Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gazdag férfi képes lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdag férfi képes lehet teljesen eltitkolni gazdagságát?

Figyelt kérdés

Egy ismerős (de nem baráti társaságból való) pasi akit 15 éves ismerek és én úgy tudtam hogy átlagember, vidéki megyeszékhelyen él, edzőteremben szoktam látni, meg futni, bicajozni jár, soha semmi nem utalt rá hogy milliomos lenne. Egyszerűen nem látszik rajta.


Ha belegondolok még csak autóval sem láttam soha.


Időnként beszélgetünk edzés közben, és akkor egyik barátnőm mondja viccesen hogy "milliomos ismerőseid" vannak? És akkor felvilágosított hogy ki ez a pasi.


Ahhoz szoktam hogy gazdagokon látszik a gazdagság, szóval ez tök fura.



2021. dec. 23. 14:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Könnyebb eltitkolni a gazdagságot, mint fenntartani a látszatot, hogy gazdag vagy csórón.
2021. dec. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerényen él. Kicsit kutakodsz meglátod, hogy nagy márkák vezérigazgatói is olyan életmódot élnek, hogy elmennél az utcán mellette mert nem azért mert nem ismered fel, hanem átlag embernek mutatja magát. Szerénység, hasznos erény
2021. dec. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
9%
Ha adócsaló lennék, akkor én sem villantanám a pézemet!
2021. dec. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Hát ez fejben dől el. Én pl simán megtehetnem, hogy úgy öltözzek, és azt vezessek (nyilván nem egy lamborghinit) amit szeretnék. Azonban úgy gondolom, hogy ezek csak külsőségek mert ha sz@r ember vagy akkor egy mercedesbol kiszállva is sz@r ember vagy, ha desigual póló van rajtad 20.000ft ért, de egy étteremben pedig izzadsz mint k@rva a templomban, hogy ki tudod e fizetni a 2 gyros pitát meg az üccsit akkor megette a fene az egészet. Ez nyilván magán vélemény, de annak akinek van pénze az tudja hogy miről beszélek.
2021. dec. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
A valodi gazdagok nem hivalkodnak soha.
2021. dec. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Előző helyemre bejárt egy pasi, egy olyan cuccban, hogy egy román kőműves segédmunkás sem vette volna fel.

Kitaposott, koszos sportcipő, melegítő, izzadságfoltos póló,...


Na, ő benne volt a 100 leggazdgabb magyar listában.

2021. dec. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

A pénz a csendet szereti!

Általában azok szeretik mutatni a gazdagságot, akiknek nincs nagy vagyona. Aki gazdag, semmi szüksége nincs piócákra, akik a pénz szagára gyűlnek.

2021. dec. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi számít gazdagnak?
2021. dec. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

"milliomos ismerőseid"


A milliomos ma már semmit nem jelent. Akár egy havi fizetés.

2021. dec. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ha nem költi. Átlagos, de jól működő autó, kényelmes, nem hivalkodó ingatlan, ép, de nem csiricsáré ruhák...

Aztán ha nagyon drága bort iszik a nagyon drága nyaraláson, arról se kötelező képet kirakni a Facebookra.

2021. dec. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!