Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek se keressek barátnőt addig, amíg nem vagyok rendben?

Figyelt kérdés

Több problémám is van, ezek a fő problémák, amiért nem keresek magamnak barátnőt (már 27 éves vagyok):


-Nincs iskolám, nincs semmi szakmám, talán jövőre lesz belőle valami


-Jogosítványom sincs, autóm sem, talán jövőre meg lesz


-Kicsit kövér vagyok, talán jövőre lefogyok


Szerintetek is csak utána lenne érdemes barátnőt keresni, miután ezeket az alapvető problémákat megoldottam?


Köszönöm.


2021. júl. 21. 15:12
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
21 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Persze, teljesen igazad van, jövőre meg lesz másik kifogás, vagy csak az, hogy ezek nem jöttek össze.
2021. júl. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem kifogás, mindennap teszek ezekért a dolgokért már egy jó ideje, és jövőre érnek célba.
2021. júl. 21. 15:27
 3/15 anonim ***** válasza:
22%
Sosem leszel rendben, és sosem lesz nőd.
2021. júl. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Miből gondolod?
2021. júl. 21. 15:29
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
A talán jövőre kifejezésed alapján nincs is túl sok önbizalmad, mellesleg így első körben ez halogatásnak és kifogásnak tűnik. Ha normális kapcsolatot keresel miért ne lehetne esélyed jelenleg is? Próbálkozni kell meg összeszedni magad, mert ha a csaj azt látja, hogy csak panaszkodsz, meg 0 az önbizalmad az a legtaszítóbb
2021. júl. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
54%
Talán lesz -> nem lesz. Ha nincs benned most semmi szerethető vagy bármi amire kapnának a nők, akkor fölösleges erőltetni. De az hogy talán lesz az is édes kevés, mert lennie kell.
2021. júl. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nőd most is lehetne. Kérdés,hogy neked megfelelne e? (valószínűleg nem)
2021. júl. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Miért ne felelne meg nekem? Én nem érzem hozzá magam elég jónak ezek miatt.
2021. júl. 21. 15:42
 9/15 anonim ***** válasza:
85%
Nah pont ez a baj, hogy nem érzed magad elég jónak hozzá, ezt érezni és látni is fogja, ami taszítóbb mint az általad felsorolt dolgok
2021. júl. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
14%
Az eddigi válaszolók eléggé tévúton járnak. Én is 27 éves vagyok véletlenül és jó pár évvel le vagyok maradva a kortársaimhoz képest, mert huszonéves korom elején jó néhány évet elpazaroltam az életemből. Én is jövőre fejezem be az egyetemet, amit 24 évesen kezdtem el. Nincs kocsim, jogsim. Illetve sajnos az eddigi leghosszabb kapcsolataim fél évesek voltak. Na most a legtöbb 23-27 éves nőnek ezek valamelyike is kizáró ok, de így együtt meg aztán pláne. Mindegy, hogy én pl nem vagyok kövér, sőt egész jól nézek ki és csak külsőre egész sok lánynak szoktam tetszeni. Ha ezek kiderülnek, ugyanúgy vége a beszélgetésnek legtöbbször.
2021. júl. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!