Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lassan 30 leszek, de egyszerűe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 30 leszek, de egyszerűen találok egy normális pasit. Tényleg ennyire nehéz vagy csak nekem?

Figyelt kérdés
Semmi olyan pasival nem hozott ősze meg a sors, akire egyáltalán fel nézhet ék, vagy egyáltalán be jönne külső - belsőre. Szeretnék már saját családot, pár éve már azt terveztem legalább egy babám lesz és komoly kapcsolatom legalább. Teljesen el vagyok szomorodva, mert amilyenek vannak mostanság... Meg a túl jó helyzetben lévő férfi is az anyagi helyzetem felől faggatozik, ki fizeti a vállalkozásom stb.... Most miért kell ezt is? Engem pont nem érdekelt az ő anyagi helyzete sem, de inkább hanyagoltam öt is.... N29
2021. nov. 12. 14:58
1 2 3 4 5
 1/44 A kérdező kommentje:
Elnézést, most nézem át írt pár szót..!
2021. nov. 12. 14:59
 2/44 anonim ***** válasza:
46%
Te olyan magas szinten állsz hercegnő, hogy egyszerűen nincs hozzád méltó férfi.
2021. nov. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
52%
Jobb lesz, ha ezesetben lejebbadod az igényeket, mert kifutsz az időből.
2021. nov. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
2# köszi, hogy szóltál, ezt eddig nem is tudtam :)
2021. nov. 12. 15:07
 5/44 anonim ***** válasza:
41%
Próbálkozz külföldi pasikkal. Utána majd nem akarsz többet magyart.
2021. nov. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
50%
Amikor szakítottunk a barátnőmmel, ő is 1-2 hétig nyomta ezt a rinyálást. Aztán felment tinderre és 1 napon belül több, mint 100 ember húzta be. Behúzott pár jó srácot, természetesen mind csak megdugta, aztán újra jött ugyanezzel a rinyával. Véééletlenül sem merült fel benne, hogy esetleg ő nyomja rosszul. Gondolom, benned sem merül fel, hogy miközben rengeteg hapsi téged akarna, képtelen vagy kiválasztani legalább egy normálisat.
2021. nov. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
44%
Mindkét nemre igaz, hogy ebben a korban a "normálisak" már házasok, családosok. Te is vénlány vagy, te se vagy "normális", próbáld ezt először felismerni, elfogadni, majd a saját szinteden keresni. Nem olyan nagy már a választék, tökéletes nem lesz.
2021. nov. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
7# pont úgy látom én is... Koszi
2021. nov. 12. 15:45
 9/44 anonim ***** válasza:
72%
Mit takar az, hogy normális? Mert azon kívül, hogy nézzen ki nálad jobban és ne kérdezzen a pénzedről, nem sok kritériumot írtál és ennek sokan megfelelnek.
2021. nov. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
70%

#7

Ekkora f_szságot. A legnormálisabb, értelmes ismerőseim mind 30 felett házasodtak, vagy legalábbis huszonévesen még szinglik. Ponthogy az aluliskolázott, már bocsánat, de selejtesebb emberek találnak gyorsan és könnyen párt, mert nekik alacsony vagy az igényküszöb. Ha belegondolok, hogy én lennék az ő férjeikkel…hát kösz nem.

2021. nov. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!