Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire ritka a rendben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire ritka a rendben lévő nő?

Figyelt kérdés

Sajnos vége lett egy 8 éves kapcsolatomnak idén. Komoly volt, már a családalapítás is felmerült. Kicsit együtt felnövős kapcsolat volt. Aztán beütött nála, hogy élni szeretne, nem érzi már, amit kéne és egyik napról a másikra szakított.

Gyászoltam egy ideig, aztán nekiálltam ismerkedni. Eleve örültem a 8 éves kapcsolatnak, mert már ő is több volt, mint amit régen láttam vagy amit a régi kapcsolataimban idővel kaptam. Aztán újra belevetettem magam a dolgokba és egyszerűen nem tudok mit kezdeni a helyzettel, mennyire fura lett minden... Mintha nem lenne egy olyan ismerkedni szándékozó lány sem, aki lélekben és személyiségben rendben van. Leszögezem: Nem azt keresem, hogy topmodell legyen vagy konyhatündér, csak ne legyen tele frusztrációkkal és ne annyi legyen a maximum, hogy tud helyesen írni.


Pár randipélda:

- Imádnivaló volt a csajszi kb. 3 randin át. Majd furán kezdett viselkedni. Kiderült, hogy egyszerűen mindentől teljesen bepörög, random elkezd sírni és hasonlók. Erre szépen jött a beteges féltékenység is.

- A csaj egész randin ezós dolgokat nyomott. Egyesülhettünk volna az univerzummal és ilyenek...

- Volt egy csaj, aki egyszerű dolgokon kiakadt. Majdnem elkezdett kiabálni azért, hogy én miért nem szeretem a káposztát. Egyszerűen ez annyira abszurd volt...

- A csajsziról kiderült, hogy mellettem 5 másik sráccal ismerkedik és bárkihez átugrik dugni. Ezzel nincs gond, elfogadom, ha valaki ezt akarja, de közölhette volna... Nekem épp nem ez kellett.

- A csaj állítása szerint belém szeretett, de fél évig akart volna várni a szexel és érezhetően nagyon durván komplexusos volt.

- Igen, a komplexusosság... Egy csaj sem volt, aki ne lett volna az. Csak az ezós.

- A csaj elsírta magát pár randi után, hogy ő még az exét szereti.

- A csaj közölte, hogy háát, előtte este összefutott az exével és dugtak.

- Azt meg sem említem, hogy mennyi csajnál volt elvárás, hogy legyen kocsim vagy saját lakásom. Lakásom van, kocsim nincs, de azért az ilyen egyből kukáztam is.

- Megismertem egy csajt barátilag egy helyen. Nem jött be és mondtam is neki, hogy én inkább haverként tekintek rá. Ennek nagyon örült, teljesen odavolt, hogy végre valaki nem akarja lefektetni. Majd rá 2 hétre elkezdett rám nyomulni...


A társkereső appokról inkább nem is beszélnék...


Szóval, ez így mi? Igen, hallottam srácokról is szörnyű sztorikat, de mintha csajt egyszerűen max szexre lehetne találni, komolyabb, értelmesebb, mélyebb kapcsolatra nem. Kínomban már volt, akinek bólogattam minden agymenésére, mert legalább külsőre gyönyörű volt és igényes, hogy legalább ne legyen szexmentes évem. Értelemszerűen komoly kapcsolat ebből sem lett.


Mi a jó isten van manapság a húszas korosztályban lévő nőkkel? És mégis hogy lehet ennél értelmesebb csajokat találni? Mi az, amire a komolyabb csajok felfigyelnek vagy mit kezdjek már ezzel az egész helyzettel? Nem keresek görcsösen valakit, de hogy egy mélyebb beszélgetést összehozni is lehetetlen, ez kikészít.



#csalódottság #segítsetekmár
2021. dec. 1. 20:55
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
94%

Ugyanezt érzem én is mint te! Egy éve vagyok egyedül én is, de úgy érzem még egy darabig így is maradok.


Pedig nincsenek nagy elvárásaim nekem sem. Csak egy társat szeretnék, akivel húzzuk egymást felfelé. Nem kell topmodell, nem érdekel a végzettsége, az anyagi helyzete, a családi háttere.


De azért nem adom fel! Te se add fel!

2021. dec. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
24%
Ha majd visszatértél a pancsiból, légyszi a kérdéseket válaszold meg.
2021. dec. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:

#2: Őt egy társaságban ismertem meg, ahova idén keveredtem, aztán ott az egyik srác borította az asztalt és kibukott az egész sztori... Elkezdtem kedvelni, mert ő került másodikként képbe a szakításom után, de szerencsére nem éltem bele magam.


#3: A válaszoddal az a probléma, hogy maga a randi vagy az ismerkedés szólna arról, hogy megismerd a másikat. De, ha neked ránézésre megy, hogy megállapítsd, milyenek mások, akkor kérlek, adj pár tippet.


