Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi pénzt kell keresni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi pénzt kell keresni ha az ember egy értelmes , diplomás , vékony nőt szeretne ?

Figyelt kérdés

#megfelelés #felszín #Női anyagiasság #Alapok nőknek
2021. júl. 20. 11:20
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
72%
Attól, hogy valaki diplomás: Kereshet sz.rul, lehet rossz munkája, lehet erkölcsi és szellemi nulla...sorolhatnám.
2021. júl. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
11%
Én vékony nőket szeretem, de sosem jött össze egy sem. Még a legrondább sem. 70+-os volt az összes, elvileg szépek voltak mert mindenki gratulált hozzájuk, de engem szexuálisan nem vonzottak.
2021. júl. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Utolsó haha.


Lehet a te se vagy egy fitt azért nem kapsz vekonyat.

2021. júl. 20. 12:24
 14/32 anonim ***** válasza:
49%

"értelmes , diplomás , vékony nő"

Hát, ezek nem túl magas elvárások. Bár az "értelmes" elég relatív, ki mit tart annak. Elég, ha a kapa nem lóg ki a számból, vagy idézzek fejből Schopenhauert? :))

Amúgy ezzel együtt ennek a három kritériumnak szerintem megfelelek. Huszadrangú történet, hogy a másik mennyit keres. Párommal már hónapok óta együtt voltunk, mikor tudtam, hogy mennyit keres pontosan (nyilván a munkájával tisztában voltam, tehát abból be lehet lőni a fizetést). Amúgy ő 250 ezret keres, de ha ennyi sem keresne, akkor is vele lennék.

2021. júl. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
63%

Rám illik a leírás. Az előző pasimat is én tartottam pl. el mert munkanélküli volt. Engem abszolút nem érdekel a pénz, végképp, hogy én jól keresek. Nem szorulok rá, hogy mások támogassanak.

Te gold diggerekre gondolsz és azok a lányok általában nem értelmes diplomás nők.

Én nem a pénze alapján ítélem meg a férfiakat. Ennél sokkal fontosabb dolgok vannak.

Számomra fontos a belső, hogy empatikus legyen, kíváncsi legyen a világra, tudja velem tartani a tempót. De én őszinte leszek, a túl oldalon viszont otr van, hogy én adok a külsőre is. Kell, hogy szépnek és vonzónak találjam, hogy meglegyen a kémia.

Szóval kereshetsz bármennyit, ha nem jössz be, veszett ügy.

2021. júl. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
32%
Én netto 7-800 at vártam el szóló koromban. És nem vagyok vékony....
2021. júl. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
14%

13. Magas vagyok, kifejezetten remek bmi indexszel. Ne érts félre, nem remegek a vékony nőkért, kerek az életem. Csak megemlítettem hogy sosem jött össze vékony nő, még brutálisan ronda sem. Ezzel szemben gyakorlatilag a köz szemében csinos és szép nők futószalagon. Viszont nekem a széles csípő, nagy fenék, nagy mellek nem szexik. A szép arc sem dobott rajtuk.


Viszont nem akarom szét offolni a kérdésed.

2021. júl. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
45%
Legalább annyit mint a nő , tetszenie is kellene neki, ha tényleg értelmes kell, és nem fizetős
2021. júl. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
45%

"Csak megemlítettem hogy sosem jött össze vékony nő, még brutálisan ronda sem."

És mit akarnál egy ocsmány fejű vékony nőtől?

(8-as voltam)

2021. júl. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
72%
Nem érdekel mennyit keresel. Nem érdekel mit tettél le azt asztalra. Nem érdekel hol vagy a társadalmi ranglétrán. Az érdekel milyen ember vagy... az előzőeken lehet változtatni, az utóbbin már nem nagyon.
2021. júl. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!