Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akkora bűn a nők szemébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akkora bűn a nők szemében átmenetileg a szülőknél lakni?

Figyelt kérdés

Látom, és tapasztalom, ez mekkora hátrány a társkeresésnél. Harmincas férfi vagyok, tíz évig kapcsolatban éltem, külön, teljesen önellátó vagyok. Viszont a legutóbbi szakítás után hazaköltöztem, mert nem látom értelmét annak, hogy minden pénzem albérletre költsem. Tudnék kivenni, de el is menne rá minden, így viszont tudok félretenni. Hosszútávon pedig természetesen az a cél, hogy ha találok valakit, akkor ismét külön költözzek.

Nyilván itt most nem én csinálok mindent, de adok haza pénzt, és magamnak intézek azért elég sokmindent. Szerintem racionálisan ezzel nincs gond, társkeresésnél mégis előnyből indul az, aki kivesz egy szobát vagy egy kis garzont, és el is megy rá minden pénze.


2021. dec. 18. 11:31
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
41%

Nekem ez fura. Biztos nem mennék haza a szüleimhez, pedig nagyon szeretem őket, de már más a rutinunk.


Csak egyetlen nő vagyok, de nekem azért baj, mert nincs egyedül. Valaaki mindig zsizseg körülötte. Nekem nem kell a zsizsgés. Szerintem az ilyen emberek mások.


A szülőknek való bemutatás szerintem egy következő szint a kapcsolatban, de ha valaki együtt él a szüleivel, és felvisz magához, meg kell ismerni a szülőket is. Nekem meg az túl sok idegen egyszerre.

2021. dec. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
0%
Jól lehúztátok, ehhez csak gratulálni lehet.
2021. dec. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
21%

Haverom fia 30-as, mérnök. A szüleivel él egy vidéki családi házban. Nem költözött és nem is fog, hiszen majd ő örökli a házat, amit a fizujából csinosítgatott, és most olyan, mint egy lakáskultúra magazin címlapháza.

E mellett kocsi és motor, mind a kettő szalonból, 0 km.-el.

És érdekes, van csaja.

2021. dec. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
4%
#13 Jó szar. Tömhette volna valaki más zsebét is helyette egy albérlettel.
2021. dec. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
57%

Számos oka van, de hadd emeljek ki egy részt: "Tudnék kivenni, de el is menne rá minden, így viszont tudok félretenni. Hosszútávon pedig természetesen az a cél, hogy ha találok valakit, akkor ismét külön költözzek."


Sajnos ez már annyira szakállas, elcsépelt férfiduma, mint a "azért nincs autóm, mert Budapesten minek/környezetvédő vagyok".


Ezek nagyon jól hangzó önmarketing-szövegek voltak egészen addig, amíg nem kezdte minden harmadik pasi ezeket elsütni társkeresőkön.


A nő ebből a szituációból nem tud kijönni jól, mert ha túlságosan belemászik az életedbe, hogy meggyőződjön, mennyire van valóságalapja a dolognak, akkor elhordhatod őt minden aranyásónak meg ellene fordíthatsz ultimate dolgokat "utálja az anyóst, el akar választani" stb.


Ha viszont hagyja ülepedni a dolgokat és szépen lassan épül a bizalom, akkor úgy szereztél több hónapra egy dugópartnert, hogy eszed ágában sincs összeköltözni, aztán mire leesik a csajnak a tantusz, addigra már nyakig benne van a kapcsolatban. Érthető, hogy amelyik nő társat akar hosszútávra, nem ilyen félig felnőtt, életművész lébecoló valakivel összejárni, aki csak akkor fog összeköltözni vele, ha a csajnak saját lakása van, ahol csak a rezsibe kell beszállni, annak ez az egész időpazarlás.


És fél óra alatt 99 matchekkel igazán nincs ráutalva egyik sem arra, hogy akár csak pártíz mondatod üzengetés erejéig is időt pazaroljon mamahotelesekre.


Illetve amit az 1-es is írt, egy nő általában véve szemérmesebb, még a partiribik is, amikor józanok. Egy férfi jobban megdug egy nőt akár a kolesz emeletes ágyán is és a szobatársai ténykedését "Fú, de nagyon meg leszel verve, ha feltöltöd a videót valahova." mondattal nyugtázza, addig a nő sokkal hajlamosabb a szex közbeni szorongásra.


Na meg egy férfinek még izgalmas adrenalinfröccs is tud lenni, hogy ott dug a nővel, ahol bármikor rajtakaphatja az apja vagy a nő férje, a nőknél ez a kockázatkereső mentalitás ritka.

2021. dec. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
95%
Na ez egy másik vidéki szemlélet, amit nem értek, hogy mindig a 18-49-es korosztály a főszereplő, és egymás halálát várják egymás nyakán.
2021. dec. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
77%
Érdekes. Én is egyke vagyok és én fogom örökölni a szüleim házát, remélhetőleg még jó sokára. Addig valahogy nem sok kedvem van velük élni vagy 50 éves koromig és nem kényszerítenék ilyesmit a páromra se. Inkább élem a saját életemet.
2021. dec. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
64%
Ezt az öröklés dolgot én sem értem. 48 éves vagyok, a férjem 50 és még egyikünk sem örökölt semmit. Még szerencse hogy nem erre várunk 20 éve, hanem külön költöztünk a 20-as évein közepén. Es nem igaz, hogy akkor könnyebb volt. Mi is lakáshitellel kezdtük, és bőven rosszabb hitelfeltételekkel, mint amit most adnak. De most mindenki azon sír, hogy nem lehet háza hitel nélkül. Hát valóban nem. Elsőre lakásra vettünk fel hitelt, és onnan lépkedtünk előre.
2021. dec. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
78%
15 Nah igen ez 17 évesen buli volt, hogy juj a tesód nehogy ránk nyisson, izgi, de 32 éves felnőtt, önálló keresettel bíró nőként, hogyha ilyen történne velem égne az arcom a szégyentől.
2021. dec. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
45%
Kérdező, azért ha semmi nem marad, miután kifizetted az albit, akkor nem vagy a megfelelő fizetési sávban, már bocs...
2021. dec. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!