Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tegnap láttam 1 lányt aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap láttam 1 lányt aki nagyon megtetszett, hogyan ismerkedjek meg vele?

Figyelt kérdés
Tegnap délután mentem be az egyik áruházba vásárolni, ő pedig szembe jött és kiment az üzletből. Amennyi infóm van róla: kB 22 év körüli alacsony, telt lány óriási mellekkel, fehér mintás felsőben, világoskék hosszú farmerban és fekete félcipőben volt és 1 lópatkó alakú piercing lógott az orrában. És a legfontosabb: tudom, hogy milyen színű autóba szállt be egy középkorú férfi - gondolom az apja mellé. És tudom az autó rendszámát is. Ezek alapján hogyan találjam meg? Segítsetek normális és hasznos tanácsokkal!

2022. márc. 6. 16:12
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Mit?
2022. jún. 7. 07:19
 22/31 anonim ***** válasza:
68%
Ezt az egészet. Nekem csak most esett le, hogy nem friss a kérdés, március óta a nő megnőhetett, lefogyhatott, kivehette a pirszinget, lecserélhette az autót és át is öltözött vélhetően. Ha még mindig nem jutottál semmire ezzel az üggyel, akkor hagyd a fenébe valóban! Egyébként Te eleve azzal az ötlettel írtál ide, hogy a rendszám alapján lehetne rábukkannod. Bárki bármi mást írt ide, az neked nem tetszett, mert... bármiért, és írtad, hogy a rendszám. De pont 3 hónapja miért nem kerested meg a rendszám alapján? Mire szolgál az, hogy itt téped magad, de érdemben nem lépsz? Mit vársz, ki fogja szerintem megkeresni neked a nőt autó alapján? Egyáltalán: egy ilyen tesze-tosza fickónak minek nő? Hiszen jönne a köv. kérdés, hogy ' van nőm, de mit kezdjek vele???'
2022. jún. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Mégis hogy keressem meg rendszám alapján ember áruld már el!!!. 1. Nem az övé volt az autó. 2. Nem vagyok rendőr. 3. Nem vagyok nyomozó.
2022. jún. 8. 07:28
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
#23: Létezik az autókra az IGFB nyilvántartás, pl ha venni akarsz, akkor bizonyos adatokat le tudsz kérdeztetni az önkormányzaton keresztül, de emlékeim szerint online is.Ezzel el lehet indulni. De ha nem, akkor ez pont olyan 'eredménytelen' gondolat, mint az, hogy lesd a Tescot, hátha megint oda megy. Tehát akkor reménytelen megtalálni- akkor miért is nyüglődsz ezen 3 hónapja?
2022. jún. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
62%

Mi az, hogy mit engedj el hát a kérdésedben szereplő lányt.

Minek emelted ki, minden lehetőséget leírtak már. Hónapok elteltével hogy találnád meg.

2022. jún. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
#24 van ügyfélkapum. De az csak az autó adatait adja ki. Azzal semmit sem érek.
2022. jún. 8. 12:54
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
#26: akkor a rendszám is vakvágány, ergo: nincs reális lehetőséged arra, hogy megtaláld a nőt. Tehát engedd el a problémát és vond le a tanulságot: legközelebb- ha megtetszik neked valaki- azonnal le kell szólítani kedvesen, udvariasan!
2022. jún. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
És mégis hogyan szólítsam meg?
2022. jún. 8. 21:34
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem helyzetből adódik, de megoldás mindig van:)


Pl: Bocs, van egy perced? Nagyon tetszel nekem, boldogan meginnék veled egy kávét, ha bármikor van rá időd és kedved. Tudom, ez hülyén hangzik, de ebben a tömegben kb 20 másodperc alatt eltüntél volna a szemem elől és ennyi idő alatt jobb szöveget nem tudtam kitalálni. Szóval pici beszélgetés? Most? Holnap? ( És mosoly, sok mosoly.)


Ha a figyelem kölcsönös, akkor ez elég. Ha meg nem kölcsönös, akkor tök mindegy, mit mondasz.

2022. jún. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!! Ehhez már csak bátorság kell
2022. jún. 9. 22:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!