Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van ra realis esely hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ra realis esely hogy egy 35 eves ferfi egy 24 eves lannyal baratkozni szeretne?

Figyelt kérdés
Marmint,hogy csak haverkent tekint a lanyra,annak ellenere, hogy a lany eleg jol nez ki.
2021. dec. 21. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

igen. 34 vagyok és van egy 22 éves lány barátom. Családom van (kolléganőm) anyagilag segitettem neki 2 éve és azóta ha bármi bajon van probál segiteni és én is neki.


Nagyon csinos de sosem közeledtem hozzá és ő sem hozzám

2021. dec. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
En meg nem lattam olyan pasit aki szamara nem dugghato novel baratkozott volna. Az mas ha nem lepnek, de azert megsem idosebb dagibb rondabb nokkel baratkozik egy ferfi sem
2021. dec. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg van az a megdugott mennyiség ami után létezik barátság. Vagy legalábbis nem konkrétan azt akarják. De a gyk-ból kiindulva... inkább le sem írom.
2021. dec. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
van
2021. dec. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!