Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatal nőknél "vénemberek"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal nőknél "vénemberek" tényleg állandóan próbálkoznak?

Figyelt kérdés

Hol és hogyan próbálkoznak, milyen szöveggel, és főleg milyen külsővel, mivel akarnak elcsábítani titeket?


Kérlek írd le azt is hány éves vagy.


A szavazásnál jelöld be hány éves a vénember.



2021. dec. 23. 19:49
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

# 16


hát basszus akkor tényleg kapjátok az ívet rendesen. És ezek az egyetemi perverzek meg a kollégák hány évesek?

2021. dec. 24. 09:17
 22/32 anonim ***** válasza:
21: 40-50 körüliek. Egy masszív 15 év korkülönbség általában szokott lenni köztünk és ez a lényeges, nem az ő életkoruk.
2021. dec. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

# 22


amúgy én úgy látom hogy leginkább a férfi öreg külseje határozza meg hogy a fiatal nő taszítónak érzi e a közeledést.


Mert van a fiatal nők között olyan is aki simán szexbe is belemegy akár 20 évvel idősebb férfival ha az nem egy lelakott, szakadt vénember ahogy az általad említett férfiak.

2021. dec. 24. 11:12
 24/32 anonim ***** válasza:

23

Az is, de nem csak az. Valóban, ott van Henry Cavill, hogy egy mindenki által ismert embert mondjak (bár ironikusan neki is korabeli barátnői voltak kb), aki azért elég pofásan néz ki és persze, sok 30-ast leköröz (mint ahogy sok ilyen nő is van).


De a többség nem ilyen, főleg idehaza és ez csak az egyik ok, hogy miért irtózom tőlük. A másik az, hogy lenéznek nagyon is. A többség engem hülyének nézett, látszott a közeledésén is, úgy beszélt a korombeli férfiakról is magához képest, hogy érződött, hogy ugyanazt gondolja rólam: élettapasztalat nélküli, bizonytalanka, csóró kis senki vagyok. Azzal a különbséggel, hogy nekem ott volt a külsőm. Látszólag az egyetlen erélyem számára, ami ha nem lenne, az lennék a szemében, amit a korombeli férfiakról is gondol és ami miatt magát jobbnak hiszi. És tudom, hogy az, aki nem korabeli párt választ, főleg elsősorban a külső alapján (mi más alapján általában), az hamar eldob úgyis, amint 30 leszek vagy majd 40. Ez nem az az élet, amire vágyom. És ahogy mondtam, ezeknek az embereknek a 80%-a házas. Némelyiknek gyönyörű felesége van, aki kifejezetten jó nő abban a korban, de akár hozzám képest is. És lám, így bánik vele : a háta mögött megy a fiatalra. Hazudik neki. Elárulja egy közös élet után egy feszesebb seggért. A pár éves kicsi gyerekének nemet mond, hogy jöjjön nálam nyomulni. Szerintem ez az emberi jellem legalja.


És akkor még arról nem beszéltünk, hogy ennek a lenézésnek eredményeként (gondolom) mennyire nem értenek a nemből és mennyire nem veszik észre, hogy gázul viselkednek.

2021. dec. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
23. 10/9 ferfi idosebbnek nez ki a koranal 30 felett. Ez tapasztalat+100 szamra hallottam a noktol ezt. Megis ha megnezem a 30 as parokat, 5/3 szor a pasi legalabb 7-8 evvel idosebb. Kapasbol tudok 100 ilyen párt posztolni neked privatban, facebookrol
2021. dec. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Plusz szerintem fugg attol, h mit ert el 45 felett. Ha van lakasa, normalis munkaja, nem 120 kilos szakadt csodtomeg, akkor nem zavarja a noket. Ott van pl Handras, 47 eves, megis allandoan cserelgette a noket. Mert nem csoro, elegansan oltozik, jo megjelenesu, korahoz kepest igencsak jol nez ki (nem elhizott, mint a 80% 35 felett) es nincs gyereke sem. Ez a kaliber nem zavarja a noket, sőt.


[link]

2021. dec. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Ja es a duma, kisugárzás, ami a legtobbet nyom a latba.
2021. dec. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

"Plusz szerintem fugg attol, h mit ert el 45 felett."


Nálam lófszt se számít, semmiképp nem lennék min. 15 évvel idősebb pasassal, akármit ért el, akárhogy néz ki. Rajtam kívül még egy rakás nőnek ugyanez az álláspontja. Egy másik rakás nőnek meg belefér, ez ilyen. De általánosítani értelmetlen.

Csomószor a marha nagy általános okosságok miatt viselkedtek velem mások suttyó paraszt módjára, mert nem úgy reagáltam, ahogy a fejükben be volt skatulyázva. Jött, hogy mennyi ismerősüknek van sokkal idősebb pasija, meg, hogy csomó haverjának már 35-40 évesen sem kellene 30 éves nő, szóval mit játszom az eszem.


Ja, és az, hogy "nem zavar", nem jelenti azt, hogy esélye is van. Ha szimplán csak tetszem valakinek, kulturáltan bepróbálkozik, az miért zavarna? Csak akkor zavar, ha bunkó, erőszakos, nem ért abból, hogy nem, vagy ha visszautasítás után engem próbál oltogatni, hogy mit képzelek, én se vagyok fiatal, nem vagyok szép, szexre kellettem volna csak, stb. De ez minden koroszályú bepróbálkozóra igaz.

2021. dec. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

28as

Kit érdekel neked ki kell? Nem hinném hogy olyan jó nő lennél hogy egy 40-50 körüli pasit az határozzon meg hogy te mit kényeskedsz össze :DDD

Nagy az arcod az a baj. Az fel sem merült benned hogy magadba kellene nézned ha többen is megmondták hogy csak szexre kellesz? Mi a bajod ezzel ha valaki ezt mondja? Mi van ha nem vagy másra alkalmas?

2021. dec. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Lassan 9 éve talál alkalmasnak párkapcsolatra egy olyan férfi, akit szeretek. :) Szóval bocs, de nem érdekel a visszautasított, dühös, 15-20 évvel idősebb pacákok véleménye.
2021. dec. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!