Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi inspirál egy értelmiségi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi inspirál egy értelmiségi nőt, hogy egy alacsony végzettségű pasival összejöjjön?

Figyelt kérdés

Én egy burkoló szakmunkás vagyok. A barátnőm, akivel nemrég szakítottunk, egy több diplomás nő volt. Gyakran megkaptam tőle nagyképűen, hogy "nem vagyunk egy szellemi közeg" meg hogy ő hozzá egy magas státuszú diplomás pasi illene. Most akivel összejött, egy egyszerű gyári munkás. Mert az biztosan magas szellemi szinten lehet, és mint gyári munkás magas státusz is. XD.

De a másik exem ugyanez volt. Diplomás és azt gondolta, hogy egy Meki-szakos diploma feljogosítja, hogy mindenkit lenézzen. Tőle is megkaptam, hogy neki diplomás pasi kell, én meg nem vagyok az. Aztán nemrég láttam Face-n, hogy egy biztonsági őrrel állt össze.

Nem a diplomás vs. szakmunkás ellentétről szól a kérdésem, mert az már lerágott csont. Hanem hogy ha egyes nőknek annyira fontos a partnere felsőfokú végzettsége, akkor miért kezd és jön össze egy szakmunkással vagy esetleg még szakmunkásnál is alacsonyabb végzettségűvel? Mit vár tőle? Mi a szándéka, ha utána meg lekezelően, bunkón bánik vele, a végzettsége miatt?

A saját kasztja, a valódi művelt diplomás pasik, az ilyen álművelt nőt sz*rba se vennék, és ennyire kell neki a rajongás egy alacsonyabb végzettségűtől? Ez lehet az ok, vagy mi?Én nem estem hasra egyik előtt se, valószínű ezért is tettek ki.



2021. okt. 6. 11:38
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
91%

Csak azt látom, hogy az ilyen kapcsolatokat 90%-ban a nő kezdeményezi, és 90%-ban kudarccal végződnek.

F

2021. okt. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
92%

En pont forditva tapasztalom.

Minden szakmunkas azt akarja nekem bemagyarazni hogy hulye vagyok a diplomam ellenére, meg kevesebb mint ő.

En speciel ez miatt "kenyszerulok"arra hogy ne kisebbsegi komplexusosakkal járjak.


Ezert is gyanus nekem a kérdés.

Nem a diolomasok azok akik felsobbrendunek hiszik magukat altalaban(kulonben ossze se allna olyannal eleve..), hanem a szakmunkasok hiszik magukat alsobbrendunek.

2021. okt. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
13%
A nők hajlamosak ábrándokat kergetni, aztán annál nagyobbat koppanni, mikor szembejön a valóság.
2021. okt. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
18%

"hogy ő hozzá egy magas státuszú diplomás pasi illene" Ezt így mondta neked? :D Itt kellett vona kiadni az útját: hát akkor keress egyet, mi tart vissza kicsim?


"Diplomás és azt gondolta, hogy egy Meki-szakos diploma feljogosítja, hogy mindenkit lenézzen" Fúúúh és ezek nevezik magukat értelmiségnek... Undorító közeg, medig nekem is van diplomám


Ahogy1-es mondja..

2021. okt. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:
18%

ezt én is tapasztaltam.


vagy lenéz, ha neked nincs XY végzettséged és totál nem áll szóba veled, vagy a nagyon gáz alakokkal jön össze.


Engem lecseréltek már nyaktetkós füvesre, fogatlan sportfogadás mániás piásra és n..cira is. Tudod mi van benne? HOgy a nő azt hiszi, majd Ő megváltoztatja és majd Ő miatta megjavul a csávó. Hát nem.

2021. okt. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
85%

#2

Mindig ide fut ki minden ilyen kapcsolat, hogy a pasi elkezd féltékenykedni, kevésnek érezni magát, ezért elkezdi rombolni a nő önértékelését, "büfészaknak" aposztrofálni a közgazdász diplomáját, féltékenykedni kezd, kontrollálni akar stb. Sosincs ezeknek jó vége, de a nők mindig belemennek, mert olyan romcsi. 🤷‍♂️

2021. okt. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
13%

4


nekem mondták már. Nem vagyok alul, sem túlképzett, de mentálisan inkább a diplomás, értelmesebb nők mozgatnak.


"hogy ő hozzá egy magas státuszú diplomás pasi illene" ezt rendszeresen megkapom, amikor ő max 1 szakmához ért és nem a világ megváltója.

2021. okt. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
43%
a közgáz nem büfészak, de vannak büfészakosok, akik úgy járnak-kelnek, mint az istenek.
2021. okt. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
78%

Kicsit túlértékelitek a diplomát.


Azért az emberek többsége nem fizika szakon szerzett diplomát, ami maga a pokol.

2021. okt. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
40%

A többdiplomás nők alacsonyabb végzettségű férfiakkal való összebútorozásának előnyét a kettejük közt lévő státuszbeli különbségből fakadó erőfölényükből nyerik. (Ez volt a szép, diplomás emberhez méltó, "bölcsész" megfogalmazás)


"Prolibb", "szakmunkásabb", "burkolósabb" megfogalmazás: örülj, hogy ilyen "félisteneket" dughatsz, mint ez a nő. Nem érdemelnél olyat, ennek ellenére ő mégis veled van. Becsüld hát meg és szolgáld ki minden óhaját!

2021. okt. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!