Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi inspirál egy értelmiségi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi inspirál egy értelmiségi nőt, hogy egy alacsony végzettségű pasival összejöjjön?

Figyelt kérdés

Én egy burkoló szakmunkás vagyok. A barátnőm, akivel nemrég szakítottunk, egy több diplomás nő volt. Gyakran megkaptam tőle nagyképűen, hogy "nem vagyunk egy szellemi közeg" meg hogy ő hozzá egy magas státuszú diplomás pasi illene. Most akivel összejött, egy egyszerű gyári munkás. Mert az biztosan magas szellemi szinten lehet, és mint gyári munkás magas státusz is. XD.

De a másik exem ugyanez volt. Diplomás és azt gondolta, hogy egy Meki-szakos diploma feljogosítja, hogy mindenkit lenézzen. Tőle is megkaptam, hogy neki diplomás pasi kell, én meg nem vagyok az. Aztán nemrég láttam Face-n, hogy egy biztonsági őrrel állt össze.

Nem a diplomás vs. szakmunkás ellentétről szól a kérdésem, mert az már lerágott csont. Hanem hogy ha egyes nőknek annyira fontos a partnere felsőfokú végzettsége, akkor miért kezd és jön össze egy szakmunkással vagy esetleg még szakmunkásnál is alacsonyabb végzettségűvel? Mit vár tőle? Mi a szándéka, ha utána meg lekezelően, bunkón bánik vele, a végzettsége miatt?

A saját kasztja, a valódi művelt diplomás pasik, az ilyen álművelt nőt sz*rba se vennék, és ennyire kell neki a rajongás egy alacsonyabb végzettségűtől? Ez lehet az ok, vagy mi?Én nem estem hasra egyik előtt se, valószínű ezért is tettek ki.



2021. okt. 6. 11:38
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
95%
De miért hiszed, hogy egy diplomásnak mindent tudnia kell? Te tényleg ennyire ostoba vagy, vagy csak unalmadban trollkodsz?
2021. okt. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 A kérdező kommentje:

#51


Nem én hiszem, hogy mindent tudnia kell. De velük sokkal elnézőbb a társadalom, vagy legalábbis saját kasztjuk, ha nem tudnak valamit. Nem kapják meg egyből, hogy buta és műveletlen, úgy mint egy szakmunkás vagy egy sima érettségizett.

2021. okt. 6. 21:58
 53/70 anonim ***** válasza:
65%

#39: Miből gondolod, hogy én 6 tárgyból se tudtam volna levizsgázni, még te 60-ból is?


Értem én a felsőbbrendűségedet, mert te külföldi egyetemre jártál (gondolom volt aki fizesse neked) De miért hiszed, hogy én nem fektettem ugyanannyi időt és energiát a hidegburkolás elsajátításába, mint te az egyetemedbe? Úgyhogy le lehet szállni a földre, kiscica!



Nem vagyok kiscica, ezt a lekezlő és bunkó jelzőt hagyjuk el. Igen a szüleim fizették részben az egyetemi tanulmányaimat. Nem egyszerű tanulni, vizsgázni, nyelvtudást fejleszteni és helytállni.

Biztosan a burkolásnak is megvan a szakértelme de nem szükséges hozzá amerikai (angol) pszichiátriai publikációkat feldolgozni és megérteni. Egyszerűen nem vagyunk egy class mondjuk igy, ezt már az egyetemen megtanultam. Ha ezt a stílust "húztam volna elő" mint amit itt bemutatsz, már az első félévben buktam volna.

2021. okt. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 anonim ***** válasza:
81%

Neked egy fodrásznővel, körmössel kellene ismerkedned. Vele nem lenne ilyen szellemi problémád és a burkolásból szerzett pénzzel magas életszínvonalat tudnál biztosítani számára és szellemi különbségek se buknának ki.


