Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi inspirál egy értelmiségi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi inspirál egy értelmiségi nőt, hogy egy alacsony végzettségű pasival összejöjjön?

Figyelt kérdés

Én egy burkoló szakmunkás vagyok. A barátnőm, akivel nemrég szakítottunk, egy több diplomás nő volt. Gyakran megkaptam tőle nagyképűen, hogy "nem vagyunk egy szellemi közeg" meg hogy ő hozzá egy magas státuszú diplomás pasi illene. Most akivel összejött, egy egyszerű gyári munkás. Mert az biztosan magas szellemi szinten lehet, és mint gyári munkás magas státusz is. XD.

De a másik exem ugyanez volt. Diplomás és azt gondolta, hogy egy Meki-szakos diploma feljogosítja, hogy mindenkit lenézzen. Tőle is megkaptam, hogy neki diplomás pasi kell, én meg nem vagyok az. Aztán nemrég láttam Face-n, hogy egy biztonsági őrrel állt össze.

Nem a diplomás vs. szakmunkás ellentétről szól a kérdésem, mert az már lerágott csont. Hanem hogy ha egyes nőknek annyira fontos a partnere felsőfokú végzettsége, akkor miért kezd és jön össze egy szakmunkással vagy esetleg még szakmunkásnál is alacsonyabb végzettségűvel? Mit vár tőle? Mi a szándéka, ha utána meg lekezelően, bunkón bánik vele, a végzettsége miatt?

A saját kasztja, a valódi művelt diplomás pasik, az ilyen álművelt nőt sz*rba se vennék, és ennyire kell neki a rajongás egy alacsonyabb végzettségűtől? Ez lehet az ok, vagy mi?Én nem estem hasra egyik előtt se, valószínű ezért is tettek ki.



2021. okt. 6. 11:38
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:
98%

Mindent rà lehet húzni a màsikra:

Irodista -> pènzèr' ül egész nap

Szakmunkàs -> alulművelt keveset keres

Informatikus -> vèzna vagy dagadt kockafej

Vàllalkozó -> pènzes gengszter, akinek sosincs ideje


Ezeket hívják sztereotipiàknak , ha a felek ezekkel dobàlóznak , az a kapcsolat hamarosan zàtonyra futott


Amúgy kérdező engem az érdekelne , hogy hol ismerkedtèl meg ilyen nőkkel

2021. okt. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 anonim ***** válasza:
84%
Rengeteg onertekelesi problemaval kuzdo ember szaladgal szabadon. Akinek alacsony a vegzettsege, annak azert vannak komplexusai, mert folyamatosan lenezik ot, mikozben o meg a diplomasokhoz hasonlitgatja magat. Aki elvegezett egy "bufeszakot" annak meg az a problemaja, hogy tobbet gondol magarol, de azt tudja, hogy a diplomaja le van ertekelve masok szemben. O ezzel fog kuzdeni. Ti egymasra talaltatok, ket komplexusos ember es a kapcsolat nem szolt masrol, csak meregettetek a farkatokat egymashoz. Utana meg csodalkozol, hogy szakitas lesz a vege. Kinek van erre szuksege? Keress magadhoz valo not, ahol nem erzed azt, hogy te kevesebb lennel es akkor megszabadulsz a komplexusaid egy reszetol.
2021. okt. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 anonim ***** válasza:
96%

"Ezeket hívják sztereotipiàknak , ha a felek ezekkel dobàlóznak , az a kapcsolat hamarosan zàtonyra futott"


én ilyenkor húzom balra, vagy elbúcsúzom.

2021. okt. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 anonim ***** válasza:
98%

Nálunk is a barátnőm diplomás én pedig szakmunkás vagyok. Ő irigykedik rám mert egész nap mozgok és emberek között vagyok, én irigykedem rá mert otthon van egész nap és nem kell hülyékkel beszélgetnie.


Így passzol a dolog. :D

2021. okt. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 anonim ***** válasza:
10%

20 centi kolbászért a nő sok mindenre képes.

Ráadásul ez a "Diplomapapírom van, ezé értelességi wok!" csak szánalomra méltó.

2021. okt. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 anonim ***** válasza:
95%

17-es vagyok: igen, tudom, szerencsések (is) vagyunk.


Korábbi kapcsolatomban hasonló felállással tipikusan az elnyomásom, ledegradálásom által akart maga előtt többnek látszani, a komplexusait legyőzni. Uralkodott rajtam, hülyének állított be. Tönkre is ment az egész.


Itt viszont hálaisten, klasszul működik és semmilyen nyoma nincs a kapcsolatunkon, hogy kinek milyen típusú papírja van a szekrényben az iratok közt. Májusban lesz az esküvőnk.

2021. okt. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 anonim ***** válasza:
88%
Én diplomás nőként nem jönnék össze érettségi alatt senkivel, mivel szellemileg valószínű nem lennénk egy súlycsoportban. Volt egyszer szakmunkás férfival egy közel 1 éves kapcsolatom, de pont fordítva tapasztaltam azt, amit te mondasz. Ő hajtogatta folyamatosan nekem lekicsinylően, hogy én kitörölhetem a diplomámmal, mert ő szakmunkásként 2-szer annyit keres, meghogy feleslegea diplomáztam le, sokra megyek vele, stb.... A végén már kezdtem én is elhinni, hogy semmit nem ér a plussz 4 év tanulásom, az önbizalmam kezdett megcsappanni. Végül ő cserélt le egy bolti eladóra, akivel szerinte egy szinten vannak, ami magasabb, mint az én szintem. Erről ennyit, hogy ki a nagyképűbb....
2021. okt. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 anonim ***** válasza:
97%

27-es: mert kisebbségi komplexusa volt veled szemben, azért próbált téged lejjebb nyomni meg lekicsinyleni. Hogy ezzel ő magát többnek érezhesse.

Bolti eladó mindenképp jobb ötlet volt maga mellé.

2021. okt. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 anonim ***** válasza:
16%

27


a paraszt, lehúzó stílus és önbecsülés hiánya az papírtól független. Beleszaladtál egy ilyenbe, oké megesik. De emiatt ne vágd el magad más lehetőségek elől. Ennyi erővel én meg kiszűrhetném az összes pl szőke nőt, mert egy ilyen nagyon csúnyán bánt el velem. Vagy a skorpiókat, mert azok xy természetűek.

2021. okt. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/70 anonim ***** válasza:
97%

21# És ugyanúgy ellenkező előjellel is működik:


Irodista -> nem kell megerőltetnie magát fizikailag a pénzért


Szakmunkàs -> gyakorlatias, ért a szakmájához (házfelújításnál jól jön, nem kell mást hívni többszörös áron)


Informatikus -> (erre nem tudok mit írni :DDDDD ugyanúgy kockul a pénzért, nem szakad meg a fizikai munkától)


Vàllalkozó -> ebben nehéz nem meglátni az előnyt: rugalmas munkaidő, függetlenség stb.


Csak hogy teljes legyen a kép :)

2021. okt. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!