Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi inspirál egy értelmiségi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi inspirál egy értelmiségi nőt, hogy egy alacsony végzettségű pasival összejöjjön?

Figyelt kérdés

Én egy burkoló szakmunkás vagyok. A barátnőm, akivel nemrég szakítottunk, egy több diplomás nő volt. Gyakran megkaptam tőle nagyképűen, hogy "nem vagyunk egy szellemi közeg" meg hogy ő hozzá egy magas státuszú diplomás pasi illene. Most akivel összejött, egy egyszerű gyári munkás. Mert az biztosan magas szellemi szinten lehet, és mint gyári munkás magas státusz is. XD.

De a másik exem ugyanez volt. Diplomás és azt gondolta, hogy egy Meki-szakos diploma feljogosítja, hogy mindenkit lenézzen. Tőle is megkaptam, hogy neki diplomás pasi kell, én meg nem vagyok az. Aztán nemrég láttam Face-n, hogy egy biztonsági őrrel állt össze.

Nem a diplomás vs. szakmunkás ellentétről szól a kérdésem, mert az már lerágott csont. Hanem hogy ha egyes nőknek annyira fontos a partnere felsőfokú végzettsége, akkor miért kezd és jön össze egy szakmunkással vagy esetleg még szakmunkásnál is alacsonyabb végzettségűvel? Mit vár tőle? Mi a szándéka, ha utána meg lekezelően, bunkón bánik vele, a végzettsége miatt?

A saját kasztja, a valódi művelt diplomás pasik, az ilyen álművelt nőt sz*rba se vennék, és ennyire kell neki a rajongás egy alacsonyabb végzettségűtől? Ez lehet az ok, vagy mi?Én nem estem hasra egyik előtt se, valószínű ezért is tettek ki.



2021. okt. 6. 11:38
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
87%
40# vagy keressen egy proli csajt.
2021. okt. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem önértékelési probléma állhat a háttérben.
2021. okt. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 anonim ***** válasza:
87%

Tudat és tudat alatti.

Tudás és illúzió.

Vágy és annak manifesztálódása.

És még sorohatnám.

Belül tudja, hogy csak a személyiség számít. De kívülről azt hiszi számít a végzettség, hogy ez jelent valamit. Ezért megismerkedik valakivel, a tudatalattija jelzi, hogy ez jó partner. Az agymosottsága meg illúziók alapján hibákat keres.

2021. okt. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim ***** válasza:
92%
#43 asszem nem kell ahhoz agymosás, sem illúziók, hogy a kérdezőben valaki hibákat találjon, konkrétan süt róla a primitívség és a frusztráció még így online formában is.
2021. okt. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 A kérdező kommentje:

#39


Miből gondolod, hogy én 6 tárgyból se tudtam volna levizsgázni, még te 60-ból is?

Értem én a felsőbbrendűségedet, mert te külföldi egyetemre jártál (gondolom volt aki fizesse neked) De miért hiszed, hogy én nem fektettem ugyanannyi időt és energiát a hidegburkolás elsajátításába, mint te az egyetemedbe? Úgyhogy le lehet szállni a földre, kiscica!


#40


Nem voltam egyik barátnőmre sem irigy. Miért hiszed, hogy rátok értelmiségiekre, minden diploma nélküli irigykedik?


A kérdésem az volt, hogy ha valakinek ennyire fontos, hogy a partnere diplomás legyen, akkor miért ismerkedik olyanokkal, akik nem azok és utána meg a szemére veti, hogy alacsonyabb végzettségű?

2021. okt. 6. 19:37
 46/70 A kérdező kommentje:

Nem vagyok frusztrált egyáltalán.

Leírok egy sztorit:


A legutóbbi párommal még a nyáron, a Pilisben voltunk kirándulni. Épp átautóztunk egy településen, a barátnőm csodálkozva, hogy tipik sváb település és milyen gyönyorű ez a sváb építészet. Rákérdeztem, hogy miből látja, hogy sváb és mik az ismérvei a sváb építészetnek. Annyit mondott, hogy hát nézzem meg a házakat. Na jó, de nekem, mint laiukusnak mit kell látnom rajtuk, mondja el. Erre csak annyi volt a válasza, hogy hát nézzek utána, meg hogy milyen tudatlan vagyok.

Tehát magyarán ő sem tudta, csak játszani akarta az agyát.

Én meg csak elfordultam és csendben mosolyogtam rajta egyet.

Lehet hogy egy gyári melós, vagy egy bizt. őr hasraesik ez előtt a kamutudás előtt, de én azért a dolgok mögé láttam. Ezért lettem lapátra téve szerintem.

2021. okt. 6. 19:48
 47/70 anonim ***** válasza:
84%

#46 uhh..hát ebből tényleg csak annyi jön le, hogy buta vagy. Bocs. Ez a kis sztori meg kb olyan, mintha a barátnőd megjegyezte volna neked, hogy milyen szép kék az ég, erre te belekötnél, hogy magyarázza már el neked, mitől kék az ég. Mint egy tanítónéni a hülyegyereknek. Gondolom nem akarta ezt a szerepet, felnőtt párkapcsolat címen vállalni. (Nincs olyan, hogy sváb építészet jellemzői, egyszerűen ránézel és látod, hogy rendezettek a porták, nem olyanok, mint egy cigányputri vagy egy romániai falu... ennyi... plusz tudhatnád, hogy a Pilis tele van sváb falvakkal).



Nem érdemes tovább ragozni, és szerintem te se égesd magad tovább.

2021. okt. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 A kérdező kommentje:

#47


Igenis van olyan, hogy sváb építészet. Utánanéztem.

Jó megértettük, hogy van valami 2-es minősítésű papírfecnid, valami Meki-szakról. Azok szoktak 10 centivel a föld felett, fellengzős, sznob stílusban okoskodni. Tipikus.

Inkább a kérdésre válaszolj!

2021. okt. 6. 21:24
 49/70 anonim ***** válasza:
97%
De azt ugye vágod, hogy nem minden létező egyetemi és főiskolai szak keretében oktatják a sváb építészet jellegzetességeit?
2021. okt. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 A kérdező kommentje:

#49


Persze hogy vágom. De ha én szakmunkásként nem tudtam valamit, akkor egyből megkaptam, hogy azért mert buta vagyok, műveletlen vagyok stb.


De ha a diplomás exem nem tudott éppen valamit, akkor persze ő se tudhat mindent.

2021. okt. 6. 21:51
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!