Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek? Már tanácstalan vagyok.?

Figyelt kérdés
19 éves korom óta keresem a társamat. Próbálkoztam már neten(Facebook, gyakori) , tarskereső oldalon, barátokon keresztül, munkahelyen, buliban. Mindig kudarcba fulladt. Már nem tudom hol keressem még. Ötlet? 27N
2022. márc. 22. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit jelent, hogy kudarcba fulladt? Nem volt Tinderen egy match se (teoretikus kérdés volt, nők tele vannak mindig) vagy csak hosszú távon nem maradt meg senki. Utóbbi mindenkivel megesik, de aztán egyszer majd valaki elég jó lesz neked.
2022. márc. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem mindegy mik miatt fulladt kudarcba, azt remélem tudod. Egyébként nőként kb. bárhol, ha nyitsz mások felé.
2022. márc. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogy fulladt kudarcba?
2022. márc. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valóban, mesélhetnél mi is a tényleges gond. Ez így elég sovány.
2022. márc. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz párt találni. :(


Ne add fel! Minél komplexebb az ember annál nehezebb.


Egyszerűsítsd le magadnak! Legyél kedves, előzékeny. Tudom ez most nem épp nagy segítség a részemről, de együtt érzek veled.


30/N

2022. márc. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy nézel ki, milyen a stílusod? Milyen a személyiséged, viselkedésed?
2022. márc. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!