ Ezek a srácok jóformán eszköznek használtak téged.
2022. márc. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


A saját ismerősi körömben tapasztaltam, hogy sok hímnemű annyira alulművelt szexuálisan, hogy azt hiszik, hogy a salátás az “szét van krva”. Ennek tükrében nem lep meg, amit írsz. Elég elkeserítő. Elolvasva pl amit leírsz, én imádnám. Volt egy barátnőm akinek salátás is volt és bár a bejárat szűk volt, de belül tág volt. Mégis vele dugtam a legjobbakat, mert lehetett neki nyomni keményen. Volt nagy csiklójú nővel is dolgom, imádtam szopogatni neki, ő meg borzasztóan élvezte.

Hozzászólásomban nincs hátsó szàndék, párom is van, szóval fogadd kérlek megnyugtatásképp amit írok: van, akinek ez borzasztóan bejön. Nekem pl. És ha ez így van, akkor biztos találsz majd mást is, akinek szintén. Egyszerűen hülyékkel hozott össze a sors. Én senki kedvéért nem szabatnám át magam! Szerintem viseld büszkén és akinek nem tetszik, menjen a francba! Fel a fejjel!


31/F

2022. márc. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg ha ilyen nehéz elfogadnia magát, mert más mint az átlag, akkor műttesse meg. Sokkal jobban fogja magát érezni utána és a párkereséssel is sikeresebb lesz.

Nekem fiatal korom óta eléggé nem szép formájú melleim voltak, aztán sok hízás-fogyás után főleg megereszkedtek. Otthon egyedül sem voltam meg melltartó nélkül, úgy utáltam. Felvarrattam. Életem legjobb döntése volt. Azóta már szültem is, nem akarom tudni, mostanra hogy néznének ki.

2022. márc. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!