Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért bizonygatja itt folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bizonygatja itt folyton a legtöbb 30 feletti nő, hogy ők most jobban néznek ki, mint valaha, pl 10-15 éve? Meg hogy több pasi próbálkozik náluk, mint valaha.

Figyelt kérdés

Holott én 30 as pasi vagyok és 5/4 eseten minden nő eltorzul 30 felett, vagy meghízik, mint egy melák. Itt is ez van, ennél a hölgynél, valami celeb-aktivista.


[link]


[link]


2022. jan. 12. 17:57
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
9%
10. Arra is érthetik, illetve érthetik összesítve is (való életbeli próbálkozók + netes próbálkozók száma). Illetve ha valaki önként megy fel társkereső oldalra, ott ő várja szándékosan a megkereséseket, tehát azt sem lehet mondani, hogy csak nem komolyan vehető és kéretlen ajánlatok érkeznek.
2022. jan. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
93%
#1 A gyakorin egymásra találnak a dagadt, félnótás lúzer pasik, ez olyan romantikus.
2022. jan. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%

Mert igaz? 42 kilóval kevesebb lettem, helyreállt a bőröm, megnőtt a hajam, nincs cerkával rajzolt szemöldököm.


Nekem pont az fura, amikor valaki azt hiszi, hogy aki fiatal, az automatikusan szép, sovány, feszes.

2022. jan. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
Mert esetemben így van. Csupán ezért.
2022. jan. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
93%

Én például most 20 évesen nagyon sovány vagyok, az arcom, alkatom mint egy kislányé

( 14nek néznek általában). Sovány, formátlan, kislányos vagyok. Próbálok hízni, de nem sikerül. Szinte biztos vagyok benne, hogy 10 év múlva sokkal jobban fogok kinézni, mint most.

2022. jan. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
91%
15-ös, engem nagyon kövéren is tinédzsernek hittek késő húszasként is. Az arc jobban számít, mint az alkat, ha a fiatalságról van szó.
2022. jan. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
96%
Őszintén lexarom, hogy valami arc nélküli fórumon ki kiket tart dughatónak és miért. Többek között ezért van, hogy 30 felett sokkal jobban érzem magam a bőrömben, mint komplexusos, önbizalomhiányos 20 évesként. Nem érdekel, hogy ki mit gondol. Nem tudom, hogy szerinted miért kéne arról szólnia egy nő életének, hogy mindenkinek tetszeni akarjon. Vagy örökké 18 évesnek látsszon. Kifejtenéd, hogy az én életemet miben befolyásolja, hogy szerinted nem vagyok szép?
2022. jan. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig jól néztem ki.Mindig voltak udvarlók is a saját korosztalyomból,idősebbek is.Most már vannak bőven fiatalabbak is.Ilyenkor mi van?

37N

2022. jan. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a nő gyereknek látszott az első fotón.


Én 30 vagyok, azért gondolom, hogy jobban nézek 30 évesen, mert már nőt látok, nem egy tinilányt. 20 évesen még nagyon gyerek voltam kinézetre is. Szerintem a lány is(egyébként nagyon visszataszító a téma, amit választottál a posztodhoz) gyereknek látszik a régi képen, a mostanin meg felnőtt, szép nőnek. Ha szerintem ez torzulás, veled van a gond.


Az egyiken egy gyereklány van, a másikon felnőtt nő. Kicsit husis(minimálisan), de ha megnézed az arcát, gyönyörű női arc. A másikon meg egy naiv, tapasztalatlan kislány arca. Ezt 5 éve is így gondoltam, olyan 25 körül kezdik felfedezni az emberek, hogy a 18-19 éves énjük rendkívül fiatal, és a testük csak 25 felé kezd beérni, felnőttesedni.


Már 25 évesen is cikinek tartottam, ha 30 körüli férfi 19-20 évesekre gerjed. 30 évesen már ki merem mondani:)

2022. jan. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%
Mert sokakra igaz ez. Mostanra ( 32 vagyok) lett kialakult stílusom , nem kell másoknak megfelelnem. Tudok annak megfelelően öltözni nem azt hordom amire jut vagy ha valaki épp ad egy kabàtot mindegy milyen és hogy áll, nem vehettem másikat.Most sokat költök bőr és hajápolásra, rendszeresen sportolok kollagent, vitaminokat szedek.Ezek 20-22 évesen nem fértek bele anyagilag és igen nem csak pénz kérdése de ez meglátszik a külsőmön.
2022. jan. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!