Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire ritka a rendben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire ritka a rendben lévő nő?

Figyelt kérdés

Sajnos vége lett egy 8 éves kapcsolatomnak idén. Komoly volt, már a családalapítás is felmerült. Kicsit együtt felnövős kapcsolat volt. Aztán beütött nála, hogy élni szeretne, nem érzi már, amit kéne és egyik napról a másikra szakított.

Gyászoltam egy ideig, aztán nekiálltam ismerkedni. Eleve örültem a 8 éves kapcsolatnak, mert már ő is több volt, mint amit régen láttam vagy amit a régi kapcsolataimban idővel kaptam. Aztán újra belevetettem magam a dolgokba és egyszerűen nem tudok mit kezdeni a helyzettel, mennyire fura lett minden... Mintha nem lenne egy olyan ismerkedni szándékozó lány sem, aki lélekben és személyiségben rendben van. Leszögezem: Nem azt keresem, hogy topmodell legyen vagy konyhatündér, csak ne legyen tele frusztrációkkal és ne annyi legyen a maximum, hogy tud helyesen írni.


Pár randipélda:

- Imádnivaló volt a csajszi kb. 3 randin át. Majd furán kezdett viselkedni. Kiderült, hogy egyszerűen mindentől teljesen bepörög, random elkezd sírni és hasonlók. Erre szépen jött a beteges féltékenység is.

- A csaj egész randin ezós dolgokat nyomott. Egyesülhettünk volna az univerzummal és ilyenek...

- Volt egy csaj, aki egyszerű dolgokon kiakadt. Majdnem elkezdett kiabálni azért, hogy én miért nem szeretem a káposztát. Egyszerűen ez annyira abszurd volt...

- A csajsziról kiderült, hogy mellettem 5 másik sráccal ismerkedik és bárkihez átugrik dugni. Ezzel nincs gond, elfogadom, ha valaki ezt akarja, de közölhette volna... Nekem épp nem ez kellett.

- A csaj állítása szerint belém szeretett, de fél évig akart volna várni a szexel és érezhetően nagyon durván komplexusos volt.

- Igen, a komplexusosság... Egy csaj sem volt, aki ne lett volna az. Csak az ezós.

- A csaj elsírta magát pár randi után, hogy ő még az exét szereti.

- A csaj közölte, hogy háát, előtte este összefutott az exével és dugtak.

- Azt meg sem említem, hogy mennyi csajnál volt elvárás, hogy legyen kocsim vagy saját lakásom. Lakásom van, kocsim nincs, de azért az ilyen egyből kukáztam is.

- Megismertem egy csajt barátilag egy helyen. Nem jött be és mondtam is neki, hogy én inkább haverként tekintek rá. Ennek nagyon örült, teljesen odavolt, hogy végre valaki nem akarja lefektetni. Majd rá 2 hétre elkezdett rám nyomulni...


A társkereső appokról inkább nem is beszélnék...


Szóval, ez így mi? Igen, hallottam srácokról is szörnyű sztorikat, de mintha csajt egyszerűen max szexre lehetne találni, komolyabb, értelmesebb, mélyebb kapcsolatra nem. Kínomban már volt, akinek bólogattam minden agymenésére, mert legalább külsőre gyönyörű volt és igényes, hogy legalább ne legyen szexmentes évem. Értelemszerűen komoly kapcsolat ebből sem lett.


Mi a jó isten van manapság a húszas korosztályban lévő nőkkel? És mégis hogy lehet ennél értelmesebb csajokat találni? Mi az, amire a komolyabb csajok felfigyelnek vagy mit kezdjek már ezzel az egész helyzettel? Nem keresek görcsösen valakit, de hogy egy mélyebb beszélgetést összehozni is lehetetlen, ez kikészít.



#csalódottság #segítsetekmár
2021. dec. 1. 20:55
1 2 3 4 5
 41/41 A kérdező kommentje:

#32: Ez az, hogy én is röhögve meséltem a haveroknak és egy részük kb. csak annyit mondott, hogy mi mást vártam? Csak pislogtam, hogy mennyi ember szerint ez a normális és okés szint.

Az önbizalom tényleg sokszor semmi, sokszor meg az egekben van. Egyszerűen alig láttam olyat, akinek normálisan lenne belőve, bár a férfiaknál sincs túl sok ilyen. Az önismeret szintén problémás. Simán nekiálltak csajok (most ezt így barátokra is értem) problémázni, hogy ezért vagy azért a külső tulajdonságaikért nem találnak senkit, miközben belül voltak problémásak.

A sodródás pedig... Az a hosszú kapcsolatos exem próbálta kétszer visszakönyörögni magát, aztán visszahátrálni és nem adott normális válaszokat. Aztán nyomta ezt a szöveget, hogy ő csak sodródik és nem tudja, mit-miért csinál. Mintha egy élettelen valami lenne vagy nem tudom.

Neked is sok sikert! Bár, én már kétlem, hogy mostanában találok bárkit is.


#33: Mentegetőzni nem fogok, mondhatjuk így is, de kapcsolat, mint "járás" nem lett a dologból és nem hazudtam a másiknak, hogy szeretem.


