Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akkora bűn a nők szemébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akkora bűn a nők szemében átmenetileg a szülőknél lakni?

Figyelt kérdés

Látom, és tapasztalom, ez mekkora hátrány a társkeresésnél. Harmincas férfi vagyok, tíz évig kapcsolatban éltem, külön, teljesen önellátó vagyok. Viszont a legutóbbi szakítás után hazaköltöztem, mert nem látom értelmét annak, hogy minden pénzem albérletre költsem. Tudnék kivenni, de el is menne rá minden, így viszont tudok félretenni. Hosszútávon pedig természetesen az a cél, hogy ha találok valakit, akkor ismét külön költözzek.

Nyilván itt most nem én csinálok mindent, de adok haza pénzt, és magamnak intézek azért elég sokmindent. Szerintem racionálisan ezzel nincs gond, társkeresésnél mégis előnyből indul az, aki kivesz egy szobát vagy egy kis garzont, és el is megy rá minden pénze.


2021. dec. 18. 11:31
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
98%
Mert önálló, ha átmegy hozzá a nő, akkor nem kell foglalkoznia a csávó szüleivel. Legyünk őszinték, nem sokan akarnak úgy dugni, hogy pár méterre ott vannak a másik szülei. :D Nagyon zavaróak tudnak lenni. Arról nem is beszélve, hogy egy 30 feletti embernek már azért idősebbek a szülei és vannak hülyeségeik. Meg hát... ha van lehetőség olyat választani, aki egyedül él, és olyat, aki a szüleivel, akkor sokan inkább azt választják, aki egyedül él. Nincs ezzel semmi probléma szerintem.
2021. dec. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
18%
Férfiként bűn bármilyen módon nem egyedül lakni, lehetőleg saját lakásban, de az egyedül bérelt lakás is még esetleg elfogadható. Ha lakótárssal laksz, ugyanúgy leprásként tekintenek rád. A nő lakhat a szülőkkel, lakhat lakótárs(akk)al, lakhat akár koliszobában is (diákként) másik 2-3 emberrel egy szobában. Mindegy. A lényeg a férfi éljen egyedül, különben nem ember a nők szemében. Már huszonévesen se. 30 felett pedig gondolom még rosszabb a helyzet.
2021. dec. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
90%

Nem az a bűn a nők szemében, hogy otthon élsz, ennyire ne egyszerűsítsd le a nőket.

A nők képesek különbséget tenni egy átmenetileg hazaköltözött, amúgy életképes, önálló férfi és egy élhetetlen anyuci kisfia között, aki semmit nem tesz azért, hogy ne az anyja főzzön/mosson rá.

2021. dec. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
79%

#2 Baromság, eléggé sok ellenszenv van benned a nők iránt, ha te tényleg azt hiszed, hogy minden nő így gondolkodik.

Volt kapcsolatom úgy, hogy szobát béreltem anno, 10 emberrel laktam együtt.

A menyasszonyomat pedig úgy ismertem meg, hogy épp otthon éltem anyámmal.

2021. dec. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
78%
Fordítsd meg: kell neked olyan nő, akinél ez kizáróok?
2021. dec. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
27%
4. Azt érted, hogy nem így születtem, hanem én is a saját tapasztalatimat osztom meg itt? A tapasztalataink formálnak minket. Nyilvánvalóan én is másképp gondolkodnék a dolgokról, ha azokat éltem volna át, amiket te.
2021. dec. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon zavaro tud lenni, kvázi vissza fejlődés. Én sem tudok felszabadult lenni ha egy fallal arrébb anyuka épp a Szulejmánt nézi. Ez kellemetlen, kell egy saját élettér.
2021. dec. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
67%
Plusz mi ez az àtmenetileg ?! Ha évekig nem lesz komoly kapcsolatod akkor még 38 évesen is ott fogsz élni?
2021. dec. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
31%

Mert ilyenkor a nő 3 dologra gondolhat.


1.: Csóró vagy.

2.: Anyafüggő vagy.

3.: Csóró anyafüggő vagy.

2021. dec. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
43%
Miért nem veszel hitelre lakást? Vagy még 10 év múlva is anyukánál tervezel élni? A lakásárak csak emelkednek.
2021. dec. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!