Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatal nőknél "vénemberek"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal nőknél "vénemberek" tényleg állandóan próbálkoznak?

Figyelt kérdés

Hol és hogyan próbálkoznak, milyen szöveggel, és főleg milyen külsővel, mivel akarnak elcsábítani titeket?


Kérlek írd le azt is hány éves vagy.


A szavazásnál jelöld be hány éves a vénember.



2021. dec. 23. 19:49
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

29

Ahhoz képest, hogy a saját családját, saját kölkét szembeköpné értünk, ja, biztos nem érdekel senkit a véleményünk. 😂


Én is foglalt vagyok már, szerencsére nem egy ilyen féreg a párom. Ő tartja távol tőlem az ilyeneket mostanában.

2021. dec. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
31. Magyarul, érthetően plz. Egyébként ezt a fórumot a sok sok rendes nőnek és a sok sok rendes férfinek hozták létre. A gond az, hogy az egyik oldal férfi, a másik nőgyűlölő. Én megmaradtam semleges, bár a főlényes anyázás, egó, másik véleményének a semmibe vétele kihozza belőlem is a gonoszt. Egy nyomi aréna az egész, még jó hogy itt mindenki valami senkiházi féregnek képzeli a vitapartnerét. Az is lehet hogy túl jó mindenkinek, aztán feljön ide izmozni, beszólogatni, beleállni a másikba. Eleve a kérdések zöme is olyan, hogy csak egy lehelet választja el a konkrét provokációtól. Aztán kinek mi a démonja, nekiugrik általánosítani. Akik vevők a véleményére felpontozzák, ez feldühíti a másik tábort és máris kész a buli. Ezek a %-ok annyira nevetségesek. Ez nem egy tudományos fórum, ahol adnak bárki véleményére is. Főleg nem egy ilyen kommersz kiskegyed meg she.hu egyveleg mentén működtetett limonádéra. Van egy másik accountom is, az 84%-os. Beszélgetek arról emberekkel, van aki már akkor lepontozza a másikat, amikor megnézi hogy hol áll %-ban. Erre még büszke is. Van még itt ember aki hisz a kérdések és válaszok komolyságában? :D
2021. dec. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!