Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én látom azt, hogy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom azt, hogy olyan elvárásaik és elképzeléseik vannak a nőknek leendő partnerükkel szemben amelyek már-már teljesíthetetlenek?

Figyelt kérdés

Biztos akad kivétel, de én ezt tapasztalom. Nem olyan érthető elvárásokra gondolok, hogy ápoltság, kedvesség, sármosság, önállóság vagy ilyesmik, hanem ezek maximumon legyenek. Úgy értem hogy az az elvárás hogy tökéletes legyen. Egy beszélgetés vagy levelezés közben is minden mondat rossz, minden apróság félre van magyarázva és olyan következtetést vonnak le belőle hogy mivel nem 100 százalékosan azonos a nézőpont így alkalmatlan vagy párkapcsolatra. Amúgy meg semmi se jó. Ha komolyabb vagy akkor miért nem vagy viccesebb, ha vicesebb vagy akkor gyerekes vagy. Ha valamibe szivesen besegítesz a házimunkában, akkor miért nem olyan dolgot csinálsz mondjuk a kertben ami még nincs meg, ha nem segítesz hanem mást csinálsz akkor magára hagyod. Ha szivesen olvasol hétvégén akkor miért nem megyünk inkább valahová, vagy fogalkozol vele, ha nem olvasol akkor paraszt vagy. Ha elmennénk valahova, akkor ne oda és amúgy is most inkább a barátnőkkel, miért akarom korlátozni őt, pedig pont fordítva van, szinte már bármiben kompromisszumkész vagyok, cserébe továbbra sem jó semmi. Nyilván akkor kell olvasni amikor engedélyezve van. Sorolhatnám tovább.

Lehet éles példákat írtam de biztos értitek ebből mire gondolok.

Más is ezt tapasztalja, hogy lehetlen megfelelni? Vagy csak én találkozok ilyen párkeresőkkel?

Nyilván a párkeresőkre gondolok, nem a párkapcsolatban élőkre.


2022. márc. 13. 07:59
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
85%
Én pedig nőként azt tapasztaltam, hogy orbitális nagy hibákat, hiányosságokat, amik nekem és a normális nők többségének nem férnek bele, mert óriás red flagek, a férfiak elbagatellizálnak és úgy állítanak be, mintha csak apróság lenne, és imádnak úgy érvelni, hogy az elvárásaimnak nem lehet megfelelni, mert a tökéleteset keresem.
2022. márc. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
87%

Ja és hogy csak az első példádra visszautaljak, de vissza lehetne az összesre:amiről ti azt mondjátok, hogy mi szerintünk túl komoly, az többnyire szorongó, megfelelési kényszeres férfi szokott lenni, akivel élvezhetetlen a beszèlgetés. A szerinted vicces pedig a legtöbbször izzadságszagúan erőltetett humorizálás vagy infantilis hülyegyerek viselkedés.

Se a komoly férfiakkal nincs gondunk, se a viccessel. Inkább az a gond, hogy ti annak hiszitek magatokat, pedig közötök nincs egyikhez se.

2022. márc. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
17%
Nem, ezt minden férfi látja, aki nem született magasnak és jóképűnek.
2022. márc. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem is veled az a baj, hogy magadat viccesnek/komolynak gondolod, állítod be, de ez a másiknak nem az. Ezzel nincs is még baj, hanem azzal, hogy te ezt nem veszed észre. Nekem is volt olyan palim, aki poénkodott amit én nem vettem annak. De tudtam továbblépni ezen, ő viszont nem, hanem mindig megismételte a saját hülyeségét, hátha veszem a lapot. Sokáig toleráltam pedig hogy ilyen, aztán kirúgtam mert nem érdekelte hogy nekem ez nem vicces, és még rám akarta nyomni, hogy én vagyok fanő aki nem veszi a humort.

Szóval megint ki az aki tűrt és alkalmazkodott? Én, a nő.

2022. márc. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
67%
Igen, csak te.
2022. márc. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
82%

Azt látom, hogy te is abba hibába estél, hogy mindenkinek akarsz megfelelni, és nem csak egynek. Mintha a "nők" az egy homogén massza lenne, azonos elvárásokkal. Ha az előző beszélgetés azért szakadt meg, mert nem vagy elég humoros, akkor legközelebb próbálod magad viccesnek előadni.

Ezzel három probléma van.

1. Süt belőle, hogy neked mindegy kivel, csak legyen valami. Nem megismerni akarod a nőt, hogy eldöntsd, hogy összeillik-e veled, hanem mindenáron megszerezni, ezért görcsösen igyekszel olyan arcot mutatni, amivel szerinted sikerül.

2. Nem önmagad adod, így nem is azért alakul jól a beszélgetés, mert téged kedvel, csak bevált a sablonszöveg. Viszont amint önmagad adod, a nő érzi, hogy valami nem oké, és dobbant.

3. Nem is akarod megismerni a nőt, csak egy sablon alapján írogatsz. Figyelembe se veszed, hogy annak az egy lánynak milyen a személyisége. Akár komoly, akár vicces, akár savanyú, akár infantilis, te ugyanúgy állsz hozzá, mert az _előző_ beszélgetőpartnered a humort hiányolta.


Mielőtt elkezded bebizonyítani, hogy te vagy a vicckirály: bármilyen másik tulajdonsággal be tudod helyettesíteni. Ez csak egy példa volt.



Az online társkeresőn rohadt nehéz ismerkedni. És tudod, hogy miért? Mert élőben eleve azzal kezdesz beszélgetni, akivel adott az összhang, egy rugóra jár az agyatok, és beszélgetés közben alakul ki a vonzalom. Eleve kiesik, akivel nincs kölcsönös szimpátia. Online nincsenek ezek kiszűrve. Mindenkit ömlesztve kapsz, és a külső alapján válogatsz. A másik, hogy mindenkit jobbra húzol, aztán mindenkivel elkezdesz beszélgetni. Ezekből viszont te nem kezded el kiszűrni azt, akivel nem passzolsz, hanem kétségbeesetten fognád meg azt, aki egyáltalán visszaír, ha összeilletek, ha nem.

2022. márc. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
88%
Egyik elvárásom, hogy helyesen írjon. Ezzel már ki is esik tízből nyolc. Pedig ez egy nagyon alap dolog. Nem az elvárások magasak, hanem ennyire szinten aluliak lettek a férfiak.
2022. márc. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
83%
Igen. A ne bsszon félre 1x sem, már szinte teljesíthetetlen elvárásnak számít a legtöbb embernél.
2022. márc. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
3%

Az a baj hogy inkább a nők lettek színvonal alattiak, cserébe elhiszik magukról hogy hercegnők. Van nektek egy olyan szociológiai sajátosságotok, hogy csak vagytok. Magatok az életben semmit nem értek el, csak úgy hogy beköltöztök a kényelembe.

Aztán szokott jönni hogy de ahh nagyon jó munkám van. Hát chh és?! Alap dolog.

2022. márc. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
85%
A helyesírás sokkal inkább alap dolog, mint egy jó munkahely. Mégsem sikerült összehozni még a háborgó kérdezőnek sem.
2022. márc. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!