Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mért olyan magabiztos sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért olyan magabiztos sok pasi (a semmire!), hogy diplomátlanként diplomás nő után ácsingózik?

Figyelt kérdés
Azért egy technikumos vagy érettsegis pasi elég inferior egy diplomás, kiművelt, igényes nőhöz képest...

2021. nov. 20. 14:10
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem zavarna, ha a páromnak nem lenne diplomája. Van nekem elég. :D De azt kifejezetten szánalmasnak tartom, mikor valaki nem diplomásként a diplomásokat fetisizálja. Előre szólok: csalódni fogsz. És egyébként is, erősen felkapaszkodás szaga van.
2021. nov. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:
68%
az a baj, hogy ez egy nagyon atlatszo trollkerdes.
2021. nov. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim ***** válasza:
5%

Azért egy technikumos vagy érettsegis pasi elég inferior egy diplomás, kiművelt, igényes nőhöz képest..."


Akkor le vannak maradva páran, mivel 8 általánossal megdugtam már pár egyetemista lányt, tudom hova járnak, mit szeretnek, hogyan kell velük beszélgetni , erre csak születni lehet ,és nekem ehhez meg van az érzékem .

2021. nov. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:
29%

Tudnám miért hiszik egyesek azt, hogy az egyetemista egyenlő a diplomással... 70%-uk kihullik, a legtöbb szakra egy utolsó buta szart is felvesznek, aki átmegy valahogy az érettségin.


Elvégezni nehéz, nem oda járni.

2021. nov. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
25. Jó tanulok voltak, nem hiszem hogy kiestek .. Valamibe csak beletudsz kötni ! :D
2021. nov. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 anonim ***** válasza:
57%
#25 Elvégezni sem egy nagy kaland:)
2021. nov. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim ***** válasza:
100%
Eleg gaz, ha valaki vegzettseg alapjan valaszt part, itel meg masokat es az meggazabb, hogy masok dolgain akadsz ki.
2021. nov. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:
67%

27

Akkor miért nem mentek és csináljátok? Egyből nem kellene itt hisztizni, lehetnétek mérnökök, orvosok is, nem csak balfaszok.

2021. nov. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:
100%
egyébként ismerek olyan prostit aki diplomásként műveli a legősibbet mert így jobban keres. 40 évesen
2021. nov. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
90%

#29 Ki mondta, hogy nem csinálom?

Szimplán unom azt a sztereotípiát, hogy a diploma mellé intelligenciát is kap az ember, ugyanis - nem tudom régen hogy volt - ma nagyon nem ezt látom még a komolyabb szakokon sem.

Rengetegen a "csak legyen meg a kettes" mondattal indulnak neki minden szaros vizsgájuknak, pedig az ember azt hinné, hogy tanulni jöttek, nem csak egy darab papírért, ám ez a mondat eléggé másról árulkodik.

Olyan dolgokra mondják, hogy nehéz, hogy 10 percet rászánna, megértené, de nem, inkább nyafog.

Ha valaki így vergődik át mindenen, attól nem hiszem, hogy sokkal több lesz az ember.

2021. nov. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!