Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom egy konkrét lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom egy konkrét lánnyal szeretne "barátkozni", mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Mindketten 23 évesek vagyunk, 5 éve együtt. Együtt is élünk majdnem egy éve. A barátom egy családi vállalkozásban dolgozik, én máshol egy cégnél.


Nemrég a munkájából fakadóan megismerkedett egy nálunk fiatalabb lánnyal. Mivel el szokta mesélni az ilyeneket (hogy milyen vendégeik voltak aznap stb.) tudtam is erről, de nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget. Napokkal később a párom mondta, hogy a lány megtalálta a Facebookon, ismerősnek jelölte, ő meg visszajelölte, mert nem akart "bunkó" lenni. Na, azóta ez a lány (19 év körüli lehet, úgy emlékszem), folyton ott bukkan fel kajálni vagy csak egy italra, ahol a párom dolgozik, gyakran beszélgetést kezdeményez vele. Én még nem láttam személyesen, mert mikor én beugrom, valahogy sosincs ott. A páromat ez nem zavarja, de tegnapelőtt bevallotta, hogy egy ideje chatel ezzel a lánnyal. Azt állítja, ő csak barátkozni szeretne.

Én ezt furcsának találom, de csak véleményekre lennék kíváncsi, hogy Ti mit gondoltok erről?


Köszi :)

23N


2018. aug. 7. 10:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Már rég kikormolta a kis fiatal púzóját. Elkéstél.
2018. aug. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
7-esnek minden szavával egyet kell értenem, sajnos. Férfi-nő barátság nincs, az egyik mindig többet akar, de leggyakrabban mindkettő.
2018. aug. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!