Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet így családom valaha?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nem szeretem a szexet, sem a vele kapcsolatos dolgokat. Viszont, férjhez menni meg gyereket szulni szeretnék egyszer. Ket kapcsolatom volt eddig, mindegyik emiatt ment tonkre. Szex alatt sokszor a siras kerulgetett annyira nem szeretem. Ez nem valami pszichologia vagy gyerekkori trauma Egyszeruen csak nem erdekel. Mi lehet a megoldás? Gondolom egy pasi se menne bele egy szex mentes kapcsolatban. Ám mégis annyi ártatlannak tűnő lányt látok boldog párkapcsolatban es beloluk sem nézném ki, hogy a háloszobában annyira aktivak lennének. Mégis boldogak a pasiaik.

27/N



2022. jan. 5. 21:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%
Keress hozzàd hasonló aszex pàrt.
2022. jan. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
13%
Érdemes lenne intim tornával foglalkozni, ami egy kicsit rendbe tenné , hogy miért nem tudsz ellazulni olyankor. Csak úgy van esély arra amit szeretnél.
2022. jan. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
83%

Csak szólok, hogy azok az ártatlannak tűnő lányok a legvadabbak a hálószóbában...

Szexuálpszichológust kéne felkeresned.

2022. jan. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
50%
Rosszak voltak a partnereid.Mondjuk számomra egy kapcsolatban nem csak a szex a lényeg, pedig férfi vagyok, a meghittség a közös összebújás us jó.Ha egymásra hangolódikba két partner a nőnek sem lesz rossz, mert szereti.Nd is szexnek fogbfel, csak kölcsönös összebújásnak.Persze ha nem tetszik és nem szereted a partnered akkor a szex sem lesz jó, főleg ha nem vagy az a magas libidójú fajta.
2022. jan. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
76%

Ha a szex az, hogy a pasi a himbilimbijét belenyomja a hüvelyedbe, akkor érthető is, hogy nem annyira kivántad a dolgot.


Összekeveredtem egy nővel, akinek életében EGY férfi volt összesen, de 40 évesen otthagyta őt a gyerekekkel. Mikor együtt voltunk, és előszőr aludtunk együtt, gondoltam, hogy azzal kezdem, hogy kicsit nyalogatom neki ott lent. Azt mondta, hogy nem szeretné. Életemben nem hallottam olyant, hogy egy nő ne szeretné, hogy kinyalják. Utána csodálkozott, mikor kézzel simogattam neki ott... Mindegy, a lényeg, hogy kiderült, hogy volt férje 21 éven keresztül szexként adta el neki azt, hogy bedugja, 10 percig nyomogatja, és kész. Semmi ölelkezés, semmi előjáték, semmi utójáték...

Nem lehet, hogy neked is rossz tapasztalataid vannak, mert nem olyan volt a partnered?

2022. jan. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
72%
Hát, ha szeretnél gyereket, az szex nélkül nem fog menni. Keress fel szakembert, mert oka van annak, hogy kialakult ez a fajta ódzkodás a szextől.
2022. jan. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
43%
5# Én sem szeretem és akkor mi van?
2022. jan. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen szexuálpszichológus!

Egyáltalán nem mindegy mi a bajod. Lehet azért nem érdekel a szex, mert őket nem szeretted, vagy nem érezted biztonságban magad. Ez múltban és a kapcsolataidban is boncolgatható. Az aszexualitás a harmadik lehetőség, vannak ilyen társkeresők is.

2022. jan. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
84%

5-ös Hidd el, hogy van ilyen, hogy a nyalás nem játszik, csatlakozom 7-eshez!

Egyébként köszönöm, minden szempontból kielégítő a szexuális életem, és élvezem.

2022. jan. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem csak simán nem szexeltél még olyannal, akibe szerelmes vagy. Szerelem nélkül a szex a legtöbb nőnek nem az igazi.
2022. jan. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!