Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha 25 éves koromig nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 25 éves koromig nem volt barátnőm, és lányokkal alig beszélgettem életem során, teljesen esélytelen hogy valaha lesz családom?

Figyelt kérdés
2020. szept. 25. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj legyél célorientált ne problémaorientalt
2020. szept. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Clay Morrow ***** válasza:
16%
Nem teljesen esélytelen, de kb. 95% rá az esély, hogy 40 évesen is ezen a szinten leszel.
2020. szept. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. szept. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nem szenvedsz depresszióban és van akaraterőd akkor ami nekem nincs akkor van rá esélyed.

Mit csinálnák én ha nem lennék depressziós és lenne akaratom így 22 évesen?

1.Fejleszteném magamat,vannak erre könyvek amik sok esetben hasznosak csak meg kell találni ezeket,pl mi kell egy nőnek?

Akaraterő és még sok más egyébb könyv.

2.El kezdenék sportolni,ez is tud valamilyen formában segíteni és jobban is érzed magad,pl egy kis kondi és heti 1-2 futás lehetőleg ahol vannak emberek olyan helyen fuss,azt is lehet hogy be iratkozol valamilyen neked tetsző dologra ahol társoságot találhastsz magadnak.

3.Mi után már olvastam a könyvek egy részét pl jó ha egy kis pszichológiát is tanulsz,ember ismeretet végzel akkor csak így random emberektől megkérdezi mennyi az idő? hol a legközelebbi bolt? Először olyan nőktől akik egyáltalán nem jönnek be majd így tovább.

Kisebb boltban vásárlásnál,szép napot kívánni,mosolyogni is nagyon fontos szóval egész nap vigyorogj és próbálj a nők szemébe nézni minnél tovább ne kapd el a tekinteted, szóval kisebb boltban nőknél próbálj meg el kezdeni beszélgetni.

Minnél több nővel beszélsz annál könnyebb lesz.

Mondanám hogy menj el benzinkutasnak ott előadóként bele lehet jönni,egy próbát megérne vagy lehe hülyeség?

Miközben ezeket a könyveket olvasnám szerintem el mennék valami olyan helyre melózni ahol több ember is megfordul és vannak nők is.

Életmód változtatásra volna szükség,nem fontos mindjárt egy komoly kapcsolat, először szerintem éld ki magadat, lehet hülyeségnek tűnik hogy olvass ezekkel kapcsolatos könyveket de ha nincs senki a környezetében aki meg tudná mutatni hogyan is kell ezt?

Akkor ezt a módszert csinálnám.

Sok sikert,biztos vagyok benne hogy neked legalább sikerülni fog,sose add fel, mindig van valami ami jó,ha vissza utasítanak köszönd meg és kérdezd meg milyen okból? ezekután kívánj szép napot és köszönj el aztán próbálkozz másnal, hajrá.

2020. szept. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Össze vissza írtam és helyesírási hibákkal 😔

Miközben olvasnám a könyveket utána ki próbálnám élesben is a dolgokat egy adott szituációban pl előadóként.

2020. szept. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valami gától? Túlsúlyos vagy? Akkor valószínűleg 40 évesen is itt tartasz majd.
2020. szept. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Miújság?

Hogy alakulnak a dolgok?

2020. okt. 9. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!