Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyire gáz 30 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire gáz 30 év felett rokonokkal lakni?

Figyelt kérdés
Hosszú kapcsolatomnak lett vége pár hónapja, 8 évig tartott majdnem. Eléggé ki voltam utána. Szakítás után nem akartam egyedül lakni albérletben, amire elmegy 120k havonta. Szobába se akartam lakni más lakótársakkal/idegenekkel fele annyiért, hiszen akkor már inkább rokonnal élek. Nem hozok fel minden nap más lányt. Úgy vagyok vele, hogy majd akkor lépek a lakhatással kapcsolatban, ha találok valakit, de addig pénz pocsékolás szerintem. Amikor túl lettem a szakításon, elkezdtem ismerkedni, de elég sok elutasításban volt már részem, amikor kiderült, hogy otthon lakom. Ez szerintetek ennyire ciki tényleg, hogy így gondolkodom ezzel kapcsolatban? 33f

2021. szept. 11. 21:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem ez már az a kor, amikor az embernek saját igényessége nem visszamenni. Én nagyon szeretem a szüleim, de az elköltözésem nem párkapcsolattól függött, hanem a diplomám megszerzésétől. Nem is mennék vissza a gyerekszobámba többé... Nem bírnám elnézni, hogy például a nyugdíjas anyám rám főzzön és az én fehérneműimet mossa, pedig tudom, hogy nagyon szívesen tenné és azt is tudom, hogy anyagilag és egyébként is kivenném belőle a részem. Valahogy visszafejlődés lenne ez az életemben.
2021. szept. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
32%
Igen. "amire elmegy 120k havonta. " Sokkal több. De lényegtelen. Fizesd ki!
2021. szept. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
33%
Ideiglenes megoldásként nem gáz egyáltalán, de a nőknek egzisztencia kell mert anélkül nem nedvesednek.
2021. szept. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
12%
És ha anyádék már nem lennének, hova mennél vissza?🤡
2021. szept. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

1#

Nem tudom, az, hogy valaki otthon lakik, az miért egyenesen arányos azzal, hogy nem látja el magát és főznek, mosnak rá. Főzök mosok magamra, fizetek a számlákba és segítek a házkörül természetesen.


2# Azért annyira nem lényegtelen. Nem tudom ti mennyit keresnek. 😀

2021. szept. 11. 21:57
 6/22 A kérdező kommentje:
4# Ha Anyámék nem lennének, akkor megörökölném a lakást.
2021. szept. 11. 21:57
 7/22 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudom, az, hogy valaki otthon lakik, az miért egyenesen arányos azzal, hogy nem látja el magát és főznek, mosnak rá. Főzök mosok magamra, fizetek a számlákba és segítek a házkörül természetesen.


Tesóim is mindig ezt mondták, közben én jól tudtam, hogy 30 évesen totálisak kiszolgáltatják magukat és még kaját sem voltak hajlandóak venni. De remélem te más vagy. Szerintem sem ördögtől való, ha valaki "otthon" lakik, de sajnos nagyrészt a szülőkre, (főleg anyékra és kisebb lánytestvérekre) hárul minden ellátandó dolog, főzés, mosás. Lehet én ismertem gáz embereket, de normális "mamahotelest" egyet sem ismerek. :S

2021. szept. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
85%
Nem az. Teljesen mások a lakhatási lehetőségek, mint akár 10 éve. A bérleti díjak az ingatlan vételárakkal együtt óriásit nőttek, ellenben a fizetések ezt egyáltalán nem követték. Épeszű ember felfogja és megérti ezt. Ha elmész dolgozni, hogy gyűjts saját lakhatásra, akkor egyáltalán nem ciki a mamahotel.
2021. szept. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
13%
Úgysem fog gyűjteni, eddig sem tette. Rnegeteg ilyen 30 fölötti mamahoteles embert ismerek, már az is csoda, ha otthon teljesen önállóak tudnak maradni, de megtakarítása így sincs egyiknek sem.
2021. szept. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
40%

Ha egy nő szerelmes le fogja szarni hogy otthon élsz ( mint ahogy sokan azt is fèlreteszik, hogy nős a pali, vagy bàntalmazó kapcsolatban vannak - aki nem hiszi olvassa el a kérdéseket )


Inkább az lehet , hogy akikkel randiztàl nem èrdekelted őket eléggé.


Szintén saját vélemény , hogy szerintem egy ilyen àllapot, lerontja a kapcsolat minősègèt, de vissza a fenti első gondolathoz , ha találsz egy nőt akit tényleg érdekelsz, nem ezt fogja nézni

2021. szept. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!