Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak férfi "szűzqrvák" is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak férfi "szűzqrvák" is?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, jelenleg neten ismerkedem. Azt vettem észre, ha nő létemre én vetem fel a találkozás lehetőségét (több hónapos netes beszélgetés után) akkor a férfiak nagyon nagy része kifogásokat keres. Előtte elhúzzák előttem a mézesmadzagot, de amit valóban találkozni kellene, nem akarnak, pedig előtte igen. Nekem ez amolyan szűzwrvás csak férfiben. Más is találkozott ezzel a jelenséggel?
2021. dec. 22. 08:40
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Nem! Nagyon nem erről van szó! Van skype tehát lát is a másik. Találkozni viszont nem akarnak. Lehet inkább számomra derülne ki találkozás során, hogy valójában gyávák, vagy impotensek.
2021. dec. 22. 08:49
 2/13 anonim ***** válasza:
30%
na.. már impotens is. Azért nem áll fel neki, mert csúnya vagy.
2021. dec. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

Valószínű nem a megfelelő emberekkel ismerkedsz.

Én is a neten ismerkedek férfiként,de akivel elkezdem,azzal 2 héten belül találkozok is.Ha csak nem 300 km-re él tőlem.De olyannal meg semmit nem lehet kezdeni komoly kapcsolat tekintetében.Én általában egy személyre próbálok koncentrálni,de előfordult hogy egyszerre több nő volt a képbe.És nyilván akarva akaratlanul is összehasonlítja az ember,és mérlegel,aztán dönt.Fordítva is rendszeresen tapasztalom hogy a nők mellettem több más pasival is folytatnak ismerkedést párhuzamosan.A netes ismerkedés ilyen,teljesen személytelen.

De szerintem általában a férfiak azonnal akarnak találkozni.Én szeretek online is beszélgetni,de 2 héten belül szeretek eljutni a találkozásig.Hogy ne rekedjen meg a dolog online,vagy alakuljon ha alakulnia kell.

Aki hónapokig online beszélget és nem tud találkozni azzal valami gáz van...vagy külsőre,vagy fejben.Vagy egyszerűen tényleg csak nem jössz be neki,és húzza halassza a dolgot.

Szerintem ha ismerkedsz és a férfi nem akar rövid időn belül találkozni akkor hagyd is...mert nem túl férfias vonás hogy neked kell nyaggatni a találkozással...mit vársz ilyenektől egy kapcsolatban,ha képtelen kézbe venni az irányítást?! Úgyhogy vagy fejben,vagy jellemben van velük gond,vagy csak nem jössz be nekik. Akármelyik is,hanyagolnám az ilyeneket a helyedbe,mert csak időpocsékolás.

2021. dec. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%

A szűzqurva az a személy, aki a pettinget/szexuális izgatást engedi, viszont a konkrét aktustól elzárkózik. A kérdésed ebből a szempontból értelmetlen.


Az is lehet, hogy kapcsolatban vannak és csak megerősítésre vágynak, hogy kelendőek, de nem csalnák meg a párjukat.


Vagy egyszerűen nem vonzó a személyiséged és nem akarnak személyes találkozóba energiát feccölni.

2021. dec. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én nem ismerkedem párhuzamosan, kizárólag egy emberre koncentrálok. Régebben, amikor szintén neten ismerkedtem, a férfiak ajánlották a találkozást, és ez a megismerkedéstől számított max egy hónapon belül meg is történt. Mostanság pedig nem tudom mi történt bizonyos férfiakkal, de tényleg olyanok mimt nőkben a szűzqrvák. Tisztelet a kevés kivételnek.
2021. dec. 22. 09:13
 6/13 A kérdező kommentje:
5-ös pont hogy a szex is szóba kerül, és ők hozzák fel.amikor viszont élőben kellene teljesíteni és bemutatni a "tudományt" akkor azt nem akarják. Talán szájhősök nem tudom.
2021. dec. 22. 09:14
 7/13 anonim ***** válasza:
12%
A nuni szexpiaci értéke csökken elég régóta, nyugatról kiindulva. Terjed a mgtow is.
2021. dec. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Régebben ilyeneket nem tapasztaltam a férfiak részéről. Eleve nem beszéltek a szexről mármint neten ez szóba se jött, hanem ők akartak találkozni, és a valóságban bizonyítani. Most meg jó sokan vannak, akiknek ha tenniük kellene, bozonyítaniuk, aakkor átmennek kényeskedő kifogást kereső kislányba.
2021. dec. 22. 09:24
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Valószínű, virtuális guminőként vagy üzemeltetve sokaknál.
2021. dec. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%

Én előző héten ismertem meg egy (nagyon aranyos) lányt és tegnap találkoztunk, pedig introvertált és zárkózott vagyok. Nem értem, hogy miért húzza valaki hónapokig a beszélgetést. Ha komolyan érdekelnéd őket akkor szerintem jóval hamarabb bedobták volna maguktól a találkozó gondolatát.


Az ilyenekre tök felesleges amúgy vesztegetni az időt.

2021. dec. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!