Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyire gáz 30 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire gáz 30 év felett rokonokkal lakni?

Figyelt kérdés
Hosszú kapcsolatomnak lett vége pár hónapja, 8 évig tartott majdnem. Eléggé ki voltam utána. Szakítás után nem akartam egyedül lakni albérletben, amire elmegy 120k havonta. Szobába se akartam lakni más lakótársakkal/idegenekkel fele annyiért, hiszen akkor már inkább rokonnal élek. Nem hozok fel minden nap más lányt. Úgy vagyok vele, hogy majd akkor lépek a lakhatással kapcsolatban, ha találok valakit, de addig pénz pocsékolás szerintem. Amikor túl lettem a szakításon, elkezdtem ismerkedni, de elég sok elutasításban volt már részem, amikor kiderült, hogy otthon lakom. Ez szerintetek ennyire ciki tényleg, hogy így gondolkodom ezzel kapcsolatban? 33f

2021. szept. 11. 21:44
1 2 3
 11/22 moozygoo ***** válasza:
85%

Ha közben rakod félre a pénzt ok.

Egyébként agglomerációban és kijjebb olcsóbb az albi, vagy lehet mondjuk kisebb lakásba menni, én most próbálok költözni 80+rezsiért

2021. szept. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
81%
Rokonokkal lakni szerintem nem gáz. Pl unokatesókkal, tesókkal... De gondolom te anyádékra gondoltál.
2021. szept. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 cseppszi ***** válasza:
100%
Megmondom mi a gáz. Mások véleménye szerint élni az gáz. Embereket ismeretlenül általánosítani, elítélni szintén gáz. Ha valaki nem önmagadért szeret, hanem a pozíciódért és azzal kötöd össze az életed - na az meg a leggázabb, mert be leszel csapva meg kihasználva.
2021. szept. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
88%
Az volt, de már szerencsére elváltam a nejemtől.
2021. szept. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aki ezért lép ki az ismerkedésből azt nem kell sajnálni. Valószínű a pénzre és a vagyonra hajtott volna. Nofmális ember megerti h ez van, a ktsgek az egekbdn, fizetések pedig sehol.

Sok esetben a nőnek van lakása és a pali költözik be.

Én a helyedben nyomnán tovább, előbb utóbb valami összejön.

2021. szept. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Lazy Lover ***** válasza:
100%
A mai csöves helyzetben nem gáz az a vicc az anyucinál lakó nők várják el hogy albiba lakj 😆
2021. szept. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
95%

FÉRFI rokonokkal él: Csövesbánat lúzer, csóró.


NŐ rokonokkal él: Pici hercegnő, aki várja a fehér BMW-s lovagot, mert neki JÁR, a minőségi (azaz pénzes) kani...izé...szerelem.

2021. szept. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig hiába tettem félre, az önrészem már meglenne egy 20 millás házra mondjuk, de egyszerűen nincs is olyan ház amit szívesen megvennék. 30 négyzetméter (értsd egy nagyobb szoba + konyha, wc) 17+ milliókat elkérnek. Vagy 10 milliót olyanért, amit max. ledózeroltatni lehet és van egy üres portád. Disznóólak különbül néznek ki. Köszönjük a CSOKnak és sok sz_rságnak, hogy ellehetetlenítette az egyedülállók boldogulását a lakáspiacon! Albérlet meg no way, hiszen a törlesztőt fizetem inkább, mint egy főbérlő zsebét tömjem!
2021. szept. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
80%

En komolyan azt nem ertem honnan van az embereknek minimum 150 ezer ft az ablakon kidobando penzuk alberletre...? Inkabb rohadnek meg mamahotelben (ha tehetnem) es egyedul eletem vegeig mint hogy erre pazaroljam a fizetesem. :D


Termeszetesen ez mind az egyedulallokra vonatkozott, akinek csaladja, gyereke, kutyaja, ferje van az remelhetoleg mar megoldotta ezt a kerdest. :)


Azoktol is bocsanat akiknek semmi segitsege nincsen es csak az albi johet egyaltalan szoba. Termeszetesen rajuk sem vonatkozik ez, a kenyszer hatalmas ur.


Nem ertem hova fajulhat meg ez a helyzet es az arak, de nagyon gaz ami megy es amennyit probalnak lehuzni szegeny alberlokrol.


35N

2022. jan. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Én is így látom. Akárhogyan nézem, 250 nettó fizetésemből egyedül elég nehéz 150 ért egy kis lyukat bérelni. Idegenekkel egy lakásban 2-3 - an szerintem meg még rosszabb lenne. Azt csak egyszer próbáltam, de elég is volt.
2022. jan. 9. 17:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!