Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha zárkózott vagyok akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha zárkózott vagyok akkor esélytelen lesz valaha barátnőt találnom?

Figyelt kérdés

Régen neten rengeteget próbálkoztam, de már belefáradtam.

Nem járok társaságba, munkámon kívül nem vagyok emberek között. 25 vagyok és még nem volt barátnőm.

Félek hogy már soha nem is lesz, mert változtatnom kéne de nem tudok hogyan és mit.


2021. szept. 12. 21:03
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Igen.
2021. szept. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Így eléggé esélytelen.

Társaságba kéne menned valahogy. Nekem a kutyasetaltatas vált be leginkább, de lehet menni kirándulni is pl.

Tudom, hogy nehéz kimozdulni, én is inkabb otthonülős vagyok, de senki nem fog bekopogni az ajtodon.

2021. szept. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

Nem esélytelen

Járj társaságba, vannak olyan lányok akik szeretik a vissza húzódóbb fiúkat, ráadásul nem félnek kezdeményezni se

Egyébként sok lány(fiú is egyaránt) van aki figyelem hiányos,szeretet hiányos, ha kicsit is adsz nekik már elkezdesz járni a fejükben

Neten amúgy nekem sem szokott nagy sikerem lenni

2021. szept. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
ha belefáradtál... akkor nem is való neked bnő.
2021. szept. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Ez is napi kérdés lesz már?
2021. szept. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

online ismerkedés, távkapcsolat találkozás összeköltözés

működő modszer probáld ki

2021. szept. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Miért akarsz barátnőt. Vagy szexelsz legalább kéthetente egy új lánnyal, vagy nem érdekel a téma és feladod. Akkor vagy lúzer, ha barátnőd van.
2021. szept. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs igényed emberi társaságra, nem világos, minek akarsz barátnőt.
2021. szept. 13. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Engedjük már el a "járj társaságba" szöveget, akkor klisé...

Tegyük fel, hogy elmegy a kérdező egy diszkóba, kocsmába, és...? Sorban szólítgasson le mindenkit?

Szervezett ismerkedős túrákon kolbászfesztivál van, ott nem találsz nőt. Talán egy tánctanfolyamot lehet érdemes megpróbálni, bár, arról én nem tudok nyilatkozni, olyanon nem voltam.


Amúgy pl én alapvetően nem vagyok zárkózott, de kell nekem egy kis idő, míg feloldódom. Emiatt pl. a spontán ismerkedésben nincs nagy sikerem, de pl. egyetemen, munkahelyen, stb szereztem már barátokat.


F

2021. szept. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%

Mert ha elmész táncolni akkor nem társaságba mész igaz? vagy valamilyen sportra? ott nincsenek emberek ugyebár

Hát nekem volt hogy több emberhez mentem oda diszkóba mire találtam csajt, és szerintem nem csak én vagyok így vele

Utcán is oda lehet menni másokhoz sokan örülnének neki, és max elhajtanak

Legtöbb lány nem fog kezdeményezni, ha te nem kezdeményezel, akkor megteszi más

Még domináns lányok/nők is mesélték akik amúgy nem félnek oda menni másokhoz kezdeményezni, hogy ők is élvezik egy ha egy pasi megy oda, határozottabb velük szemben

2021. szept. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!