Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy férfi el tudja valaha is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi el tudja valaha is fogadni azt a tényt, hogy soha nem fogja egyetlen egy nő sem vonzónak tartani?

Figyelt kérdés
Adott egy 25 év körüli férfi. Nem volt soha párkapcsolata és semmilyen más kapcsolata sem a nőkkel. Ha arra gondol,hogy biztosan van olyan nő akinek vonzó lehet akkor rögtön az jut az eszébe,hogy mit is képzelek magamról, majd pont én fogok kelleni egy nőnek mikor úgyis talál tőlem sokkal jobbat is. Tinédzser kora óta nem igazán jár emberek közé, nincsenek barátai és semmilyen szociális rendezvényen nem vesz részt. Ezeket azért teszi,hogy minél kevesebbszer lásson nőket mert mindig csak elkeseríti,hogy bizony neki nem lehet kapcsolata sem.

2021. nov. 1. 18:00
1 2 3
 1/22 Noren1989 ***** válasza:
20%

Lehetséges, de jóval nagyobb az esélye, hogy összeszed valami agyament nőt, aki mentálisan a maradékot is kizsegereli belőle.


B opció a kötél :D

2021. nov. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%

Kétlem, hogy bárki az ép eszének megőrzésével el tudná ezt fogadni. De szerintem ahelyett, hogy erről győzködi magát az ember és még nagyobb szarba kerül, inkább nyitni, változtatni, tanulni kéne. A szocializáció sima tanulás, bár ahogy az ember öregszik egyre nehezebben megy.

Ahelyett, hogy elbújsz, inkább a konfortzónád kéne tágítani, figyelni az embereket, rendbe tenni magad, hogy önmagának megfelel, hogy te értékesnek tartsd magad, mert akkor mások is ezt fogják rólad gondolni. Azzal amit most csinálsz megnyomorítod magad és idővel öngyilkos leszel, vagy végleg benne ragadsz ebben a kóros elszigetelt állapotban és elvegetálsz halálodig.

Ennél az is jobb opció, hogy próbálkozol és kockáztatsz.

2021. nov. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%
Én már 20 évesen elfogadtam, hogy nem lesz soha senkim és kész, nem zavar. Az élet nem a párkapcsolatról kell szóljon amúgy se, vannak hobbijaim és életcéljaim, azoknál nem kell több.
2021. nov. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
44%

Ezt a tényt csak aszexuális és meleg férfiak képesek elfogadni

A többiek ha kénytelenek megélni, csak szenvednek vele életük végéig

2021. nov. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
Miből él? Mit dolgozik?
2021. nov. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ez nem nevezhető életnek jelenleg?
2021. nov. 1. 20:38
 7/22 anonim ***** válasza:
93%

Te is tudod kérdező hogy nem

Az élet nem az érzelmi nyomornál kezdődik

2021. nov. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
23%
Én mér elfogadtam. (F 46).
2021. nov. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
4-es baromság, amit írsz.
2021. nov. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Jól gondolom,hogy szakember segítsége nélkül szinte lehetetlen minimálisan is elindulni a változás felé?
2021. nov. 1. 22:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!