Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akkora bűn a nők szemébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akkora bűn a nők szemében átmenetileg a szülőknél lakni?

Figyelt kérdés

Látom, és tapasztalom, ez mekkora hátrány a társkeresésnél. Harmincas férfi vagyok, tíz évig kapcsolatban éltem, külön, teljesen önellátó vagyok. Viszont a legutóbbi szakítás után hazaköltöztem, mert nem látom értelmét annak, hogy minden pénzem albérletre költsem. Tudnék kivenni, de el is menne rá minden, így viszont tudok félretenni. Hosszútávon pedig természetesen az a cél, hogy ha találok valakit, akkor ismét külön költözzek.

Nyilván itt most nem én csinálok mindent, de adok haza pénzt, és magamnak intézek azért elég sokmindent. Szerintem racionálisan ezzel nincs gond, társkeresésnél mégis előnyből indul az, aki kivesz egy szobát vagy egy kis garzont, és el is megy rá minden pénze.


2021. dec. 18. 11:31
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
28%

Sok ismerős elköltözött, mert ők "felnőttek", meg "saját életet akartak".

Aztán jött a lakáshitel, meg a sok lemondás, mert kocsira nem telik, jó csajra nem telik, utazásra nem telik, csak a hitelt kell csengetni. De van önálló ÉLET...túlélés.


És közben az én büdös K anyámat, mert nyaralok, van gimis barátnő, meg jön a motor. :)

2021. dec. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
92%
31. Hogy van egy barátnőd, akivel tizenévesen ismertétek meg egymást, annak mi köze ahhoz, hogy felnőttként a szüleiddel laksz, vagy tőlük külön? Ő akkor is veled lenne, ha külön laknál a szüleidtől.
2021. dec. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
90%

29-es, azért talán, amiért a szintén tök jó fej kolléganőmet (szintén 2 szintes családi ház, TELJESEN külön bejáratú lakás fönt a 32 éves fiacskájának), meg szokta kérni a 32 éves fia, hogy "anya, figyelj arra légyszi, hogy ne akkor indulj el valahova, amikor a barátnőmmel befelé jövünk az udvaron."

Mert még ez is ciki, valljuk be, felnőtt férfi esetében.

2021. dec. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
91%
31-es, de mondjuk felnőtt nő nem állna le veled.
2021. dec. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!