Képzeld két éve felmerült bennem a gondolat hogy nyitnék egy kéz és lábápoló szalont alkalmazottal külföldi mintára miután elvégeztem az ehhez szükséges képesítést. Jó befeketésnek gondoltam a szépségiparba fektetni. A több diplomás férjem borzalmas ideges lett magától a gondolattól is hogy műkörmös szeretnék lenni.

39 voltam

2021. okt. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 A kérdező kommentje:

Én a legtöbb értelmiségivel ellentétben, nem a végzettségét, papírját nézem senkinek. Párt keresek és nem alkalmazottat.


De a kérdésre, még mindig nem kaptam választ. Ha egy diplomás nőnek, ennyire fontos hogy a párja is diplomás legyen, az miért kezd miért kezd szakmunkásokkal?

2021. okt. 6. 22:38
 56/70 anonim ***** válasza:
80%

Az exed nem azt mondta, hogy buta vagy és műveletlen, hanem hogy nézz utána a sváb építészet jellegzetességeinek.

Ellenben te alapból le-büfészakoztad a suliját és vigyorogtál magadban, na még ezt se tudja, de kis hülye...

Ki nézte le a másikat?

2021. okt. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:
96%

Neked lenne fontos, hogy többnek érezhesd magad annál, aki a párod, legyen az műkörmös vagy mérnök. És mivel a hölgyeknek nem feltétlen jön be, amikor az ő degradálásukkal akarsz a saját szemedben feljebb kerülni, kihajítanak. Neked ebből az jön le, hogy nem felelt meg a szakmunkás.

Te nem feleltél meg - a modorod, a természeted, a hozzáállásod -, nem a végzettséged.

2021. okt. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim ***** válasza:
95%

#57

Pontos.

2021. okt. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 anonim ***** válasza:
76%

A papir semmit sem szamit. Friss tinder elmeny: leanyzo diplomas. Profiljaban ez all: "szeretem a tomenyet, megis en vigyazok a tarsasagra"


Pias bulika, ahol gondolom nem ady-t olvasnak fel.


Ez nem proli, amikor meg buszke is ra valaki, hogy alkesz es akar kepeken feszit vele? Nalam az, huzom is balra. Barmilyen papirja is legyen, az alkoholizmus az netto prolisag.

2021. okt. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 anonim ***** válasza:
52%

Itt veled van a baj.


Ha egy másik szakmunkás, vagy bármilyen alacsonyabb végzettségű személlyel boldog párkapcsolatban tudnak lenni, akkor szinte biztos, hogy nem a diplomád hiánya miatt tettek ki.


"Én nem estem hasra egyik előtt se, valószínű ezért is tettek ki."

Nem is azt mondom, hogy hasra kell esni, de igen is, aki szereti a párját, az büszke rá. Büszke, hiszen a párja elért valamit, amire vágyott. Ha szereted a párodat, akkor büszke vagy rá egy sikeres érettségi vagy egy jogosítvány megszerzése után is, pedig érettségije, jogsija sokkal több embernek van, mint diplomája. Mégis örülsz a sikerének, igen is büszke vagy, mert SZERETED.


Ha te a büfészakos meg az álművelt jelzővel illeted a nőidet, akkor bizonyára nem szereted őket. Akkor miért is kellene veled maradniuk? Ja, gondolom azért, mert neked jó, hogy van egy biztos p*nci, még akkor is, ha kvázi lenézed a nőt, akihez tartozik.


Én diplomás vagyok, de rengeteg barátom, családtagom van, akik nem tanultak tovább középiskola miatt. Mégis értelmes, okos, intelligens, KEDVES embereknek tartom őket. Egyáltalán nem szül feszültséget köztünk, hogy én jártam egyetemre, ők meg nem. Nem mindenki szeretne továbbtanulni, és emiatt senki sem lesz kevesebb. Igen, tartom, hogy egy alapfokú vagy középfokú végzettséggel rendelkező személy is lehet nagyon intelligens, de kérdező, sajnos rólad pont nem ez jön le. Illetve az intellektuális képességeid még lehetnek rendben, de a személyiséged akkor sem szimpatikus az alapján, ahogy bemutatkoztál.

2021. okt. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!