Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatal nőknél "vénemberek"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal nőknél "vénemberek" tényleg állandóan próbálkoznak?

Figyelt kérdés

Hol és hogyan próbálkoznak, milyen szöveggel, és főleg milyen külsővel, mivel akarnak elcsábítani titeket?


Kérlek írd le azt is hány éves vagy.


A szavazásnál jelöld be hány éves a vénember.



2021. dec. 23. 19:49
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%

Mikor fiatal voltam, rendre próbálkoztak nálam is jóval idősebb, akár nagypapa korú férfiak. Abban különböztek a fiatal srácoktól, hogy nem ismerték a NEM szót, egyszerűen nem lehetett őket elhajtani. A korban hozzám valók elfogadták, hogy foglalt vagyok, még beszélgettünk, és barátsággal elváltunk.

N

2021. dec. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
87%

Az első bepróbálkozó anyukám vele egyidős kollégája volt (a fiával még sokszor együtt is játszottunk kiskorunkban) persze anyu háta mögött. Akkor voltam 13-14 ő pedig olyan 45 körüli talán? Akkor jöttem rá, hogy sajnos nem minden felnőttbe lehet bízni.


20 éves koromig még 6 idős 50-70 közötti "udvarlóm" volt. Aztán szép lassan lekoptak. 20 fölött már csak 1x volt egy idősebb úr, folyamat visszajárt hozzám az üzletbe, kérkedet a pénzével, hozott ajándékokat, munka után meg akart várni, hogy elvigyen kávézni (este 7 után). Hiába utasítottam el nyíltan, burkoltan, a frász tört rám amikor megláttam, próbált ürügyet keresni, hogy hozzám érjen... brrr.


Nekem teljesen elvette a kedvem az idősebb korosztálytól a korai tapasztalataim velük kapcsolatban. Így sosem volt kérdés, hogy csak velem egykorú jöhet szóba.

2021. dec. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
49%

Az a provokatív férfi alázó kérdés már megint! VÉNEMBER. BAMMEG, a vénember az olyan 78-80 éves.


Meséljetek már a 35-40 éves mamikról is! Vagy az tabu?


A kérdés önmagában is öngól, ugyanis ha te 40 éves mami leszel, hogy dolgozod fel hogy téged lecserélnek egy 20 évesre? Vagy a férfjed rájuk veri a farkát? Ja, hogy a te férjed tökéletes lesz! Értem...

2021. dec. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
52%

13


Ugyanazt csinálod, csak a másik irányba, ugyanolyan primitív vagy.


És igen, hozzám még egy 50 éves férfi is vénember, majd ha én is annyi leszek, akkor majd nem lesz az.

Sőt, 40 évessel sem kezdenék. Pedig 30 vagyok.

2021. dec. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Én 30 éves vénember vagyok, lehet, bejelölt egy 10 éves. :D
2021. dec. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

Folyamatosan. Nálunk ráadásul van az évfolyamon is ilyen fsz, ako azért ment kb egyetemre, hogy csajozzon. Undorítóan viselkedik, megy folyamatosan a lefety meg a simpkedés, minden csaj kb azt meséli, hogy ráindult.


Volt kollégám is, aki folyamatosan akkor rongyolt be az irodába, mikor nem volt benn a két másik kollégám, ráadásul ilyen alibi dolgokkal meg flörtszerű kéjes megjegyzésekkel (pl kedvtelésből vigyorogva nyöszörögte nekem a teljes nevem meg becézgetett meg próbált felkelteni az asztalomtól).


De random emberek is irkálnak rám közösségi oldalakon, hogy nem akarok-e "érett férfit" (ja, szellemileg nagyon az vagy, látom).



És az a legrosszabb, hogy 80%-ban házas emberek, gyerekkel. Undorító, hányinger az egész.


Mostanában szerencsére elmaradoztak, egyrészt mert már én is megtanultam az asztalra csapni és nem tűrni, ha valaki perverz proliként viselkedik, másrészt meg van párom és ez az infó ott a profilomon meg az ujjamon is gyűrű formájában, szóval csak a féregebbek maradnak, de azok a kapcsolatomról is le akarnak beszélni.


Pl az egyetemen csajozó farok múltkor két óra között arról tartott előadást csak ott, csak nekem, hogy milyen hülye az, aki fiatalon házasodik, mert úgyis elválnak.


Aztán mikor megjegyeztem neki, hogy inkább váljanak, minthogy szánalmas féreg módjára folyassák a nyáluk másra a szánalmas kapcsolatukból, amire annyira büszkék, hogy műtermi fotókkal hazudják a világnak, hogy mintaapák/anyák, akkor kicsit magához tért. Azóta nem áll velem szóba. 😂

2021. dec. 24. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Amúgy 25 éves vagyok.
2021. dec. 24. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Oda szoktam menni a fiatal kislányokhoz, és megkérdezem tőlük, nem lenne-e kedvük a bácsit elkísérni az idősotthonig, mert elhagyta a botját, de azt hozzáteszem, hogy a másik botom még azért a helyén van. Ezzel már feloldódik a hangulat, és valaki fel is jön velem a szobámba, miután elkísért.

Egyébként Jenő vagyok, 78 éves nyugdíjas, volt kőműves.

2021. dec. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Vénember 30 meg 40-45 évesen? :D
2021. dec. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
37 vagyok, de érdekes mód ha elmegyek valahova azért ha úgy kerül a dolog, pl rutin orvosi vizsgálat, akkor néha mondja az ápoló (25 től 55 ig), hogy Katika légy szíves kísérd már el a fiatal embert/fiatal urat a 4-es vizsgálóba. :D Egyszer sem hallottam, hogy ezt a vén retket, bácsit vidd már innen a francba. De úgy néz ki, fel kellett jönnöm ide a gykra, hogy kiderüljön, hogy már fél lábbal a sírban vagyok.
2021. dec. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!