Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért bizonygatja itt folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bizonygatja itt folyton a legtöbb 30 feletti nő, hogy ők most jobban néznek ki, mint valaha, pl 10-15 éve? Meg hogy több pasi próbálkozik náluk, mint valaha.

Figyelt kérdés

Holott én 30 as pasi vagyok és 5/4 eseten minden nő eltorzul 30 felett, vagy meghízik, mint egy melák. Itt is ez van, ennél a hölgynél, valami celeb-aktivista.


[link]


[link]


2022. jan. 12. 17:57
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%

20-asnál a pont. Amúgy meg 20 évesen sok nő még bizonytalan. Meg akar felelni mindenkinek, és ezért nincs önbizalma, és ezért hiába is fiatal, nem pozitív a kisugárzása.

Én 30 évesen jobban érzem magam a bőrömben, mint 20 évesen, bár a korábbi fényképeimet visszanézve el sem tudom képzelni, mi volt a bajom saját magammal. Talán ezért is próbálkozik több pasi nálam.

2022. jan. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
79%
Én 36 vagyok, de jobban nézek ki, mint az érettségizős képeimen. Vékonyabb vagyok, kisportoltabb, egy ráncom sincs. (3 éves gyerekem van, de csíkjaim sincsenek, hasam lapos, ja, és férjem is van).
2022. jan. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
81%
Én úgy mondanám, hogy a korosztályomban jól nézek ki, de annál nem jobban, mint 20 évesen. (37 vagyok). Az alakommal nincs baj, sportolok, nem híztam semmit. De azért egyre drágább kencék kellenek, hogy tartsak egy szintet. Lassan kell majd a botox is. :(
2022. jan. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
46%
Nem nézek ki sajnos jobban,mint 20 évesen, voltam olyan mázlista, hogy nagyon jól néztem ki akkor. A korosztályomhoz képest jól nézek ki most is, visszajelzések alapján is. Viszont anno a rendőr elengedett meg rendszám nélküli autóval is bírság nélkül. Ma már egy 3 napja lejárt egészségügyi el is megbüntett, ez van, nem áltatom magam
2022. jan. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
0%

Na jó, azért álljon már meg a menet. (Most csak ezt az oldalt elolvasva.)


Majd a nők eldöntik egy-egy férfi mennyire néz ki jól X évesen, és majd a férfiak eldöntik egy-egy nő mennyire néz ki jól X évesen. Bezzeg a férfiakat állandóan támadjátok, amikor valaki rá meri mondani saját magára, hogy ő jól tartja magát (miközben szerintetek nem) vagy hogy ő 40 évesen 7 évet letagadhat. Ti meg most nem győzitek magatokról mondogatni, hogy szerintetek mennyivel jobban néztek ki most, mint 20 évesen. Ezt pár tucat férfi tudná megmondani, akiknek mutatnának egy képet a 20 éves énetekről és a mostaniról.

2022. jan. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
90%

25ös, nagyon egyszerű, sok férfi, szerintem kb 60% tinilányokra gerjed, vagy olyan külsőre, mint egy fejlődésben lévő tinilány teste. Rohadtul nem érdekel a véleményük. Ha a nők gyerekekre gerjednének, akkor ti is néznétek nagyokat, de még a minimum elvárást(ápoltság, stílus testalkattól függetlenül) se tudjátok hozni..


Igen, úgy van, ahogy leírtad, de csak mert a férfiak értékrendjével a nők nem akarnak azonosulni, mert szélsőséges(és visszataszító) arról nem is beszélve, hogy csak egyfajta(fiatal vékony lány) ideálotok van, amíg nálunk a vékony, kigyúrt, nagydarab, intelligens-kocka, sportoló, favágó, mackós mind mind hódít. Nektek meg alacsony testzsír kell és 20 éves kor, vagy nézzen ki úgy, mint aki most lett 20.


Nevetséges. Pont úgy van, ahogy mondod, csakhogy ebben semmi rossz sincs. Mi 20 különböző típusra, alkatra, megjelenésre bukunk, ti meg csak egyre. Ezért marhaság összehasonlítani a dolgokat.


Ez a kislány az első képen 16-17 éves(benne van a cikkben), és a kérdező arról pampog, micsoda jó nő(!?) volt ő akkor és milyen ronda lett 10 évvel később.


Ezért tojunk a véleményetekre. Mert visszataszító az értékítéletetek.

2022. jan. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 VincentLaw ***** válasza:
0%

#26

"Igen, úgy van, ahogy leírtad, de csak mert a férfiak értékrendjével a nők nem akarnak azonosulni, mert szélsőséges(és visszataszító) arról nem is beszélve, hogy csak egyfajta(fiatal vékony lány) ideálotok van, amíg nálunk a vékony, kigyúrt, nagydarab, intelligens-kocka, sportoló, favágó, mackós mind mind hódít. Nektek meg alacsony testzsír kell és 20 éves kor, vagy nézzen ki úgy, mint aki most lett 20.


Nevetséges. Pont úgy van, ahogy mondod, csakhogy ebben semmi rossz sincs. Mi 20 különböző típusra, alkatra, megjelenésre bukunk, ti meg csak egyre. Ezért marhaság összehasonlítani a dolgokat."


Én ezt valahogy pont fordítva tapasztalom a saját környezetemben, hogy a nőknek van pár ideálja, aztán szevasz. Pedig a felsorolásban még én is szerepelek, ha az intelligens-kockát magamra veszem, nem tapasztaltam, hogy ez bárkinek is imponálna, sőt sok esetben hátrány is. Ellenben nem egy olyan párt ismerek, ahol a nő finoman szólva el van hízva, közben meg a pasija normális testalkatú (pasi szemmel átlagosnak mondható).

2022. jan. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
14%
Kérdező, mert a nőknek fájó pont, ha öregszenek. Igen, nagyon sok nő jól néz ki 35 évesen, de kanyarban sincs egy 20 éves testével, bármennyit sportol. Sem a bőre, sem a vonásai nem olyanok, lehet bizonygatni, hogy, de igen, max áltatják magukat. Nincs ezzel semmi probléma, amíg nem esnek át a ló túloldalára. Ahogy pasiknál is előfordul, hogy teljesen elfelejtik, hogy már nem 20 évesek.
2022. jan. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%
Haha, nekem pont a vékonyabb, szemüveges kocka típus az egyik ideálom. A másik a mackós-elegáns. Valamiért hozzájuk jobban vonzódom. Azokat soroltam fel, akikre az ismerőseim buknak:) Az exeim nagyrésze is ilyen volt, "kocka" típus, és azóta több már nős, sokadik kapcsolattal. Attól, hogy te nem tapasztalod, még létezik szép számmal. Talán nem a megjelenésed miatt kerülnek el, hanem a viselkedésed, gondolkodásmódod miatt.
2022. jan. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 VincentLaw ***** válasza:
0%
Viselkedésig, gondolkodásmódig (gondolom ez az ismerkedési fázist akarja jelenteni) el sem jut a dolog. Kizárásos alapon marad a harmadik.
2022. jan. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!