Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha soha nem akart egyetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha soha nem akart egyetlen férfi sem kapcsolatot velem, mire kéne alapoznom, hogy valaha fog valaki?

Figyelt kérdés
Önbizalmam nyilván nincs, mert mire fel... Hiába javítgatom magamat évek óta, nem változik semmi.
2016. jan. 25. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy ne görcsölj feleslegesen az ilyen dolgokon. Az én magánéletem is romokban hever, mert eddig mindig átvágtak. >< Önbizalmam azért van, de félek, hogy egy idő után nem fogok tudni megbízni az emberekben, ha folyton kihasználnak.
2016. jan. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azért még nem találkoztál az összes férfivel...
2016. jan. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A kiemelt kérdések közt van két ilyen, mindkettőt pasi írta. Esetleg akaszkodjatok egymásra. Ott megtalálod a válaszokat is, mert nőként is pont ugyanaz a helyzet.



Mi az oka, amiért nem kellesz senkinek?

Ha őszintén meg tudod ezt válaszolni, és változtatsz rajta, akkor lesz pasid. Ha csak sírsz, akkor nem, és a sminked is elkenődik.

2016. jan. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia, Nekem sincs igazán önbizalmam.

Lenne kedved ismerkedni? :)

2016. jan. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, fogadjunk, hogy csak a helyes pasik kellenek neked is, ahogy a többi csajnak is...
2016. jan. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Blade Bone ***** válasza:
Egész egyszerű a magyarázat, mikor lefekszel este aludni, senki sem ad arra neked garanciát, hogy holnap reggel te fel is fogsz ébredni, mégis megtervezed a holnapod.. Megtervezheted a tökéletes kapcsolatod is, ha eléggé motivál a boldog élet.. Csak ezért tenni kell, néha avval, hogy kitartóan várunk, néha meg pont avval, hogy meglépjük azt amitől félünk.
2016. jan. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nézd. Nap, mint nap történnek olyan dolgok, amiknek a valószínűsége elég kicsi volt egészen addig, amíg meg nem történtek. Én csak emiatt nem adtam még fel.
2016. jan. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!