Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom egy konkrét lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom egy konkrét lánnyal szeretne "barátkozni", mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Mindketten 23 évesek vagyunk, 5 éve együtt. Együtt is élünk majdnem egy éve. A barátom egy családi vállalkozásban dolgozik, én máshol egy cégnél.


Nemrég a munkájából fakadóan megismerkedett egy nálunk fiatalabb lánnyal. Mivel el szokta mesélni az ilyeneket (hogy milyen vendégeik voltak aznap stb.) tudtam is erről, de nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget. Napokkal később a párom mondta, hogy a lány megtalálta a Facebookon, ismerősnek jelölte, ő meg visszajelölte, mert nem akart "bunkó" lenni. Na, azóta ez a lány (19 év körüli lehet, úgy emlékszem), folyton ott bukkan fel kajálni vagy csak egy italra, ahol a párom dolgozik, gyakran beszélgetést kezdeményez vele. Én még nem láttam személyesen, mert mikor én beugrom, valahogy sosincs ott. A páromat ez nem zavarja, de tegnapelőtt bevallotta, hogy egy ideje chatel ezzel a lánnyal. Azt állítja, ő csak barátkozni szeretne.

Én ezt furcsának találom, de csak véleményekre lennék kíváncsi, hogy Ti mit gondoltok erről?


Köszi :)

23N


2018. aug. 7. 10:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Hát ez már baj :( sajnos sok mindent nem tehetsz, de nem jelent semmi jót.
2018. aug. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Barátkozni, persze...
2018. aug. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%

Párom is beszélget a munkatársaival, akik nők. Vagy fiatalabb lányokkal akik ott dolgoznak vele. Nem érdekel, nem vagyok féltékeny, biztos vagyok a kapcsolatunkban.

22N (párom 23F), 5.5 éve együtt, 2,5 éve élünk együtt.

2018. aug. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, ezt is így gondolom. Nem vagyok féltékeny típus, tisztában vagyok vele, hogy senki nem a másik ember tulajdona, ráadásul nekem is vannak fiúbarátaim még a suliból (habár őket hamarabb ismertem, mint a páromat, vagy mint ő ezt a lányt). Viszont nyilván nekem sem tetszik, ha valaki a párom körül legyeskedik. Lehet, hogy ez a lány csak azt érti félre, hogy a párom, már csak a munkája miatt is, nagyon kedves és közvetlen, bárkivel leáll beszélgetni. De legalább elmondja nekem ezeket a dolgokat, még ha kicsit késve is. Az üzeneteibe sosem olvasnék bele, az magánügy, ő se olvasgatja az enyéimet. Minden esetre résen leszek, de a megcsalás úgyis mindkét emberen áll, mindegy, hogy én toporzékolok-e ellene vagy sem...
2018. aug. 7. 10:39
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

A megcsaláshoz tényleg két ember kell és alkalom.

Nincs az az a vár amit ha kellő ideig ostromolnak ne omlana össze.

A munkahelyemen rámhajtott egy kolléganőm aki ráadásul 20 évvel fiatalabb nálam.

Nem gondoltam komolyan hogy ebből bármi is lesz, csak beszélgettünk. Aztán egyszer olyan volt a helyzet és nem tudtam ellenállni neki.

Ha a kiscsaj kellően kitartó akkor ebből bizony megcsalás lesz.

Legjobb az ilyen helyzeteket elkerülni.

2018. aug. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én azért lehet elkezdenék aggódni. Még ha az elején nem is gondol úgy rá a párod, ha túl közel kerül hozzá, ez változhat hamar.

A párod helyében tisztességesebb lenne megfelelő távolságot beékelni. Azért nincs akkora korkülönbség köztük és közted, hogy túlzottan fél vállról vehesd.

2018. aug. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

Férfi és nő nem barátkozik. A fehér hollók most hallgassanak el, mert azzal nem segítenek a kérdezőnek. A kiscsaj fel akarja szedni a barátodat, remélem ezt felnőtt nőként az első pillanattól kezdve tudod.

Hogy a barátod mit akar nos az már nem ilyen egyértelmű. Lehet, hogy egy naiv hülye, aki semmit nem ért a világból és őszintén hiszi, hogy ez az általános iskola, ahol a fiúk és a lányok barátkoznak. Aztán lehet, hogy egy kicsit azért legyezgeti a hiúságát a lány közeledése, de nem akar semmit. Aztán az is lehet, hogy azért kacérkodik a kísérletezés gondolatával. A barátod rendkívül illetlen. Mi a francért kellett visszajelölni azt a lányt? Elhiheted, ha egy srác lett volna vagy egy anyja korabeli nő akkor nem tette volna és nem beszélgetne vele. Azért jelölte vissza, mert egy fiatal és vonzó lányról van szó. Ha ezek közül a paraméterek közül akármelyik is hiányozna akkor nem érdekelné őt.

Az ilyen helyzetekben azt szoktam javasolni, hogy képzeld el ugyanezt a szituációt a szüleid között. Ugye mennyire felkavarna? Ugye, hogy ők ilyet nem tesznek egymással? Akkor te miért tűröd?

2018. aug. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem elmondta neked, hogy chatelnek. Az egojanak jol esik, hogy mas lany teszi-veszi neki magat. Egy pici flort szerintem nem a megcsalas kategoria. Ha ezen belul tud maradni, akkor nincs gaz. Ne vegyel a lanyrol tudomast, dolgozz a kapcsolatotokon es akkor nem fog megcsalni. A kiscsajt meg vadaszd le, persze nem ugy, hogy megvarod valami sotet sikatorban es osszevered, hanem csak szimplan az esti orakban, ha a ferjed ott dolgozik, ugorj be! Rola ne vegyel tudomast, a paroddal beszelgess. Ennel tobbet nem tehetsz. :/
2018. aug. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
A párod elmondta a lánynak h van barátnôje?
2018. aug. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%

Mondanám, hogy mutassa meg a levelezést!


Egyébként meg megkérném rá, hogy fejezze be a "barátkozást". Èn nem hiszek a férfi- női barátságban, mert nincs.


Azt mondta egy ideje csetel vele. Én ezen nagyon kiakadnék ha ezzel huzakodik elő. Eddig miért nem mondta el, hogy irtak egymásnak? Mi az hogy csetelget egy ideje egy másik csajjal? Ne vedd ilyen félvállról! Kapott volna olyat tőlem...


Az exem is csak barátkozott a hátam mögött levélben... Aztán amikor szakitottunk, hát mit ad isten jó mély barátságot sikerült kialakítaniuk, annyira hogy hát mit ad isten egy pár lett belőlük! Pedig akkoriban váltig állította, hogy CSAK BARÁTKOZIK! Nem nőként... Ja persze látom.

Na ne félj, hogy a férjemnek nem lesznek női barátai!

2018. aug. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!