Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindig megalázást kapok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig megalázást kapok a pasiktól a puncim kinézete miatt, hogyan ismerkedjek, hogy elkerüljem ezt?

Figyelt kérdés
Sokak szerint szép lány vagyok, ha elmegyek bulizni szoktam kapni bókokat. A szerelmi életem mégis kész 0. Számtalanszor kerültem olyan helyzetbe, hogy a pasi vetkőzés után visszautasított, vagy abban maradtunk, hogy csak orálisan kényeztessem, esetleg a melleim közé teszi. Ami nekem extra megalázó, emiatt már szinte semmi önbizalmam ismerkedni. Félek attól is, hogy a haverjaiknak is elpletykálják, hogy milyen vagyok alul, mindenki rajtam nevet emiatt. Változó korosztályból tapasztaltam ezt, összességében 28-38 közöttiekkel ismerkedtem. Plasztikai műtét talán segítene a problémámom,de attól is rettegek, mivel gyerekkoromban volt egy altatásos műtétem, ahol volt egy kis komplikáció.
2022. márc. 27. 15:27
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
80%
Vajon hányan kértek privátban a kérdezőtől puncis képet? :D
2022. márc. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:

Bulikban is lehet komoly kapcsolatot kialakítani, több barátnőm ott ismerte meg a párját, illetve valamelyikük már a férjét.

Kértek,de senkinek nem küldök.

2022. márc. 27. 16:00
 13/45 anonim ***** válasza:
8%
Tág a hüvelyed és nem is élvezed?
2022. márc. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
19%
Ne is küldj! :)
2022. márc. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:

Élvezem/élvezném.

Eleve nincs is, nem szoktam az utált testrészemről képeket csinálni.

2022. márc. 27. 16:03
 16/45 anonim ***** válasza:
100%
Tehát nagyobb a csiklód az átlagosnál és salátásabb vagy. Én komolyan nem értem mi ezzel a probléma. Millió féle variáció létezik. 29/F
2022. márc. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
100%

Egy megoldás van, és megértem hogy nem egyszerű de csak így tudod kiszűrni a hülyéket.


Hagyj időt az ismerkedésre. Csak azért mert egy pasi sürgeti a szexet, mert ő csak így tud dönteni, már eleve gyanús.

A másik meg a kommunikáció.

Sokat megtudhatsz beszélgetések során, hogy ki milyen szexuális kultúrával rendelkezik, mennyire "nőtt ki az agya" a szexuális élethez.

2022. márc. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
100%

Ez két megoldás, bocsánat. :)

Na, a lényeg hogy működik. Én speciel sokat szeretek kérdezni és beszélgetni még a szex előtt, kvázi felmérem a szitut.

2022. márc. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem tudom milyen a pontos helyzeted, de az nyilvánvaló, hogy teljesen a padlón van az önbizalmad emiatt, ami valószínűleg látszik is. Ezt sok pasi ki is használja. Ha határozottabb lennél, és kimutatnád, hogy tudod, hogy milyen értékes vagy, már nem mernének ilyen ajánlatokat tenni, hogy "azért te még orálozhatsz, és annyi". E mellett én is azt tudom mondani, hogy több idő kell szex előtt, az ismerkedésre. Ki kell szűrni az ilyen jellemtelen kisfiúkat, és olyan férfit találni, aki Veled akar lenni, és nem a punciddal.
2022. márc. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
48%

Én nem foglak lebeszélni a műtétről. Igenis van olyan, hogy csúnya punci. És mindegy ki mit mond, ha neked nem tetszik, nyugodtam csináltasd meg.

Nem nagy dolog, helyi érzéstelenítésben zajlik, hamar megvan. A hüvelyed meg tornával elég szépen lehet szűkíteni.

2022. márc. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!