Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én látom azt, hogy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom azt, hogy olyan elvárásaik és elképzeléseik vannak a nőknek leendő partnerükkel szemben amelyek már-már teljesíthetetlenek?

Figyelt kérdés

Biztos akad kivétel, de én ezt tapasztalom. Nem olyan érthető elvárásokra gondolok, hogy ápoltság, kedvesség, sármosság, önállóság vagy ilyesmik, hanem ezek maximumon legyenek. Úgy értem hogy az az elvárás hogy tökéletes legyen. Egy beszélgetés vagy levelezés közben is minden mondat rossz, minden apróság félre van magyarázva és olyan következtetést vonnak le belőle hogy mivel nem 100 százalékosan azonos a nézőpont így alkalmatlan vagy párkapcsolatra. Amúgy meg semmi se jó. Ha komolyabb vagy akkor miért nem vagy viccesebb, ha vicesebb vagy akkor gyerekes vagy. Ha valamibe szivesen besegítesz a házimunkában, akkor miért nem olyan dolgot csinálsz mondjuk a kertben ami még nincs meg, ha nem segítesz hanem mást csinálsz akkor magára hagyod. Ha szivesen olvasol hétvégén akkor miért nem megyünk inkább valahová, vagy fogalkozol vele, ha nem olvasol akkor paraszt vagy. Ha elmennénk valahova, akkor ne oda és amúgy is most inkább a barátnőkkel, miért akarom korlátozni őt, pedig pont fordítva van, szinte már bármiben kompromisszumkész vagyok, cserébe továbbra sem jó semmi. Nyilván akkor kell olvasni amikor engedélyezve van. Sorolhatnám tovább.

Lehet éles példákat írtam de biztos értitek ebből mire gondolok.

Más is ezt tapasztalja, hogy lehetlen megfelelni? Vagy csak én találkozok ilyen párkeresőkkel?

Nyilván a párkeresőkre gondolok, nem a párkapcsolatban élőkre.


2022. márc. 13. 07:59
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
85%

Ismered a mesét, mikor az öreg paraszt a fiával elindul a piacra, hogy eladja a szamarat?


Mennek az úton, jön szembe két ember és azt mondja: nézd, milyen buták, van egy szamaruk, és gyalog mennek. Erre az öreg és a fia felül a szamárra, úgy mennek tovább.

Jön két ember: nézd, szegény szamár megszakad két ember alatt. Akkor a paraszt és a fia leszáll, gyalog mennek. Jön megint két ember: milyen apa az ilyen, nem látja, hogy szegény gyerek fáradt? Miért nem ülteti a szamárra? A paraszt úgy tesz. A következő kanyarban: milyen tiszteletlen gyerek, a szamáron tesped, amíg öreg apja vezeti. Erre a paraszt cserél a fiával. És így tovább. A végén az öreg paraszt fogja, és agyoncsapja a szamarat mérgében, és hazakullognak, se szamár, se pénz.


Most te is pont így viselkedsz.

2022. márc. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
5%
A te problémád meghaladja az oldalon jelenlevők képességeit. Mint látod a belédrugáson kivül másra nem képesek de legalabb mindent is jobban tudnak rólad mint te saját magadról.
2022. márc. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
72%

12# Negint nem tudtad leszűrni a lényeget. Világosan odaírtam hogy vicces/komoly ki mit helyettesít bele, de te egyből csőlátóan magadra vetted.

A lényeg az volt, hogy vedd észre ha sok/kevés vagy, akarj megfelelni, mert a legtöbb pasi leszarja hogy egyáltalán hogy jelenik meg a randin.

Ja, hát hogy ő ilyen és fogadjam el őt olyannak amilyen. Igen ám, csak én tip top megjelenek, ők meg arra sem adnak hogy megmosakodjanak rendesen előtte, mert minek.

Én pl csak azt várom el, amit én is tudok nyújtani egy kapcsolatban. De ennek felét sem hozzák a férfiak sajnos.

Legyél érdeklődő, nyitott, ha meg bunkózik a csaj egy egyszerű kérdésre ami tényleg hétköznapi, vagy tőszavakban válaszol, lépj tovább, az nem méltó hozzád.

4 voltam, csak jót akartam.

2022. márc. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
12%

Csak az első oldal alapján: helyesen írok. Akikkel ti találkoztok 8/10 írástudatlan azzokat hol szeditek fel randira? Éppen árkot ásnak az út szélén vagy hol?

Felreb.szás: Alapjaiban minden pasi egyetlen egy nő mellett akar megállapodni. De ahhoz egy minimális szintet hozni kéne. Ágyban meg max közeli odaadást.

2022. márc. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
24. Helyesen írok és árkot is ástam már. Milyen következtetések ezek?
2022. márc. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
66%
"Azzokat?" Erről beszélek. Kettő mondat sem megy hiba nélkül. Aki ennyire sem igényes az írására, az képzelem milyen lehet minden más téren.
2022. márc. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
9%
26. Mondjuk ez nem kis hiba, de sokszor pont az ilyen emberek töltenek be jó státuszú munkát.
2022. márc. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
22%

Hát kérdező! Én ezt most végig olvastam...

Szerintem meg is kaptad a választ a kérdésedre!

2022. márc. 14. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Én is úgy érzem hogy megkaptam a választ.
2022. márc. 14. 01:59
 30/32 anonim ***** válasza:
53%
28# Most akkor végig olvastad, vagy végigolvastad? Valahogy rohadtul nem mindegy! 😆😆😆
2022. márc. 14. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!