Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy férfi el tudja valaha is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi el tudja valaha is fogadni azt a tényt, hogy soha nem fogja egyetlen egy nő sem vonzónak tartani?

Figyelt kérdés
Adott egy 25 év körüli férfi. Nem volt soha párkapcsolata és semmilyen más kapcsolata sem a nőkkel. Ha arra gondol,hogy biztosan van olyan nő akinek vonzó lehet akkor rögtön az jut az eszébe,hogy mit is képzelek magamról, majd pont én fogok kelleni egy nőnek mikor úgyis talál tőlem sokkal jobbat is. Tinédzser kora óta nem igazán jár emberek közé, nincsenek barátai és semmilyen szociális rendezvényen nem vesz részt. Ezeket azért teszi,hogy minél kevesebbszer lásson nőket mert mindig csak elkeseríti,hogy bizony neki nem lehet kapcsolata sem.

2021. nov. 1. 18:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
96%
#10: jól. És először ne a csajozással, hanem az emberekkel való kapcsolattal kezdj.
2021. nov. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
rosszabb az ha előtte szerettek , voltak nők aztán hirtelen pár év és semmi.. jobb ha nem is volt közöd hozzájuk..
2021. nov. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Szerintem engem a nők sohasem akartak.
2021. nov. 3. 18:32
 14/22 anonim ***** válasza:

Ne légy bezárkózott, magadnak való, hanem nyiss az emberek (munkatársak, régi barátok, volt osztálytársak) felé, hogy megjöjjön az önbizalmad. Aztán jöjjenek a nők.

Fiatalon, most még csak-csak megvagy (de írásod alapján akarsz tenni ellene), de eljön majd az idős kor is...

Pszichológus bizonyára jót tenne, de ezt ne 1-2 találkozóval érd be, hiszen ez alatt nem is tudsz teljesen kitárulkozni feléje, ő sem ismer még ki úgy igazán, sok kérdést tesz még fel, hogy tudjon tanácsot adni.

Ja, és akarni kell megváltozni és nem eleve lemondani a változtatásról.

2021. nov. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
14 "sok kérdést tesz még fel, hogy tudjon tanácsot adni." én úgy hallottam, hogy alapvetően nem kérdeznek, csak te mesélsz mint egy gyóntatófülkében. Vagy csak sok a sz_r szakember.
2021. nov. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ha kérdez, az azért van, mert általában az van, hogy a páciens nem mond el neki mindent, mert feszélyezett vagy azt gondolja, hogy ez nem lényeges. Ám a szakembernek valami nem volt elég ahhoz, hogy véleményt alkosson. Fontos, hogy a páciens bízzon benne és tárja ki előtte a lelkét.
2021. nov. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

És mi történik miután kitárta a lelkét?

Ad néhány szokásos tanácsot aztán mehetsz Isten hírével

Ezért nem érdekel senkit az agymenésed

2021. nov. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
8%

Én már kezdek hozzászokni a gondolathoz, bár, nagyon nehéz ezt elfogadni... azért pl. családot szerettem volna, de semmi vonzerőm nincs.

Maradnak a macskák.


21F

2021. nov. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"azt a tényt, hogy soha nem fogja egyetlen egy nő sem vonzónak tartani"

Miből gondolod, hogy ez tény? Ez még a nyitott jövő, tele lehetőséggel. Ha élsz velük.

2021. nov. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Milyen lehetőségek?
2021. nov. 9. 19:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!