Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én látom azt, hogy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom azt, hogy olyan elvárásaik és elképzeléseik vannak a nőknek leendő partnerükkel szemben amelyek már-már teljesíthetetlenek?

Figyelt kérdés

Biztos akad kivétel, de én ezt tapasztalom. Nem olyan érthető elvárásokra gondolok, hogy ápoltság, kedvesség, sármosság, önállóság vagy ilyesmik, hanem ezek maximumon legyenek. Úgy értem hogy az az elvárás hogy tökéletes legyen. Egy beszélgetés vagy levelezés közben is minden mondat rossz, minden apróság félre van magyarázva és olyan következtetést vonnak le belőle hogy mivel nem 100 százalékosan azonos a nézőpont így alkalmatlan vagy párkapcsolatra. Amúgy meg semmi se jó. Ha komolyabb vagy akkor miért nem vagy viccesebb, ha vicesebb vagy akkor gyerekes vagy. Ha valamibe szivesen besegítesz a házimunkában, akkor miért nem olyan dolgot csinálsz mondjuk a kertben ami még nincs meg, ha nem segítesz hanem mást csinálsz akkor magára hagyod. Ha szivesen olvasol hétvégén akkor miért nem megyünk inkább valahová, vagy fogalkozol vele, ha nem olvasol akkor paraszt vagy. Ha elmennénk valahova, akkor ne oda és amúgy is most inkább a barátnőkkel, miért akarom korlátozni őt, pedig pont fordítva van, szinte már bármiben kompromisszumkész vagyok, cserébe továbbra sem jó semmi. Nyilván akkor kell olvasni amikor engedélyezve van. Sorolhatnám tovább.

Lehet éles példákat írtam de biztos értitek ebből mire gondolok.

Más is ezt tapasztalja, hogy lehetlen megfelelni? Vagy csak én találkozok ilyen párkeresőkkel?

Nyilván a párkeresőkre gondolok, nem a párkapcsolatban élőkre.


2022. márc. 13. 07:59
1 2 3 4
 31/32 Barito ***** válasza:
9%

Tegnap rám írt társkeresőn egy nő, akinek 2 hónappal korábban írtam(!).

Rögtön azt kérdezte, milyen magas vagyok. Mikor közöltem, azt mondta GYŐZZEM MEG, hogy engem válasszon.


Többé nem szóltam hozzá....


Ennyit az elszállt agyú nőkről.

2022. márc. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
73%
Ezen miért lepődsz meg? A társkereső olyan, mint egy online piac. Ha valamit el akarsz adni (itt ugyebár magadat), akkor annak jó reklám kell, mert rajtad kívül rengeteg lehetőség van. Mint amikor porszívót veszel és nem tudsz dönteni. Mondjuk ezt hiába magyarázom egy férfinek. Nem a hosszas válogatásról vagytok híresek.
2022. márc. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!