Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszik egy fiú de nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú de nem tudom mit tegyek. Kaphatnék segítséget?

Figyelt kérdés
Tehát adott egy olyan dolog, hogy pár éve egy házban lakunk és van egy futár aki a kezdetek óta itt dolgozik a szomszéd városban lévő kis étteremben. Sosem figyeltem fel erre a fiúra különösen, csak nyugtáztam magamban, hogy igen jól néz ki, de tudtam sose szólna hozzám. Majd 1 hete kb. egy társkeresőn párba álltunk és beszélgetni kezdtünk amin meglepődtem egészen, főleg amiket írt. Vagyis, hogy ő párszor megnézett meg hogy szép vagyok és nagyon közvetlen volt velem. Ez az eset, hogy beszélni kezdtünk vasárnap volt majd utána csak kedd este és utána csak szerdán 1-2 szót meg pénteken találkoztam vele mikor hozta a kaját és akkor beszélgettünk azért és utána is írt, de azóta ismét fel van szívódva. Tehát a kérdésem az lenne, hogy jobb lenne hanyagolni? Nem sok érzelmet tettem bele eddig, hogy ne érjen véletlen sem csalódás. Munkájából kifolyólag sokat dolgozik ezért nem is várom el, hogy mindig írjon de ez sem igazán tetszik, hogy ennyire nem ír főleg az elején. Van értelme ezt erőltetni vagy hagyjam már inkább most?

2022. márc. 6. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Sok férfi úgy van vele, hogy nem akar átmenni zaklatóba, nem akarja elijeszteni a csajt !

Biztasd, hogy írjon !

2022. márc. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Melyik társkeresőn ?
2022. márc. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk megtudhatnád, hogy mikor nem dolgozik, és akkor keresd fel.

És mindig beszéljetek meg egy kövi időpontot.

De én javaslom a telefon beszélgetést.

A Chat az mindig ilyen passzívba szokott átmenni...

2022. márc. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2. válaszoló

Ezt nem szeretném leírni, aki ismer az így is rá fog jönni lehet és szeretnék anonim maradni ha van esély rá.

2022. márc. 6. 21:38
 5/6 A kérdező kommentje:

3. válaszoló

Igen próbálom akkor, de igazából a beszélgetés felénél eltűnik este és bealszik aztán nem ír utána már 2 napig

2022. márc. 6. 21:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a baj a társkeresőzőkkel sose tudni mikor ki talal jobbat, ha jol nez ki relative is, es nem csak neked jon be, benne van az is h mast talalt, esetleg sok novel kavar egyszerre. Persze ez mind spekuláció, ha tetszik, és hosszú távra terveznél vele, akkor szerintem nem gond, ha őszintén rákérdezel, hogy mik a szándékai, semmit se veszíthetsz szerintem, de a reakciójából ki tudod találni valószínűleg mi a helyzet.
2022. márc. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!