Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért bizonygatja itt folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bizonygatja itt folyton a legtöbb 30 feletti nő, hogy ők most jobban néznek ki, mint valaha, pl 10-15 éve? Meg hogy több pasi próbálkozik náluk, mint valaha.

Figyelt kérdés

Holott én 30 as pasi vagyok és 5/4 eseten minden nő eltorzul 30 felett, vagy meghízik, mint egy melák. Itt is ez van, ennél a hölgynél, valami celeb-aktivista.


[link]


[link]


2022. jan. 12. 17:57
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%
Soha, egyetlen nő sem írt ki ilyen kérdést. Egyedül ti pörögtön ezen, és ekézitek az összes nőt, aki nem 20 éves cica baba. Közben meg folyamatosan rinyáltok, hogy miért nincs nőtök, miközben belülről olyan széééépek vagytok. A nagy lófa$zt. Akármilyen ronda is vagy, még mindig szebb, mint a belsőtök.
2022. jan. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
90%
Az első képen egy 17 éves gyerek/tini van, te szerencsétlen vén ló. Az apja lehetnél szinte.
2022. jan. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
15%
Mikor szoktok már le arról az ocsmány, undorító elmebetegségetekről, hogy hazudoztok a normális férfiakról?
2022. jan. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:

,,Kérdező, mert a nőknek fájó pont, ha öregszenek. Igen, nagyon sok nő jól néz ki 35 évesen, de kanyarban sincs egy 20 éves testével, bármennyit sportol. Sem a bőre, sem a vonásai nem olyanok, lehet bizonygatni, hogy, de igen, max áltatják magukat"


Jaja, ez így van.

2022. jan. 13. 21:12
 35/37 anonim ***** válasza:
83%

"kanyarban sincs egy 20 éves testével"


De basszus, vegyétek már elő a racionalitást. Nem minden 20 éves sovány vagy feszes. Erről van itt szó. Mindenkinek egyetlen tapasztalata van, a sajátja.

2022. jan. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%

34


Szerintetek így van, szerintem meg nem.

Miért érdekel, ha mondjuk egy 30 éves nő jól érzi magát a bőrében és nem fogják letörni az ilyesmik?

Inkább te nyugtatgatod magad, hogy igenis a kanyarban sincs egy 20 éveshez képest és kész, közben nekem meg itt van a tükör és a realitás, valamint a párom és a millió érdeklődő.


Mit szeretnél egyáltalán? Hogy essünk depresszióba, hogy nem vagyunk 20 évesek és bőgve irigykedjünk, sirassuk a tini/20-21 éves korunkat? Vagy, hogy legörbülő szájjal válogassunk az 50 körüli fószerek között, mert "az illik hozzánk"? Vagy, hogy nagyobb alázattal utasítsuk vissza a nekünk nem tetsző férfiakat? Sőt, inkább vissza se utasítsuk őket? :D

Hát, a többiek nevében nem tudok nyilatkozni, de annyit biztosra tudok, hogy részemről esélytelen. :)

2022. jan. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, magyarázz el nekem valamit, mert nem tudom megfejteni.


Szerinted a 20-as lányok a top. Akkor miért azokkal foglalkozol, akik már nem 20-asok, neked nem topok?


Nekem pl. nem jönnek be a nagydarab pasik, nem is foglalkozom velük.


Mi lehet a motivációja annak, aki egy számára nem kívánatos csoporttal ennyit foglalkozik?

2022. jan. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!