Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mért olyan magabiztos sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért olyan magabiztos sok pasi (a semmire!), hogy diplomátlanként diplomás nő után ácsingózik?

Figyelt kérdés
Azért egy technikumos vagy érettsegis pasi elég inferior egy diplomás, kiművelt, igényes nőhöz képest...

2021. nov. 20. 14:10
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
Hát ez az... Az ne pofázzon, aki még semmit nem tett le az asztalra. Majs utólag.
2021. nov. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért, amiért legtöbb nő szépnek hiszi magát a semmire, konkrétan szerintük "vékony akkor szép", pedig nagyon sok ronda vékony lány jár "nagy orcával".
2021. nov. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
60%

Nők...

Mikor jut már el az agyatokig, hogy csak akkor fontos a sulitok a pasinak, ha a pasi csóró, és kell még egy kereső a családba, vagy ha mondjuk fontos a trófeafeleség neki, pl. egy orvos csaj.

De 100-ból 95 pasi magasról és vastagon tesz a sulidra!!!


Pl.: Szerintetek melyik pasit érdekelné, hogy orvos, vagy analfabéta-e ez a lány? [link]

2021. nov. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
73%
35: Ja, mert a kép alapján könyvvel pont analfabétának látszik :D
2021. nov. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
57%
(35: Egy tanulatlan, hajléktalan szintű család lánya nem így néz ki. Valamennyire iskolázott kell legyen.)
2021. nov. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:
100%

35.-re.


Nem tudok kínaiul. Mégis, van kínai nyelvű fotóalbumom, és szoktam nézegetni.

2021. nov. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
51%
37: De gondolom azért a 8 általánost kijártad, mielőtt egyáltalán érdekelni kezdett volna. Remélem érted. De ha nem, kifejthetem jobban is. Legyen elég annyi, hogy általában nem az lesz egészségtudatos, aki a nevét sem tudja leírni. (márpedig eléggé ügyel az alakjára a nő). Például. Kell egy IQ szint ahhoz, hogy egyáltalán eszedbe jusson.
2021. nov. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:

"Az a baj, hogy a gimnaziumi tananyagban is az volt, hogy evolucio elmelet. Ahogy a teremtes is elmelet."


A természettudományos terminológiában az "elmélet" szó nem olyan értelemben van, mint a köznyelvben. Az elmélet minősítést a magas színvonalú, tudományosam alátámasztott modellek kapják meg. Például: gravitációs elmélet, általános relativitáselmélet. Van kivétel, pl. húrelmélet, de amögött erős matematika van, így az is elmélet. Az evolúció tény. Amikor azt mondjuk, hogy evolúciós elmélet, akkor azt értjük rajta, hogy bizonyítva van.


A teremtéstörténet ezzel szemben nem elmélet, hanem az irodalmi műfaját tekintve etiológia, amely szimbolikus képekben tartalmaz teológiai üzenetet. Tehát aki szó szerint érti, az félreérti. Feltehetően a szentíró és első hallgatósága sem értette szó szerint, mivel az eredeti héber szövegben bölcsességirodalmi eszközök vannak, ami jelzi felénk, hogy az elbeszélés nem történelmi beszámoló.


15-ös voltam.

2021. nov. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:

15: Az evolúció egy "jelenleg leginkább elfogadott nézet", korántsem tény. (maga Darwin is visszavont sokmindent később a nézeteiből)

Én inkább azt szeretem mondani "a tudomány mai állása szerint leginkább elfogadott". Aztán 300 év múlva lehet, hogy nem az lesz, ahogyan sok dologról a tudomány ma mást gondol, mint 300 éve.

Vannak benne "vakfoltok" akár sejtosztódás szintjén vizsgálva (pl. volt kísérlet ahol elvileg azonos sejtekből különböző szöveteket tenyésztettek, pedig elvileg egyforma kellett volna keletkezzen). De az embrionális fejlődésben is vannak olyan dolgok, hogy elviekben az evolúciós "lépcsőket" járná végig a fejlődés, de vannak szakaszok amik mintha fel lennének cserélve.

2021. nov. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
64%

"15: Az evolúció egy "jelenleg leginkább elfogadott nézet", korántsem tény."


>Ezzel nem igazán értek egyet.


"(maga Darwin is visszavont sokmindent később a nézeteiből)"


>Még ha így is lenne, sem lenne jelentősége, mivel Darwin óta a biológia tudománya sokat fejlődött, így ma már tudjuk azt a genetikai vizsgálatokból kifolyólag, hogy a csimpánz (és a bonobó) a legközelebbi rokonunk. Nincs más faj, aminek a genomja olyan közel állna hozzánk, az emberhez, mint a csimpánzé, ami már önmagában jelzi felénk a közös eredetet.


Mellesleg nem tudom, mit értesz Darwin visszavonásán. Van egy olyan vélemény, miszerint visszavonta az evolúciós elméletet. De ez csak egy legenda, itt le van írva, az előbb olvastam bele ebbe a linkbe:


[link]


"Én inkább azt szeretem mondani "a tudomány mai állása szerint leginkább elfogadott"."


>Ez is egy helyes hozzáállás, csakhogy jelen esetben a tudomány azért fogadja el, mert bizonyítva van. Úgy, ahogyan a gravitációs elmélet, vagy az általános relativitáselmélet is bizonyítva van.


"Aztán 300 év múlva lehet, hogy nem az lesz, ahogyan sok dologról a tudomány ma mást gondol, mint 300 éve."


>Elvileg nem lehet kizárni, hogy így lesz, de szerintem valószínűtlen. Az evolúció egy megfigyeléseken, vizsgálatokon, leleteken alapuló, jól alátámasztott természettudományos elmélet. Kicsiben rajtam is meg lehet figyelni, ugyanis nekem nincs bölcsességfogam, és nem is lesz, ezt a fogröntgen kimutatta. Ez pedig egy evolúciós változás az orvos szerint is. A sok kis változás pedig új faj keletkezésehez vezet. Ettől függetlenül az evolúcióhoz való hozzáállás változhat. Most pl. a neodarwinista hozzáállás a legnépszerűbb, de vannak egy kevesen, akik ezzel nem értenek egyet.



"Vannak benne "vakfoltok" akár sejtosztódás szintjén vizsgálva (pl. volt kísérlet ahol elvileg azonos sejtekből különböző szöveteket tenyésztettek, pedig elvileg egyforma kellett volna keletkezzen)."


>Attól függetlenül, hogy nem tudunk mindent az evolúcióról, maga az elmélet jó. Azt sem szabad elfelejteni, hogy ez ma már egy külön tudomterület, amit kutatnak (evolúcióbiológia).


"De az embrionális fejlődésben is vannak olyan dolgok, hogy elviekben az evolúciós "lépcsőket" járná végig a fejlődés, de vannak szakaszok amik mintha fel lennének cserélve."


>Ehhez nem tudok hozzászólni. Viszont a gimnáziumban a következő tanévemben a biológia tananyag az embertan lesz nekem, feltehetően az embriológia is szóba kerül majd.

2021. nov. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!