#34: Én is letettem arról, hogy most ismerkedjek. Újra ilyenekbe futni semmi kedvem.


#35: "Nem olvasom végig a kommenteket, mert már ott megbukott az egész, amikor azt írtad, hogy a haverok azt mondták érd be olyannal, akivel eltengődsz és most már reálisnak látod."

Ezt nem teljesen értem. Miért bukott meg az egész? Ha ők és én is ezt tapasztaltam, mit gondoljunk? Azért írtam ide is a kérdést, hogy megtudjam, ennek mi lehet az oka.

"Gratulálok neked és a haveroknak is, ezek szerint kicsit sokat gondoltok magatokról."

Ezt sem igazán értem. Ezt műből szűrted le? Pont, hogy talán még kicsit alacsony is az önbecsülésem. Olyan is van a haverok között, aki nagyon jó pasi, odavannak érte a csajok, külsőre és anyagilag is rendben van, teljesen normális, családot szeretne és gyereket. Neki még mit kéne ezen kívül nyújtania? Hova kéne még az illetőnek magát feltornásznia?

És nekem is, hova? Miben? Legyek a környéken a legjobb pasi, hogy egy átlagos, belsőre rendben lévő lányt találjak? Nem érzed kicsit irreálisnak?


A kinézettel kapcsolatban: Nem, az átlagos kinézet férfiként láthatóan nem előny. Jó pár átlagos kinézetű férfi ismerősöm felmegy tinderre és összehoz maximum 1-2 matchet. Ez nem előny.

Nőből pedig pont ugyanannyi átlagos kinézetű van. Mindkét nemből az átlagos kinézetűből van a legtöbb. Nem véletlenül az az átlagos.


#36: Igen, ezeknél a csajoknál eleve nem voltam külsőre "kuka". Sőt, páran még akartak is több randit, csak nekem belsőre nem voltak szimpatikusak. Hozzáteszem, volt már pár barátnőm, de azért bomlani nem bomlanak utánam a csajok, ezért gondolom magam átlagosnak.

És köszönöm, hogy megérted, hogy tényleg nem keresek magamnál többet egy társban.


#37: Köszönöm!

A frusztráltságot én is érzem a környezetemben. 10 éve nem akartak ennyien elütni a zebrán, nem káromkodtak ennyien a pénztárnál és hasonlók. Valahogy mindenkit feszültebbnek érzek ahhoz képest, amilyen régen volt. Külföldről hazalátogató ismerőseim is ezt mondják, hogy meglepődnek, amikor hazalátogatnak.

Amit a médiáról írtál, az szerintem pont az exemre is hatással volt. Belül össze van törve, ezt sírva mondta párszor, de kifelé nagyon azt adja elő, hogy mennyire élvezi az életet.

Lehetséges egyébként, hogy jobb lelkiállapotban volt másokhoz képest. És fáj, hogy ez így el is tűnt, továbbá is egy tucat lett. Nagyon szétcsúszott a szakítás óta.

Az utolsó részben lehet talán a megoldás, hogy egy rendben lévő nő elvárásai magasabbak vagy párkapcsolatban van. De, ez alapján nekem sz*póág van, úgy tűnik...

Mit tanácsolnál, mit tegyek? Min javítsak, hol ismerkedjek?


#39: Természetesen én sem vagyok tökéletes, ezt elismerem. Fura, hogy pont ami nem lenne bennem tökéletes, sokszor az szimpatikus másoknak. Pl. gyerekesnek tűnhet, hogy nézek rajzfilmeket, de ez másoknak majdnem mindig bejött.

És igen, én is azon gondolkozom, hogy tuti, hogy valami bennem sem stimmel, de egyszerűen senki sem ad rá normális választ. Pár randipartnertől kértem véleményt, hogy mi nem volt bennem szimpatikus. Azoktól, akikkel azért valamilyen szinten haverilag még eltudtam beszélgetni. Ugyanazt senki sem mondta és apróságokat írtak, hogy mondjuk a hajam lehetne másmilyen meg ilyenek.

A barátok sem mondanak semmi használhatót velem kapcsolatban. A csaj ismerőseim simán előadják, hogy milyen jó parti vagyok és szerintük simán találhatnék bármilyen csajt. Amikor elmondom, hogy eleve milyen csajok jöttek össze, csak néznek. Amikor megmutatom, hogy még milyenek lehettek volna, inkább örülnek, hogy szelektáltam legalább egy kicsit.

De, természetesen ezt irreálisnak látom így én is. Ha valóban annyira jó parti lennék, akkor nem ilyen lányokat fognék ki.

(Fotókat nem igazán mutatnék a lányokról. Kinézetre változóak voltak, többségében visszafogottak-átlagosak. Kevés volt köztük a "kipakolós".)


#40: "Ez a “nincsenek magas elvárásaim” folyamatosan olyan emberek szájából hallottam, akiknek magukhoz képest igenis magas elvárásaik vannak."

Kérdezz nyugodtan dolgokat az elvárásaimmal kapcsolatban. Anyagi elvárásaim nincsenek, nálam jobb kinézetűt sem keresek.

2021. dec. 4. 14:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!