Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tegnap láttam 1 lányt aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap láttam 1 lányt aki nagyon megtetszett, hogyan ismerkedjek meg vele?

Figyelt kérdés
Tegnap délután mentem be az egyik áruházba vásárolni, ő pedig szembe jött és kiment az üzletből. Amennyi infóm van róla: kB 22 év körüli alacsony, telt lány óriási mellekkel, fehér mintás felsőben, világoskék hosszú farmerban és fekete félcipőben volt és 1 lópatkó alakú piercing lógott az orrában. És a legfontosabb: tudom, hogy milyen színű autóba szállt be egy középkorú férfi - gondolom az apja mellé. És tudom az autó rendszámát is. Ezek alapján hogyan találjam meg? Segítsetek normális és hasznos tanácsokkal!

2022. márc. 6. 16:12
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
80%
Először talán azt kellene kideríteni, hogy ő meg akar-e ismerkedni veled.
2022. márc. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Sok mindent ki kellene deríteni. De hogyan tegyem? Az 1-etlen nyom, amin el lehetne indulni az az autó rendszáma, típusa és színe. Mivel 1 nagy városban élek, ami megyeszékhely is (NEM BUDAPEST!!!) ezért szerintem 0 az esélye, hogy valaha még1× csak véletlenül lássam.
2022. márc. 6. 16:22
 3/31 anonim ***** válasza:
93%

Picit már túlzás ami eszembe jut, de a középiskolai tablók fönnszoktak lenni a neten.

Ha most 22 éves, 18-19-ben érettségizhetett. Én megnézném a tablókat a megyeszékhelyen, nem lehet ANNYIRA sok.


Kövi lépés, hogy instagram-on beírnám lokációnak a várost, hátha egyszer feltöltött egy képet, és nyilvános a profilja.

2022. márc. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Nincs instám. A 22 évet csak szemre, tippre mondtam. De lehet, hogy a telt teste és a hatalmas mellei miatt nézett ki 22-nek, amúgy meg csak 18-20 éves. Na meg az sem biztos, hogy a városban lakik. Lehet valamelyik környező faluban. Szerintem az autó rendszámán nincs más kiindulási pont. A rendszám alapján ha kiderülne a tulajdonos kiléte, akkor onnan már egyszerűbb lenne!
2022. márc. 6. 16:46
 5/31 anonim ***** válasza:
90%
2022. márc. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
51%
Ennyire meghülyítettek a csöcsei?
2022. márc. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Nem...
2022. márc. 9. 11:36
 8/31 anonim ***** válasza:
24%
Felejtsd el.
2022. márc. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Mert?
2022. márc. 9. 13:18
 10/31 anonim ***** válasza:
87%
Néha menj el abba az áruházba. Nézz körül, és eladókat is megkérdezhetsz vagy a parkolóban valakit, hátha látták, vagy éppen összefuttok.
2022. márc. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!