Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire ritka a rendben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire ritka a rendben lévő nő?

Figyelt kérdés

Sajnos vége lett egy 8 éves kapcsolatomnak idén. Komoly volt, már a családalapítás is felmerült. Kicsit együtt felnövős kapcsolat volt. Aztán beütött nála, hogy élni szeretne, nem érzi már, amit kéne és egyik napról a másikra szakított.

Gyászoltam egy ideig, aztán nekiálltam ismerkedni. Eleve örültem a 8 éves kapcsolatnak, mert már ő is több volt, mint amit régen láttam vagy amit a régi kapcsolataimban idővel kaptam. Aztán újra belevetettem magam a dolgokba és egyszerűen nem tudok mit kezdeni a helyzettel, mennyire fura lett minden... Mintha nem lenne egy olyan ismerkedni szándékozó lány sem, aki lélekben és személyiségben rendben van. Leszögezem: Nem azt keresem, hogy topmodell legyen vagy konyhatündér, csak ne legyen tele frusztrációkkal és ne annyi legyen a maximum, hogy tud helyesen írni.


Pár randipélda:

- Imádnivaló volt a csajszi kb. 3 randin át. Majd furán kezdett viselkedni. Kiderült, hogy egyszerűen mindentől teljesen bepörög, random elkezd sírni és hasonlók. Erre szépen jött a beteges féltékenység is.

- A csaj egész randin ezós dolgokat nyomott. Egyesülhettünk volna az univerzummal és ilyenek...

- Volt egy csaj, aki egyszerű dolgokon kiakadt. Majdnem elkezdett kiabálni azért, hogy én miért nem szeretem a káposztát. Egyszerűen ez annyira abszurd volt...

- A csajsziról kiderült, hogy mellettem 5 másik sráccal ismerkedik és bárkihez átugrik dugni. Ezzel nincs gond, elfogadom, ha valaki ezt akarja, de közölhette volna... Nekem épp nem ez kellett.

- A csaj állítása szerint belém szeretett, de fél évig akart volna várni a szexel és érezhetően nagyon durván komplexusos volt.

- Igen, a komplexusosság... Egy csaj sem volt, aki ne lett volna az. Csak az ezós.

- A csaj elsírta magát pár randi után, hogy ő még az exét szereti.

- A csaj közölte, hogy háát, előtte este összefutott az exével és dugtak.

- Azt meg sem említem, hogy mennyi csajnál volt elvárás, hogy legyen kocsim vagy saját lakásom. Lakásom van, kocsim nincs, de azért az ilyen egyből kukáztam is.

- Megismertem egy csajt barátilag egy helyen. Nem jött be és mondtam is neki, hogy én inkább haverként tekintek rá. Ennek nagyon örült, teljesen odavolt, hogy végre valaki nem akarja lefektetni. Majd rá 2 hétre elkezdett rám nyomulni...


A társkereső appokról inkább nem is beszélnék...


Szóval, ez így mi? Igen, hallottam srácokról is szörnyű sztorikat, de mintha csajt egyszerűen max szexre lehetne találni, komolyabb, értelmesebb, mélyebb kapcsolatra nem. Kínomban már volt, akinek bólogattam minden agymenésére, mert legalább külsőre gyönyörű volt és igényes, hogy legalább ne legyen szexmentes évem. Értelemszerűen komoly kapcsolat ebből sem lett.


Mi a jó isten van manapság a húszas korosztályban lévő nőkkel? És mégis hogy lehet ennél értelmesebb csajokat találni? Mi az, amire a komolyabb csajok felfigyelnek vagy mit kezdjek már ezzel az egész helyzettel? Nem keresek görcsösen valakit, de hogy egy mélyebb beszélgetést összehozni is lehetetlen, ez kikészít.



#csalódottság #segítsetekmár
2021. dec. 1. 20:55
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
26%
Mert aki a korodban normális, az már rég elkelt. Igen, a pasik is. Gondolkozz el ezen. xdddddddddddddddddddddd
2021. dec. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:
#20: Valamennyit beszélgettünk, de nem lógok folyamatosan a neten és minél hamarabbra próbálom tenni a találkozót. Ha személyesen nincs meg a kémia, felesleges egymás agyát húzni. Legalábbis szerintem. Neten meg arra a 3 napra nem kerültek ilyen témák szóba. Báár, így belegondolva, volt pár apró célzás, amit nem vehettem észre.
2021. dec. 1. 22:16
 23/41 A kérdező kommentje:

#21: Hát, én is majdnem elkeltem... :D

Amúgy nem igazán értem a válaszod stílusát. Aki 30 évesen nem házas, az szerinted nem normális?

2021. dec. 1. 22:17
 24/41 anonim ***** válasza:
77%
Hát szerintem olyannal nem is lesz kémia, akivel nem beszélgetsz.
2021. dec. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
Szerinted élőben nem beszélgettünk?
2021. dec. 1. 22:21
 26/41 anonim ***** válasza:
65%
A ismerős haverínáidnak van igaza. Érd be azzal ami van. Én nem érem be és jó régóta egyedül is vagyok...
2021. dec. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem. De sokkal jobb, hogy ha már van egy alap. Én totál be lennék feszülve, ha előtte nem beszégettünk volna.
2021. dec. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:

#26: Hát, most valószínűleg egy ideig az lesz, de nem akarom így leélni az életem. Igénylem a mélyebb kötődést és érzelmeket.


#27: Ah, így már értem! Nem sok dologra mondom, hogy jó velem kapcsolatban, mert tisztában vagyok magammal. De, a kommunikációm az, ami jól működik és élőben főleg. Nagyon zárkózott embereket is könnyen feltudok oldani. Nem izgulok, nem jövök zavarba.

2021. dec. 1. 22:28
 29/41 anonim ***** válasza:
77%

De én zavarba jönnék. Tök mindegy, milyen a dumád, engem nem tudnál manipulálni.


De nem erről beszélek. Hanem könnyebb úgy odamenni, hogy már egy csomót beszéltünk dolgokról, és élőben folytatni.

2021. dec. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
67%
Értem, tehát belemész egy kompromisszumos kapcsolatba, mert szex nélkül szar... így hazudsz a másiknak. Én inkább vagyok egyedül mint egy nem hozzám illő csajjal, pedig én is férfi vagyok és kicsit idősebb mint te.
2021. dec. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!