Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lassan 30 leszek, de egyszerűe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 30 leszek, de egyszerűen találok egy normális pasit. Tényleg ennyire nehéz vagy csak nekem?

Figyelt kérdés
Semmi olyan pasival nem hozott ősze meg a sors, akire egyáltalán fel nézhet ék, vagy egyáltalán be jönne külső - belsőre. Szeretnék már saját családot, pár éve már azt terveztem legalább egy babám lesz és komoly kapcsolatom legalább. Teljesen el vagyok szomorodva, mert amilyenek vannak mostanság... Meg a túl jó helyzetben lévő férfi is az anyagi helyzetem felől faggatozik, ki fizeti a vállalkozásom stb.... Most miért kell ezt is? Engem pont nem érdekelt az ő anyagi helyzete sem, de inkább hanyagoltam öt is.... N29
2021. nov. 12. 14:58
1 2 3 4 5
 41/44 A kérdező kommentje:
Hú az irasjeleid és a helyes irason kívül másba nem is tudsz bele kötni... Ettől te most jobban érzed, többnek érzed magad? Érdekes rajtad kívül nem okozott problémát senkinek... Na akkor kivel is van itt a gond??? Esküszöm édes pofa vagy 😘
2021. nov. 16. 18:14
 42/44 anonim ***** válasza:
54%

Kedves Kérdező!


Megjegyzem, nagyon bántó és sértő itt egyes hozzászólások kioktató, pökhendi, lekezelő hangneme.

Tőlem nem ezt fogod kapni, hanem próbállak megérteni, együttérezni veled. Tudom, hogy milyen rossz az a helyzet, amibe belesodródtál, sajnos, nekem is volt részem hasonlóban. Az én életemben is volt kb. 5 év, amikor semmiféle barátnőt nem sikerült találnom.

Végül 32 éves voltam, amikor úgy jöttem össze a párommal, hogy nem is gondoltam volna. (Ő akkor 26 éves volt.) Rá másfél évre megvolt az esküvőnk, már 20 éve együtt vagyunk.


Úgyhogy ne csüggedj el, neked is befuthat álmaid pasija. Fel a fejjel😀

2021. nov. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 A kérdező kommentje:
42# nagyon szépen köszönöm az emberi, normális, értelmes válaszod!!!!! Köszönöm még egyszer! :) 😊
2021. nov. 17. 08:16
 44/44 anonim ***** válasza:

Ádám -- „A kapcsolatok nagyrésze érdekből áll.. ..van tehermentes lakásom,autóm,motorok,de akikkel összesodor az elet leginkabb egy rendezvényszervezőre vágynak aki leszervez nekik mindent és csak be kell tenni a popójukat az autóba.”


Éva -- „Na itt bukik nálam az egész!! Én nem az anyagiakat nézem, nekem maga az ember kell ha csóró ha lövés már elnézést ezért a megfogalmazásert...”


Ádám -- „Na igen akkor te vagy a millióbol az egy. Az első randin inkább igyunk egy kávét valahol.”


Éva -- „Megbeszeltuk! :) Vagy egy süti?”



AHHAHAHAHAH

2021. nov. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!