Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi pénzt kell keresni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi pénzt kell keresni ha az ember egy értelmes , diplomás , vékony nőt szeretne ?

Figyelt kérdés

#megfelelés #felszín #Női anyagiasság #Alapok nőknek
2021. júl. 20. 11:20
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
21%
19. Hogy csak egyszer azt éreztem amit még soha. Engem az arc annyira nem érdekelt sosem, ezt már tudom. Több mint 20 kapcsolatom volt, a legvékonyabb 67kg volt.
2021. júl. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
37%

Én úgy veszem észre, hogy az ilyen nők a rangjukon aluli pasikat jobban szeretik. Azt akinek mondjuk nincs munkája se. Lényeg hogy jól nézzen ki.

A munkahelyemen, a cég vezető lánya is a kérdésben leírt nő, mindig lúzer senki férjei voltak, akik jó pár millával megkarcsúsították váláskor. Buta, haszontalan pasik voltak de jól néztek ki. Ennyi dolguk volt, hogy jól nézzenek ki.

2021. júl. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
67%
Most komolyan le kell pontozni mindenkit akit nem erdekel a penz? Aztan nektek sir a szatok, hogy minden no penz ehes... Luzerek
2021. júl. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
83%
Jesszusom. Tök vékony voltam egész életemben (már nem annyira), nem vagyok csúnya. Dehogy álltak értem sorba! Nevetséges.
2021. júl. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
77%
Értelmes nőt keresel de a kérdésedből és válaszaidból egyértelműen látszik hogy te magad nem vagy értelmes. Szóval számodra ez a téma már itt elcsúszott:D
2021. júl. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
49%
Ja, diplomám is van, elég eredeti és vicces ember vagyok és tök értelmes. Meg még magas is vagyok, ami állítólag "jó". Így volt kB. 3 kapcsolatom 40-es éveim végére, amiből kettőt én kezdeményeztem. Előző voltam.
2021. júl. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
33%
Jó, akkor nem az előző voltam. 😄 , hanem a 24-es.
2021. júl. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
15%
Vékony vagyok (171 cm és 52 kg), szép az arcom, a hajam, a bőröm, jó a stílusom (nyilván több külső megerősítést kaptam ezekről). Én nettó 450-460 ezer körül keresek diplomásként, pénzügyi területen. Az éppen aktuális párom jó, ha min. ennyit, de inkább többet keres. Nem akarok egy férfit sem eltartani, engem sem kell. Ettől függetlenül elsősorban sosem a pénz alapján ismerkedtem, de "szakadt csövesekkel" nyilván nem állok szóba. Csakis igényes, intelligens, jó kiállású férfiak jöhetnek szóba, szerencsére nem is volt sosem problémám a párkereséssel. 29N
2021. júl. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
68%
Itt minden nő ilyen. :DDDD
2021. júl. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
46%

Mi számít vékonynak? Én inkább sportosnak mondanám magam. :D

Diplomám is van, most majd munka mellett csinálom a másodikat.


Engem nem érdekel ki mennyit keres, mert soha többet nem lennék senkivel közös kasszán.

2021. júl. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!