#4: Idén sok dolog változott az életemben. Új munkahely, költözés, ilyenek. Plusz, volt, akit discordról ismertem meg. Vagy közös ismerős által.


#5: Leírom szívesen. Külsőre sem fogott meg, de egy laza 15 évvel idősebb volt nálam, 2 gyerekkel és egy agresszív exférjjel. Bevallom, ezt az egészet nem szerettem volna a nyakamba venni.


#7: 30 vagyok. Persze, szívesen mesélek erről. Leginkább az ezek után a tapasztalatok után, hogy legyen rendben. Figyeljünk egymásra, kommunikáljunk jól. Ne játszmázzunk, legyünk mindig őszinték. Legyen meg a kémia, legyünk egymás iránt érdeklődök. Szóval tényleg, nincs semmi extra elvárásom. Legalábbis szerintem. Külső terén annyi, hogy adjon magára. Találkoztam olyan lánnyal, aki khm büdös volt. Az ezós csaj.


#8: He? Ezt így kifejtenéd?


#10: Engem pont az lepett meg, hogy a környezetemben tinderről így a csajok elfogyasztottak mondjuk 5-10 pasit, aztán simán találtak megfelelőt. És női oldalról meg a haveroktól azt hittem, hogy szívatnak csak, hogy esélytelen lesz normális barátnőt találnom és érjem be valakivel, akivel eltengődök...


#11: Hasonlóak vagyunk, én sem várok el ilyen dolgokat. A feladás... Hát, nem tudom. Nem feladom, most csak úgy nem értem az egész helyzetet, amibe kerültem.


#12: Épp egy csaj barátommal leugrottam cigizni. Nem, nem én cigizek, mielőtt ez lenne az ok, hogy nem találok megfelelő csajt! :D Remélem, válaszoltam a te kérdésedre is fentebb.

2021. dec. 1. 21:48
 14/41 anonim ***** válasza:
50%

Milyen komplexusai voltak ezeknek?


Nagyon fura, mert én hála nem ismerek ilyen nőket.

2021. dec. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
98%
Nincs jó hírem, nagyon nagyon nagyon nehéz lesz az elvárásaidnak megfelelő párt találni. Sajnos nagyon mélyre süllyedt a magyar társadalom. Iszonyat rossz állapotban van az oktatás/egészségügy, nagyon ritka a jó családi minta és ez leginkább a fiatalabb generációkon látszik meg, akiknél már ez a szar állapot a normális. Így nem csoda ha rengeteg az összezavarodott, mentálisan sérült, felszínes, áltudományban hívő, műveletlen, igénytelen, azonnali örömöket és kielégülést kereső nő.
2021. dec. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:

Amikkel találkoztam: Volt, aki folyamatosan kérdezgette, hogy tényleg bejön e és szép e. Oké, erre így rákérdez az ember, de fél óránként? Nekem ez elég szokatlan volt. És a kinézettel szembeni komplexusok szinte alapok voltak. Sok lány győzködött, hogy ők nem néznek ki jól. Ha volt rajtuk pár plusz kiló, akkor az volt a baj. Ha vékonyak voltak, akkor az. És olyan csajok voltak köztük, akikért tényleg odavoltak pasik, szóval nem értettem az egész helyzetet...

Ezen kívül sokaknál érződött valamiféle szeretethiány vagy nem is tudom mi. Meg volt olyan, aki szinte lista alapján szelektált és egy állásinterjún éreztem magam. Volt, aki nyíltan közölte, hogy ő ezt azért csinálja, mert apát keres és muszáj megfelelőt találnia. (Ami jogos, csak nem így.)


Te hol és milyen lányokkal ismerkedtél, hogy fogták ki jobbakat?

2021. dec. 1. 22:09
 17/41 anonim ***** válasza:
Hogy jutsz el ezossal randira?
2021. dec. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:

#15: Azon én is gondolkodtam, hogy talán a szülőkkel volt anno ennyire probléma. Az én szüleim is gázok, de azért összeszedtem magam.

A felszínességről nem tudok nyilatkozni. Lehet benne valami. Tök átlagosan nézek ki, de egyszerűen rengeteg csajnál már ezzel is kiestem. Szóval, nálam jellemzően egész életemben inkább a szöveg döntötte el a mérleg nyelvét.

2021. dec. 1. 22:10
 19/41 A kérdező kommentje:
#17: Ezt ő így nem közölte. Bááár, fura volt, hogy célzottan kérte, hogy vízpartra menjünk, mert neki erre szüksége van. Ő egy facebook csoportból volt... :D
2021. dec. 1. 22:11
 20/41 anonim ***** válasza:
66%
De nekem ez a furi, hogy előtte nem beszélgetettek semmit? Mert ez olyan, mintha randi előtt csak köszönés lett volna köztetek.
2021. dec. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!