Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi pénzt kell keresni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi pénzt kell keresni ha az ember egy értelmes , diplomás , vékony nőt szeretne ?

Figyelt kérdés

#megfelelés #felszín #Női anyagiasság #Alapok nőknek
2021. júl. 20. 11:20
A kérdező szavazást indított:
120 ezer is elég
250 (budapesti minimálbér)
400
500
700
800
1 millió
Több millió
43 szavazat
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
53%
Nos én megfelelek az elvárásoknak(már amennyire valaki értelmesnek nevezheti saját magát😀). Nettó 500-at elvárok minimum.
2021. júl. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

1


🤨

2021. júl. 20. 11:33
 3/32 anonim ***** válasza:
69%

A szegények gondolkodnak így, hogy a kereset számít. A gazdagok tudják, hogy a vagyon sokkal fontosabb. Mármint ha tényleg egy anyagias nőt akarsz felszedni, akkor hiába keresel 1 milliót, ha nincs sem ingatlan,sem ingóság,semmi háttér csak egy szaros albérlet,ami a fizetésed negyedét kapásból elszívja.

A nők többségének legyen az diplomás vagy vékony, kapafogú, szőke vagy barna, nem a pénz számít, és pláne nem a havi kereset. Lakótelepi prolik fel tudnak szedni jó nőket.

2021. júl. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
87%
Én is megfelelek az elvárásoknak, de nekem sosem számított a pénz 😊 felőlem dolgozhatsz egy gyárban is, nekem más fontos egy kapcsolatban.
2021. júl. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
56%

4-500 a minimum szerintem is. Budapesten. Vidéken lehet, hogy feleennyi is elég, azt nem tudhatom.

Vékony, diplomás nő vagyok (az értelmes az persze mindig kérdéses :D ). Az én fizetésem (nettóban) 460, szóval szerintem nem várok lehetetlent.

2021. júl. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
14%

Eleve már az is egy megugorhatatlan akadály, hogy vékony nőt találj. Hogy értelmes is legyen, iskolázott, szeressen is téged, az már a lottó 5-ös szint.


Egy vékony nő akkor szingli amikor azt ő akarja, de még ekkor is tucatjával ostromolják a pasik.


Ha hasonlattal akarok élni, akkor ha van egy 67-es Mustangod, nem a szomszednak adod el 200EFt-ért, hanem annak, aki a legtöbbet ad érte.


Egy vékony nő sem áll le az utca emberével, ha jobbnál jobb férfiak csapják neki a szelet. Ma a vékony jó alak egy életbiztosítás, ha csak egy pici esze van egy ilyen nőnek, garantált a biztonságos jó élet egy fantasztikus férfi mellett.

2021. júl. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
76%

#3

Hiába van valakinek ingatlana, ha nettó 200-at keres és vajaskenyeret eszik hónap végén. Vagyonod is csak akkor lesz, ha jól keresel, vagy esetleg ha örökölsz/kapsz szülőktől, de önmagában a vagyon mit sem ér, ha nem alakítható passzív bevételi forrássá.


“ Mármint ha tényleg egy anyagias nőt akarsz felszedni, akkor hiába keresel 1 milliót, ha nincs sem ingatlan,sem ingóság,semmi háttér csak egy szaros albérlet,ami a fizetésed negyedét kapásból elszívja.”


Ja és akkor szegénynek már csak 750 ezre marad a hónapra. Ugyan milyen nőnek kéne egy ekkora “csóró”..🤣🤦🏼‍♀️

2021. júl. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
82%
Diplomás vagyok és vékony, de k*rvaronda, szóval ha normálisan néznél ki és értelmes lennél, még én fizetnék neked.
2021. júl. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
59%

"Ja és akkor szegénynek már csak 750 ezre marad a hónapra."


Egy lakáshitelt talán már el is indíthat ezzel a jövedelemmel és talán 30 év múlva lesz is saját ingatlanja ha így folytatja.


Míg akinek van mondjuk csak szimplán 2 ingatlanja, az egyiket kiadja és az már önmagában passzív jövedelem. Nyilván vagyon alatt nem azt értem, hogy Józsinak van 2 panellakása Ózdon. Hanem érdemi vagyonra, érdemi ingatlanokra jó környékeken, nyaralókra stb. Legalábbis ha valaki sugardaddy akar lenni, akkor 1 millás fizetéssel kiröhögik.


Szerencsére azonban (mint írtam is) a legtöbb nőt nem a pénz mozgatja.

Az csak jó ha van, de amúgy nem ez náluk az első szempont.

2021. júl. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
8as , küldj képet. Sok nő rondanak tarja magát, pedig sok farok elsülne tőlük.
2021. júl. 20. 11:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!