Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha eddig nem volt barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eddig nem volt barátnőm akkor most már esélytelen hogy valaha is legyen? Jól gondolom?

Figyelt kérdés
Azért nem volt mert az élet minden területén szerencsétlen vagyok, és nem is nézek ki jól. Így sosem lesz még társam se? Társkeresőkön voltam eddig. Ott nem sikerül. Szórakozni nem jártam mert szorongok is. 29F

2021. okt. 26. 14:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Pszichológus segíthet rajtad. Készülj fel, elég hosszú folyamat lesz.
2021. okt. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Segítség nélkül sanszos.
2021. okt. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Már voltam régen az se segített. Menjek kondiba meg fussak meg ilyeneket mondott. De rajtam ezek nem segítenek. Minden sokkal nehezebb valamiért nekem mint az átlag embernek. Nagyon megszenvedek mindennel. Nem értette meg amúgy ha szorongok akkor nem fogok kondiba menni. Azt se tudom hogy kell használni a gépeket.
2021. okt. 26. 14:45
 4/14 A kérdező kommentje:
Nekem csak szenvedés volt a pszichológus.
2021. okt. 26. 14:46
 5/14 anonim ***** válasza:
40%

Mondjuk lehet ha megfogadtad volna a tanácsait, működött volna....

De otthon sirni meg kifogásokat keresni, sajnáltatni magad és áldozatként beállítani magad nyilván sokkal könnyebb, mint mondjuk elmenni egy konditerembe.

Valószínűleg segitene, de neeeem, ki nem mozdulok a szar váramból, inkább ülök benne még vagy 20 évet.

2021. okt. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%
Nem a korod miatt nem lesz barátnőd, hanem ezért a szellemi betegséghalmazért, amit hordozol. Olvasd vissza a kérdésedet és a reakcióidat. Egy beteg, segítségre szoruló ember képe rajzolódik ki. Ide nem barátnő kell, hanem szakember vagy kőkemény szembenézés. Pl. azt értem valahol, hogy nem akarsz kondiba járni, de egészen biztos nem ezt az egy tanácsot kaptad. Keresed veszettül a kifogásokat, de így nem fog menni a lelki egyensúlyod helyreállítása. Ami kb. alapkövetelmény, ha párkapcsolatot akarsz. Egy nő sem fogja sokáig tűrni a házi pszichológus szerepét, elhiheted.
2021. okt. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%

3-as Nincs mitől szorongani. Elmész edzőterembe, ott van segítség. Ha kell felfogadsz személyi edzőt. A pszichológus csak arra bíztatott, hogy lépj ki a komfort zónádból. Mivel sportra bíztatott gondolom a testedre panaszkodtál.

Egy edzőteremben mindenki egyenlő, egy durván kidolgozott testű ember azt gondolja rólad, hogy szuper, hogy változtatni akarsz, és ha megkéred segíteni is fog.

A szórakozás pont ilyen, ha megmondod, hogy szívesen mész el fognak hívni!

2021. okt. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%
Ahhoz, hogy önbizalmat építs, ki kell lépned a komfortzónádból (elmenni konditerembe, elmenni futni, ismerkedni <- itt nem kell félni, ha béna vagy az elején, idővel jobban fog menni), máshogy nem fog sikerülni. A külsőségek meg mellékesek, kivéve ha bűn ronda vagy, de nem hiszem.
2021. okt. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
16%

Küldesz képet? N/29

Hátha tudok segíteni, hogy min kell változtatni.

2021. okt. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%

Nagyon fura pszichológusnál járhattál... Akihez én jártam, SOHA nem adott volna konkrét tanácsot, pláne olyat, amivel nem tudtam azonosulni. Helyette abban segített, hogy megtaláljam a magam útját...

Javaslom, keress te is egy JÓ pszichológust!

2021. okt. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!