Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mire alapozzák, hogy a nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire alapozzák, hogy a nőknek nehezebb a társkeresés? Miért tartják a férfiakat problémásabbnak?

Figyelt kérdés
Többször is láttam már azt a véleményt az oldalon, hogy a nők könnyebben kapnak szexet, mint a férfiak, de nehezebben találnak komoly kapcsolatot vagy komoly kapcsolatra alkalmas férfit. Ezt mire alapozzák? A nők tisztában vannak azzal, hogy ugyanannyi problémás van köztük, mint a férfiak között?

2022. márc. 12. 14:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%
Sajat tapasztalatból arra alapoznam hogy eddig többnyire szexre kellettem csak, komoly kapcsolatra szinte soha.
2022. márc. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Tehát, olyan pasikat választottál, akik valószínűleg nálad jobb kategóriájúak voltak és csak szexre kellettél nekik, ezért nehéznek gondolod nőként a társkeresést?

Arról mit gondolsz, amikor egy átlagos srác palvin barbi kategóriájú csajt akar? Nem érzed a párhuzamot?

2022. márc. 12. 14:08
 3/20 anonim ***** válasza:
19%
1. Aki komolyat akarna azt meg le se sz@rjátok!
2022. márc. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
98%
Az nem is opció, hogy szimplán úgy ki van fordulva a világ magából, hogy aki normális értékrenddel rendelkezik, az nehezen talál párt nemtől függetlenül? Csak az létezik, hogy valamelyik nem képviselői torzítanak?
2022. márc. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Hát, igen... Rengeteg srác van, aki komolyat keresne, de valahogy nincs rájuk kereslet. Szóval, ez nem igazán érv a női nehézség mellett.
2022. márc. 12. 14:10
 6/20 A kérdező kommentje:
#4: Ezzel én egyetértek. Pont azt nem értem, hogy mások miért állítanak mást erről, ezért írtam ki a kérdést.
2022. márc. 12. 14:11
 7/20 anonim ***** válasza:
67%

"Aki komolyat akarna azt meg le se sz@rjátok!"



Az megy szepen a friendzone-ba :)



37F incel

2022. márc. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
77%
#2 hagyjuk már ezt a "szintednél jobb pasit". Szánalmas szöveg. Mikor unjátok már meg annak a mantrázását hogy a jópasik mind szemetek, bezzeg a csúnyák meg kedvesrendesek. Hulladék jellemű sokkal több van a csúnyák között, már csak a felgyülemlett frusztrációik miatt is... Rengetegszer hallottam olyat hogy egy ilyennek lett nagy nehezen barátnője és ez szárnyakat adott neki és elkezdett mindenfelé próbalkozni az újonnan szerzett önbizalmával. Na erre nincs szüksége egy sikeres, magabiztos embernek (bármelyik nemű), mert neki a választása az a saját választása, és nem kínkeservvel hozott össze valamit, esetleg kompromisszumok árán.
2022. márc. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
#8: Szívesen reagálok a hozzászólásodra, amint bemásolod, hogy hol írtam olyat, amit a számba adtál. Sehol sem állítottam olyat, hogy a jópasik szemetek, a csúnyák kedvesrendesek. Addig igazából csak a frusztrációidról tudnánk beszélni, mert elég fura, ha ilyet képzeltél ide, amit nem is állítottam.
2022. márc. 12. 14:16
 10/20 anonim ***** válasza:
87%
#9-eske, a 2-esedben, mint utaltam rá már a hozzászólásomban. Hogy az 1-es biztos a szintjénél magasabbat választott, nem csoda hogy csak szexre kellett. Hagyjuk már ezeket a baromságokat. Nektek a pasi mindig magasabb szintű a csajnál, elég csak kérni tőletek egy képet az átlagos nőről és pasiról :D
2022. márc. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!